3 Zodiako ženklai, kurių 2016 metais laukia kardinalios permainos

Vieni žmonės permainų bijo kaip ugnies, kiti jų nekantraudami laukia, tačiau nepriklausomai nuo norų, permainos anksčiau ar vėliau ateina kiekvieno žmogaus gyvenime.

2016 metai netaps išimtimi, juk visus tuos metus valdys žaismingoji naujovių ir originalumo gerbėja – Ugninė beždžionė. Tad praktiškai kiekvienas žmogus pajaus vienokių ar kitokių pasikeitimų savo gyvenime. Tačiau bus ir tokių, kurių gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti. Kas jie?

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams 2016 metai žada prasidėdi ramiai ir net kasdieniškai. Nebus jokių permainas žadadančių ženklų, kurių, beje, Žuvys ne itin ir trokšta. Vis tik gyvenimas įneš savų pataisų.

Įprastas lengvas flirtas, be kurio Žuvys neįsivaizduoja gyvenimo, virs svaiginančiu romanu, priversiančiu šiuos asmenis padaryti savo gyvenimo reviziją ir netgi suabejoti iki tol buvusiais jausmais. Labai tikėtina, kad nuo pavasario pabaigos iki rudens pradžios Žuvis kamuos dvasinės kančios ir blaškymasis tarp šeimos ir naujai įsižiebusios meilės.

Žvaigždės žada, kad lūžis įvyks rugsėjį. Būtent rudenį Žuvys priims sprendimą – kardinaliai keisti savo gyvenimą ar toliau plaukti pasroviui. Kuo visa tai baigsis - priklausys tik nuo jūsų pačių. Tačiau noras viską mesti ir plaukti į kitus vandenis gali būti labai stiprus. Nepasiduokite emocijoms ir viską gerai apgalvokite.

Vandenis

2016 metų pradžioje dauguma Vandenių bus ne pačioje geriausioje dvasinėje formoje. Ne vienas jų jausis likimo nuskriaustas ar net sužlugdytas. Tokius jausmus gali sukelti rūpesčiai darbe, problemos šeimoje ar sveikatos sutrikimai.

Bet kuriuo atveju, Vandeniai jausis prislėgti, dažnai panirs į apmąstymus apie savo gyvenimo ateitį ir paieškas, kaip išeiti iš šios depresinės būsenos. Sprendimas ateis nelauktai ir visai iš kitos pusės, nei jie tikėsis.

Vasaros pradžioje Vandeniams žadami kardinalūs ir labai įdomūs darbiniai pokyčiai, dėl kurių gali tekti atsisakyti tvarkingai sudėlioto kasdienio gyvenimo būdo. Labai tikėtina, kad bus pasiūlyta išvykti į užsienį. Šio pasiūlymo nereikėtų atmesti, nes jis gali suteikti ne tik finansinį stabilumą, bet ir naujų pažinčių bei naudingų ryšių. Galbūt tik čia ir dabar Vandeniai atras tikrą savo vietą gyvenime.

Mergelė

Esminiu pokyčiu Mergelėms 2016 metais taps karjeros šuolis. Beje, tai bus net ne šuolis, o tikras svaiginantis skrydis, kai iš eilinio įmonės darbuotojo dažnas taps vadovu ar politiniu veikėju. Pradžia bus visai netikėta. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, Mergelėms gali būti pasiūlyta laikinai pavaduoti savo vadovą. Būtent tai ir taps kilimo karjeros laiptais atskaitos tašku.

Sprendimai, kuriuos jos priiminės ir organizaciniai jų sugebėjimai bus pastebėti ir įvertinti jau pačiomis pirmomis jų vadovavimo dienomis, todėl vėliau jų kilimas karjeros laiptais nieko jau nebestebins.

Lapkričio mėnesį Mergelės su pasitenkinimu pačios sau pripažins kardinalius pokyčius savo gyvenime ir džiaugsis, jausdamos turinčios stiprų dar didesnio augimo potencialą. Tačiau svarbiausia - nepraleisti tos pasitaikiusios progos. 2016 metais nenumokite ranka į pasitaikiusias galimybes ir išnaudokite savo potencialą visu šimtu procentų, nes jei iš pradžių jums atrodys, kad veltui vargstate.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis