Gruodžio mėnesio HOROSKOPAS

Šį mėnesį planetos svečiuojasi pas draugiškąjį Šaulį – nusiteik pasijusti šventiškai. Tik 10 dieną elkis atsargiau, mat Marsas atsistos prieš nepastovųjį Uraną. Žiemos saulėgrįža 21 dieną palankiai veiks tavo svajones, na, o 25-ąją Pilnatis atvers duris harmoningam švenčių sezonui.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: tolerancijos – neskubi teisti kitų, spinduliuoji pozityvią energiją. Draugai tavimi pasitiki ir patiki tau didžiausias paslaptis.
Tau trūksta: gebėjimo į viską pažvelgti lengviau. Kartais jautresniems žmonėms atrodo, kad jie tiesiog tau netinka – tu juk tokia sąmojinga ir stipri asmenybė.
Mados pojūtis: esi atsipalaidavusi – toks ir tavo stilius. Paprastas, bet eklektiškas – visai kaip boho.
Tau malonumą teikia: kelionės. Visada esi pasirengusi į jas leistis. Juk tai – galimybė bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės problemų.
Gundymo stilius: žinai, kas tau patinka, ir nebijai nei tai parodyti, nei pasakyti. Esi tiesi ir pasitikinti savimi, miegamajame – taip pat. Ir dėl to mylimasis tavęs geidžia dar labiau.
Šį mėnesį: laukia labai daug veiklos, tačiau tu sugebėsi susitvarkyti. 11-ąją tavo ženkle prasidėjusi jaunatis pažadins kūrybines galias, tad dabar pradėti nauji projektai sėkmingai bus plėtojami ir kitais metais. 30 dieną į tavo ženklą įžengs aistringoji Venera – gali būti, kad plykstelės nauja meilė.
Tavo metai: tau reikia išmokti kurti ilgalaikes strategijas. Įvertink savo ambicijas ir numatyk periodą joms įgyvendinti. Nebandyk to daryti staigiai ir bet kaip. Jei kalbėtume apie meilę, vadovaukis tik intuicija. Laikykis tokių principų, ir tave užplūs sėkmės bangos.
Tau reikia: žaidžiant pagal taisykles likti ištikimai sau.

Tavo meilės dvyniai
Avinas: esate spontaniška pora, abu vienija aistra nuotykiams ir vienas kitam.
Vandenis: itin lojalus ir kiek keistokas. Tačiau jo unikalus, modernus požiūris į gyvenimą privers ir tave į pasaulį pažvelgti kitaip.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
9 dieną į tavo ženklą atkeliauja bendravimo meistras Merkurijus. Jis padės tau įveikti visus darbus, kad galėtum ramiai atsipalaiduoti per šventes. Pozityvumo banga užplūs 21 dieną, kai į tavo ženklą atkeliaus Saulė.
TAU REIKIA: pasikrauti! Ir laikytis atokiau nuo desertų.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis stengsis pasirūpinti visais aplink, tad tavo užduotis – tinkamai pasirūpinti juo.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Esi tikra draugė, todėl metas sustiprinti santykius su bičiulėmis. Ypač tam tinka 8 diena. Apkalbų venk 20-ąją – tavo žodžiai gali būti visiškai neteisingai interpretuoti.
TAU REIKIA: šį mėnesį išmėginti bent vieną naują dalyką.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: paragink jį susitikti su draugais ir pabūti vyriškoje kompanijoje. Jam to labai trūksta.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
11 dieną tavo sėkmės ir šlovės zonoje prasidės jaunatis. Laukia dideli ir svarbūs įvykiai. Nelėtink darbo tempo. 29 dieną Saulė sudarys tinkamą kampą su tavo valdytoju – artistiškuoju Neptūnu. Šventinis šurmulys netikėtai įkvėps imtis naujų dalykų.
TAU REIKIA: ramios vietelės, kur galėtum atsiriboti nuo visų trukdžių.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: padėk jam gerai atšvęsti jo sėkmę.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Gera žinia: aiškiai reiški savo poreikius. Ne itin gera žinia: kompromisai nėra tavo stiprioji savybė. Kai 6 ir 10 dienomis tau didelę įtaką darys dinamiškasis Marsas, keisk savo įprastą elgseną ir nusileisk kitiems. Bendrauti bus naudinga.
TAU REIKIA: užuot gilinusis į smulkmenas, atsitraukti ir pamatyti visą vaizdą.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis bus neramus, nervingas. Padėk jam išsikrauti – ir fiziškai, ir emociškai.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
4 dieną į tavo santykių zoną atkeliauja Venera – nusiteik neramiam mėnesiui. Ypač karšta bus 17-oji, kai Venera su Plutonu suformuos tokį kampą, kad spinduliuosi romantišką nuotaiką, nesvarbu, būtum viena ar ne.
TAU REIKIA: būti visiškai nuoširdžiai su tavo dėmesio siekiančiais gerbėjais.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis gali būti neramus, nekalbus. Padėk jam atsiverti atskleidusi kokią nors savo paslaptį ar slaptą svajonę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
1 dieną sąmojingasis greituolis Merkurijus suformuos įdomų kampą su individualistu Uranu, ir tu pagaliau ryšiesi atsikratyti to, kas seniai gadina kraują. 30 dieną, kai į tavo santykių zoną įžengs Venera, meilės klausimais kliaukis sveiku protu.
TAU REIKIA: dalyvauti visur, kur tik būsi pakviesta.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: palaikyk jam kompaniją per visus šventinius vakarėlius, kuriuose jis dalyvaus.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Vis dar ari kaip arklys, tačiau 17-ąją žvaigždės pagaliau palankiai susidėlios, ir tu lengviau atsikvėpsi. Kalėdų dieną tavo ženkle prasidės pilnatis. Nebijok – ji dovanos meilę, tad metus baigsi puikiai.
TAU REIKIA: užuot kovojus su kalėdiniu chaosu, tiesiog susitaikyti.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: pagaliau jis ir mintimis grįš namo – darbų maratonas sumažės, ir jūs gausite progą pabūti dviese.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Pasirenk – bus proga sutvirtinti vakarėlio sielos reputaciją. 8 dieną dėl Saulės ir drąsiojo Urano įtakos visų akys nukryps į tave. Mėnesio pabaigoje, 30 dieną, harmoningoji Venera pajudės į Šaulio ženklą, ir tu dėl to jausiesi puikiai.
TAU REIKIA: gerai išsimiegoti ir pailsėti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: neprieštarauk, kai jis panorės susitikti su draugais. Grįš išsiilgęs tavęs.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Su siaubu galvoji apie artėjantį dovanų pirkimo košmarą? Paieškok ko nors įdomaus internetu. Sutaupysi laiko ir nervų. Meilei palankiausia laikas – nuo 9 dienos, kai tavo valdovas Merkurijus pajudės į Ožiaragį. Aistra piką pasieks 24-ąją.
TAU REIKIA: atnaujinti interjerą – namai turi tapti tavo poilsio zona.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis neturi jokio noro nerti į švenčių chaosą. Įsitaisyk šalia ir abu ramiai pabūkite.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Jei 10 dieną koks nors vaikinas atkreips tavo dėmesį, suteik jam šansą. Mėnesio pabaigoje darbas gali sietis su malonumu. Bet tai juk tik į naudą – kiek galima vien dirbti?
TAU REIKIA: pasinaudoti gebėjimu sutelkti žmones siekti bendro tikslo.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: nebūk ta mergina, kuri nenori turėti nieko bendra su jo draugų ar artimųjų kompanija. Kuo artimesni bus tavo ryšiai su šiais žmonėmis, tuo lengviau jums bus vienas kitam atsiverti.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Niekas taip nepuoselėja savo gerovės kaip tu. 4 dieną į tavo ženklą atkeliauja Venera – tavo žavesiui bus beveik neįmanoma atsispirti. 19 dieną aistringasis Plutonas susijungs su ekspresyviuoju Merkurijumi, ir tau kils noras leisti sau pasakyti daugiau. Susivaldyk.
TAU REIKIA: sustyguoti savo itin užimtą gyvenimą.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis degs – ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Atvėsink jį, kitaip mėnesiui baigiantis jis liks be jėgų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis