Geriausi vakarėliai: lapkričio 12 - 14 d.

Tradiciškai - kaičiam arbatinuką, daromės kavą ir sėdam prie Kur.lt svetainės renginių pasiūlymų. Tavo laisvalaikis nusipelnė išskirtinių akimirkų!

Turbūt nieko nėra mieliau, kaip savo pačios pasigamintas papuošalas. Šį ketvirtadienį, apsilankiusios Menų studijoje Artoteka, turėsite galimybę iš stiklo pasigaminti papuošalą. Renginio metu bus naudojami spalvoti ir skaidrūs stikliukai, įvairiausios iliustracijos, augalėliai, varžteliai, vielutės ir viskas ką fantazija ir galimybės leis įdėti į stikliukus. Stiklo spalvų ir formų gausa suteiks Jums kūrybinę laisvę, o specialistų patarimai padės tinkamai atlikti užduotį. Tad skubėkite registruotis į renginį ir patirkite kūrybos malonumą!

Esi sidro gerbėja? Tuomet šis renginys kaip tik Tau! Pirmojo lietuviško craft sidro “Obela” degustacija vyks Kaune, BO (Blue Orange) bare. Čia galėsi ne tik paragauti šio nuostabaus gėrimo, bet ir pasiklausyti apie jo gamybos procesą bei kitas įdomias šio amato sudedamasias dalis. Apie viską papasakoti į BO atkeliaus vienas iš “Obelos” sumanytojų - Vytautas Adomaitis. Jis pažadėjo ne tik viską papasakoti, bet ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Gardus gėrimas šalia įdomaus pasakojimo – smagus renginys jau šį ketvirtadienį.

Grupė Depeche Mode Lietuvoje turi daugybę gerbėjų ir, jeigu tu esi viena iš jų, tuomet tikrai nenusivilsi penktadienį apsilankiusi Kaune, klube NOX. Čia savo projektą “Playing the Depeche” pristatys grupė Royce. Muzikantai ištisus metus ruošėsi šiam pasirodymui - pradedant nuo specialiai šiam projektui sukurtų rūbų iki profesionalaus koncerto įgarsinimo. Grupės nariai net gi buvo nuvykę į Depeche Mode koncertą, norėdami kultinės grupės pasirodymą išgirsti ir išvysti gyvai bei taip savo pasirodymą papildyti unikalia patirtimi. Apsilankykite klube NOX ir įvertinkite grupės Royce pasirodymą atliekant žymiuosius depešų hitus.

Vis dar manai, jog penktadienis 13 žada kažką negero? Tuomet Tau būtina apsilankyti klube Disco 311 Buddha ir išvaikyti visas blogas mintis, nes scenoje, su Mantu Jankavičiumi priešakyje, šėls moksliukai! Koncertinė programa “3xHAPPY” džiugins nauju įvaizdžiu, geriausiais kūriniais, šviežiomis dainomis bei naujais uždegančiais šokiais ir nedingstančiomis šypsenomis. Mantas Jankavičius, Gytis Ivanauskas ir Eimutis Kvoščiauskas pakels nuotaiką, jeigu ne visam savaitgaliui, tai bent jau mistiškąjam penktadieniui ir išvaikys visas rudeniškas darganas!

Ar teko kada vaikštinėti po viena seniausių Vilniaus rajonų Antakalnį? Jeigu taip, tuomet tikrai į akiratį turėjo papulti vienas seniausių Vilniaus architektūros statinių - Sapiegų rūmai - ir taip knietėjo užeiti, apžiūrėti iš arčiau ar net pakliūti į vidų... O dabar pasitaikė puiki proga būtent tą ir padaryti! Ekskursija “Primirštas Antakalnis” siūlo ne tik pavaikštinėti po didikų rezidencijų vietas, bet ir apsilankyti rekonstruojamuose Sapiegų rūmuose, pasigrožėti brandžiojo baroko architektūra bei pasiklausyti įdomių pasakojimų. Ekskursija jau šį šeštadienį, paskubėk registruotis!

Sakai, jau gana rudens? Norisi vasaros šilumos? Nuliūdinsime – iki vasaros liko dar keli mėnesiai, tačiau apsilankius Kaune, kokteilių klube Basement, vasaros įkvėpti galėsi jau šį šeštadienį! Vakarėlis “Latino Night” - karšti šokiai, pietietiški ritmai ir skaniausi kokteiliai. Rezervuok staliuką, kviesk draugus ir ruoškis šėlsmui iki ryto, taip, kad karšta būtų dar visą sekmadienį!

Ar patikėsi, jeigu pasakysime, kad gali būti elegantiška, grakšti bei plastiška net jei ir negimei tokia? Galima išmokti valdyti savo kūną ir daryti tai taip natūraliai ir žavingai! Būtent to bus mokoma praktiniuose užsiėmimuose “Menas būti elegantiška: grakštumas, manieros”. Užsiėmimus ves elegancijos mentorė Evelina Daukšaitė, o jų metu bus mokoma specialių kūno plastiką lavinančių pratimų, kaip išlaikyti taisyklingą laikyseną ir visad atrodyt grakščiai, manierų, kaip įvairiuose gyvenimo srityse išlikti moteriška ir elegantiška bei daug kitų moteriškų paslapčių. Užsiėmimai vyks Vilniuje, Low Air šokio mokykloje. Apsilankykite ir įsitikinkite, jog moterį gražią daro ne deimantai ar kankinančios dietos, o tiesi laikysena, grakšti eisena ir elegantiška elgsena.

Daugiau įdomių renginių rasite Kur.lt svetainėje. Išsirinkite kur ir keliaukite linksmintis su draugais - juk taip gimsta legendinės istorijos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis