Geriausi vakarėliai: lapkričio 26 - 28 d.

Su pirmu sniegu! Ir nors popiet jo jau nematyt, bet žinome, kad žiema jau čia pat, kaip ir didžiosios šventės. O kol džiaugiamės užplūdusiu laukimo jauduliu, žvilgtelėkime, kaip Kur.lt siūlo praleisti paskutinę rudens savaitę.

Jau tapo tradicija, kad kiekvieną ketvirtadienį kokteilių bare Kaune „Basement“ klubinėtojus kokteiliukais džiugina vis nauja žvaigždė. Šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys garsus daininkas Justinas Jarutis! Projekte „Žvaigždė už baro“ kiekvieną ketvirtadienį dalyvauja vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite žavingojo Justino kokteiliukus. Laukia išties išskirtinis vakarėlis!

Niekas taip nesusilaukia dėmesio ir liaupsių, kaip savo paties sukurtas aksesuaras. Ketvirtadienį apsilankykite menų studijoje Artoteka, kurioje vyks kūrybinis užsiėmimas “Tapyba ant šilko”. Jo metu susipažinsite su unikaliomis tapybos ant šilko technikomis, praktiškai patys jas išbandydami, margindami audinį ar tapydami ant šilko. Įsitikinsite, jog tapyba ant šilko yra atpalaiduojantis, ankstesnių įgūdžių nereikalaujantis, kūrybingas užsiėmimas. Tapyba ant šilko džiugina ne tik laukiamais rezultatais, bet taip pat veikia ir kaip terapija, kurios metu atsipalaiduojate ir pasisemiate geros nuotaikos.

Jau 20 metų scenoje, o vis dar jauni ir populiarūs – kas? Žinoma, tai Biplan! Šį penktadienį Forum Palace Galaxy renginių salėje griaudės populiariųjų Biplanų jubiliejinis koncertas. Nuotaiką kurs didžiausi grupės hitai, specialiai koncertams sukurtos dekoracijos, vaizdo projekcijos ir, žinoma, scenos svečiai. Koncerto programą sudarys įvairios dainos – nuo legendiniais tapusių iki naujausių hitų. Apsilankykite koncertre, dainuokite kartu iš visos širdies ir palinkėkite dar ilgų gyvavimo metų, nes Biplan to verti!

Paskutinis rudens penktadienis ateina su džiugia žinia - artėja viena gražiausių metų švenčių - Kalėdos! Kaip tik šį penktadienį Vilniaus miestas nutarė įpūsti visiems miestiečiams ir miesto svečiams kalėdinės nuotaikos ir įžiebti Kalėdų Eglutę! Kalėdų meto pradžią paskelbs įspūdingas šou, kurio metu atlikėjai dovanos skambiausias savo dainas, o žymiausios asmenybės skaitys pasakas mažiesiems. Taigi, įkvėpkime kalėdinės nuotaikos ir pradėkime ruoštis artėjančioms šventėms, juk iki Kalėdų liko mažiau nei mėnuo!

Yra toks gėrimas, kuris pakviečia ilgiems pokalbiams, sušildo ir pakelia nuotaiką. Mes čia, žinoma, apie kavą, nes šį šeštadienį vyks šiam gėrimui pagerbti skirta konferencija. Kavos konferencija “Dark Times” lauks visų, kurie nori plačiau pažinti tamsųjį gėrimą ir ieško kavoje įkvėpimo. Renginyje bus bandoma gretinti Pabaltijo ir Šiaurės šalių kavos kultūras, o konferencijos pranešėjai aiškinsis kuo panašūs kavos ruošimo ritualai ir ar pasisėdėjimai prie kavos visur tokie pat ilgi ir malonūs. Ar jau užuodžiate, koks nuostabus aromatas lydės šį renginį?

Madingas, prabanga alsuojantis, seksualus ir intriguojantis – toks bus vakaras tų, kurie nuspręs šeštadienį apsilankyti Mojo Lounge klube Vilniuje. Atnaujintame vakarėlių cikle “Mojo Lounge Angels Night” šokių aikštelėje suksis 20 angelų, kurie skleis moterišką žavesį ir kvies linksmintis iki paryčių. Įspūdingos šokėjos, madingi drabužėliai ir gera muzika – skamba kaip puikaus šeštadienio receptas! Kvieskite draugus, rezervuokite staliukus ir nerkite į šeštadienio linksmybes Mojo Lounge klube.

Naujausi vakarėliai, koncertai ir renginiai – Jūsų tobulam laisvalaikiui ir brangioms akimirkoms – Kur.lt svetainėje. Užsukite ir atraskite dar daugiau pasiūlymų, ką nuveikti Jūsų mylimam mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis