3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis 2016 m.

Beždžionė – linksmybės, nerūpestingumas, taip pat draugiškumas, geranoriškumas, gebėjimas rasti išeitį iš pačios kebliausios padėties. 2016 m. sėkmė lydės tuos žmones, kurie labai tiksliai atitiks šiuos kriterijus!

Avinas

2016 m. Avinai labai aktyviai tęs puolamąjį judėjimą, pradėtą dar šiemet. Neįtikėtinas jų atkaklumas, kartais peraugantis į beprotystę, šį kartą duos pozityvių rezultatų. Gebėjimas aiškiai mąstyti, mokėjimas pagrįsti savo poziciją tiesiog trauks galimas perspektyvas, todėl Avinai nespės apsidairyti, ir jau bus didelės įmonės vadovai ar gaus įdomesnes, geresnes pareigas. Avinai nėra vienišiai, jų koziris – mokėjimas organizuoti ir valdyti mases, vadinasi, ypatinga sėkmė Avinų laukia darbe su kolektyvu, kur atsiranda galimybių manipuliuoti žmonėmis, palenkti juos savo valiai. Ugninės beždžionės metai Avinams taps atspirties tašku vystymesi. Jei iki tol jie atkakliai ėjo pirmyn, nuo 2016 m. ims kilti karjeros laiptais septynmyliais žingsniais.

Žuvys

Nepasakysi, kad šiuo periodu Žuvys taps pagrindiniais vadovais, bet jeigu jos dirbo su savimi, 2016 metais pasijaus užtarnautos pagarbos rezultatai. Jau pačioje metų pradžioje Žuvys prabus tarsi po ilgo miego ir pajus stiprų fizinio, intelektualinio ir dvasinio vystymosi poreikį, vadinasi, laukia ir kilimas karjeros laiptais. Ateinančiais metais Žuvims numatomas pareigų keitimas, galimi netgi kardinalūs karjeros pokyčiai. Tai daryti skatins viduje užsižiebusi ugnelė. Nepasitenkinimas esama padėtimi bus tarsi detonatorius, Žuvims kils noras nuversti kalnus. Be to, vos panorėjus ims vertis galimybės savirealizacijai. Ypatinga sėkmė Žuvų laukia intelektualioje srityje, kūrybinėje veikloje, aukštųjų technologijų sferoje, kur jos galės atskleisti savo potencialą. Tai pastebės daugelis.

Vandenis

Kam jau kam, o Vandeniams ateinančiais metais tikrai verta dirbti ties savo karjera ir tobulėti, nes būtent šio ženklo atstovams Beždžionės metais viskas klostysis kaip niekada sėkmingai. Atrodys, kad viskas einasi savaime. Vandeniai intuityviai jaus sėkmės gyslą: kiekviename projekte, kiekviename naujoviškame kūrinyje figūruos jie. Vandeniai tiesiog trauks prie savęs pinigus, investicijas, sieks pradėti savo verslą, o jų galvose knibždės naujausių, originaliausių idėjų, kurios prašyte prašosi įgyvendinamos. Šio Zodiako ženklo atstovai sieks nepriklausomybės, pamažu atsikratys svetimos įtakos, kad sutvirtėtų ir pasiektų dar didesnių rezultatų. Žvaigždės žada Vandeniams sėkmę toje srityje, kur reikalingas tikslus skaičiavimas. Tokios asmenybės po kelių mėnesių gebės sukurti verslą, rasti investuotojų, rėmėjų, juk Beždžionės metais Vandeniai bus ypač iškalbingi ir mokės įtikinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis