Geriausi vakarėliai: gruodžio 3 - 6 d.

Koncertai, renginiai, vakarėliai ir dar daug daug kitų pramogų, kurios praskaidrins jau šaltokus vakarus ir nuteiks darbingoms (na, kartais ir nelabai) dienoms. Išsirinkite kur ir kada, ir keliaukite linksmintis su draugais!

Nuo šiol ketvirtadieniais klube “Dejavu Party Bar” šeiminkaus geriausi ir garsiausi Lietuvoje DJ'ai! Šį vakarą klube plokšteles suks bene garsiausias radijo laidų vedėjas ir šiaip charizmatiška asmenybė - Rolandas Mackevičius. Karščiausios šokėjos kurs vakarėlio atmosferą, baro komanda plaks skaniausius kokteiliukus, o visoms merginoms puiki žinia – būsite vaišinamos šampanu! Ketvirtadienį klube “Dejavu Party Bar” bus karšta kaip niekad – užsuk ir šok nors iki ryto!

Ketvirtadienį klaipėdiečius džiugins itin moteriškas spektaklis „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“, kuris vyks Klaipėdos koncertų salėje. Ši komedija prabils keturių, skirtingo amžiaus moterų lūpomis ir papasakos apie savo spalvingą gyvenimą ir, žinoma, apie tai, kaip visada nėra ko apsirengti. Spektaklis „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai ilga kaip šimtmečiai diena, kupina humoro, dramos, juoko, ašarų ir neblėstančio nuoširdumo. Beje, spektaklis subalansuotas moterims, bet puikiai tiks ir vyrams – įsitikinsite, jog moteris - tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų. Nuotaikinga ir jausminga komedija jau šį ketvirtadienį.

Darbingą savaitę siūlome baigti troleibuse! Klausiate – kas čia ypatingo, juk kasdien juo tenka keliauti. Tačiau tokiam troleibuse pabuvoti dar tikrai neteko. Šį gruodį Kauno troleibusai mini garbingą 50-ties metų jubiliejų ir jo proga I-ojo maršruto troleibusas visam mėnesiui virs “paroda ant ratų” (http://kur.delfi.lt/kultura/muziejus-veza-troleibusas-kulturina-paroda-gruodzio-4). Kauno miesto muziejus laužo stereotipus, kad muziejus yra statiškas ir nuobodus, ir kviečia daugiau dėmesio skirti savo krašto kultūros ir istorijos pažinimui. Kursuojantis troleibusas bus kupinas ano laikmečio fotografijų ir nuotaikingų spaudos ištraukų apie Kauno troleibusų istorijos detales. Tad sėkmingos kelionės, nes muziejus veža, o troleibusas kultūrina!

Šventės ant nosies, o galvoje vis dar kirba mintis, kad nėra ko apsirengti? Tuomet Agnės Gilytės seminaras “Spintologija” kaip tik Jums! Dar daugiau spintos paslapčių, naujų temų ir patarimų iš stilistės lūpų. Išgirskite ką su kuo derinti ir problemos “nėra ko apsirengti” neliks, o svarbiausia – susitvarkykite spintą, juk ne kiekybėje esmė. Daugiau stilistės patarimų jau šį penktadienį renginių salėje “Kultūros fabrikas”, Klaipėdoje.

Nepataikaujantis, neskandalingas, tačiau beprotiškai garsus ir mylimas merginų – kas? Žinoma – tai Vaidas Baumila! Šį kartą atlikėjas atvers savo sielą klausytojams Kaune, VDU Didžiojoje salėje, kurioje pristatys savo naująjį albumą “Iš naujo”. Atlikėjas, drauge su grupe, paruošė dviejų valandų įsimintiną programą, kurios metu skambės tiek visiems puikiai žinomi hitai, tiek naujos užburiančios dainos. Naujas albumas, anšlaginiai vasaros koncertai, 7 vaizdo klipai – šie metai Vaidui buvo itin darbingi. O visiems, kas daug dirba, sėkmė visuomet šypsosi. Apsilankykite penktadienį Vaido koncerte ir užsikrėskite puikia nuotaika!

Vilnius ir Kaunas praėjusią savaitę įžiebę Kalėdų eglutes, estafetę perduoda Klaipėdai! Šį šeštadienį Teatro aikštėje sužibs Kalėdų eglutė ir prasidės net iki sausio truksiančios “Stebuklingos Kalėdos Klaipėdoje”. Visi susirinkusieji išvys netikėtą kalėdinę istoriją – bus sekama 3D pasaka “Kalėdų stebukladariai”, o eglutės įžiebimą lydės fejerverkų salvės ir kalėdinė muzika. Eglutės įžiebimu prasidės šventinių renginių maratonas, tad sekite informaciją ir dalyvaukite renginiuose drauge su visa šeima ir draugais!

Puiki žinia grupės SEL gerbėjams – šeštadienį, po grandiozinio koncerto Žalgirio arenoje, numatomas “SEL koncerto afterparty su Betoko” Kauno lofte Gargaras! Specialiai į šį vakarėlį atvyksta, lietuvių pamėgtas, garsus didžėjus iš D. Britanijos – Betoko, kuriam talkins Rembo, Arnas D ir Body Heat. Apsilankykite šeštadienį Gargare – panašu, kad tai bus karščiausias taškas visam Kaune!

Sėkmingi darbai būna tuomet, kuomet juos dirbate pailsėję ir įkvėpę save naujiems iššūkiams. Tad nedelskite ir leiskitės į linksmo ir nerūpestingo laisvalaikio paieškas Kur.lt svetainėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis