Geriausi vakarėliai: gruodžio 10 - 12 d.

Artėjant didžiausioms metų šventėms, atidėkime šventinius rūpesčius į šalį ir leiskimės į linksmybes mieste. Šiuo metu renginių knibždėte knibžda, tad išsirinkite bent vieną ir atsipalaiduokite smagioje draugijoje po darbų.

Tik nuaidėjus grandioziniam Juozo Statkevičiaus naujosios kolekcijos pristatymui, kviečiame ir toliau domėtis mada bei palaikyti ne tik visiems gerai žinomus dizainerius, bet ir pirmuosius žingsnius mados pasaulyje žengiančius naujokus. Festivalis „Mados infekcija“ jau devintą kartą kviečia į visiems atvirą naujų mados dizainerių paieškos konkurso „Injekcija“ finalą. Šį ketvirtadienį Nacionalinėje dailės galerijoje galėsite įvertinti 17 jaunųjų dizainerių ir jų duetų komufliažo sąvokos interpretacijas. Renginio metu bus varžomasi dėl galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2016 metų pavasarį. „Injekcija“ – tai renginys, kurio metu atrandami talentai, kurie vieną dieną gali tapti žymiais mados vedliais. Apsilankykite renginyje ir būkite vieni pirmųjų, kurie išvys ateities žvaigdžių pirmuosius darbus!

Nepataikaujantis, neskandalingas, tačiau beprotiškai garsus ir mylimas merginų – kas? Žinoma – tai Vaidas Baumila! Šį kartą atlikėjas atvers savo sielą klausytojams Vilniuje, Forum Palace Galaxy salėje, kurioje pristatys savo naująjį albumą “Iš naujo”. Atlikėjas, drauge su grupe, paruošė dviejų valandų įsimintiną programą, kurios metu skambės tiek visiems puikiai žinomi hitai, tiek naujos užburiančios dainos. Naujas albumas, anšlaginiai vasaros koncertai, 7 vaizdo klipai – šie metai Vaidui buvo itin darbingi. O visiems, kas daug dirba, sėkmė visuomet šypsosi. Apsilankykite ketvirtadienį Vaido koncerte ir užsikrėskite puikia nuotaika!

Sakot šalta ir darganota? O Jūs apsilankykite AntiCafe TimeArea – penktadienį čia bus karšta, kaip karščiausią dieną Pietų Amerikoje! Vakarėlio metu skambės latino ritmai, o mes mokysimės šokti Salsa Bachata! Šiuo metų laiku ypač trūksta šilumos ir geros nuotaikos, o jos gausite apsilankę AntiCafe TimeArea (kaip ir nemokamą kokteiliuką visiems vakaro dalyviams). Tad nevakarokite penktadienį prie televizoriaus ekranų – vakarokite AntiCafe TimeArea vakarėlyje!

Penktadienio vakarą visus klaipėdiečius kviečiame į restoraną “Kaštonas”. Čia savo naująjį albumą pristatys visame pasaulyje pripažinta bei apdovanota grupė „Keymono“. Albumas „Time Capsule“ - savotiškas palikimas ateities kartoms, kurios klausys to, ką mes galime girdėti dabar. „Time Capsule“ – sustojęs laikas, išnykusi erdvė ir susikoncentravimas į tai, kas vyksta šiuo metu. Taigi visi, kas neabejingi pozityvumui, gerai energijai ir mylit elektroninį soulą, esate laukiami Kaštone.

Nebūna blogo oro – būna tik netinkama apranga – vadovaudamiesi šiuo išmintingu posakiu, apsirengiam šilčiau ir leidžiamės į šventinę ekskursiją “Kartą prieš Kalėdas”. Ekskursijos metu sužinosite, kaip šį metų laiką pažymėdavo senieji vilniečiai, kaip gaminti kvapnų kalėdinį gėrimą, kas yra nutikę Vilniuje žiemos švenčių laikotarpiu, kur vykdavo prašmatniausi šventiniai karnavalai, kada pas mus atkeliavo pirmoji Kalėdų eglutė, kur Vilniuje gyvena angelai ir dar daug kitų įdomių dalykų. Registruokitės į renginį su draugais ar visa šeima ir leiskitės šį šeštadienį paklaidžioti po kalėdinį Vilnių.

Ar kada teko pabūvoti G&G Sindikato koncerte? Jeigu taip, tuomet žinote, jog šį šeštadienio vakarą klube „Gargaras“ bus vakarėlis kaip reikiant! „Sindikato“ smogikai vėl užsuks bytą ir surengs dar vieną galingą bei nepamirštamą pasirodymą, kurio metu liesis visiems gerai žinomi tekstai, skambės geriausi grupės hitai, o publika bus užvaldyta geros energijos. Na, o jeigu dar niekada neteko pabūvoti G&G Sindikato koncerte – turite tam puikią progą!

Pasiūlymai laisvalaikiui - nuo koncertų iki renginių kavinėse, nuo ekskursijų iki madų šou – visa tai ir dar daugiau – Kur.lt renginių portale.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis