6 patarimai: kaip sužinoti, ko artimieji ir draugai nori dovanų

Puošiant namus ir ieškant naujų receptų šventinio stalo gardumynams, kartu aplanko ir kasmet pasikartojantis, nors ir malonus, galvos skausmas – ką padovanoti artimiesiems ar draugams. Originalios idėjos dovanoms ne visada šauna į galvą, o dar vienos kojinių poros pirkti nesinori. Kaip iš draugų išpešti jų slapčiausius norus?

Pateikiame 6 patarimus, kaip perprasti šeimos narius ir draugus ir padovanoti jiems tinkamas dovanas.

Klausykitės. Girdėkite, ką sako jūsų artimieji: gal jis ar ji jau antrą dieną iš eilės kalba apie mėgstamo atlikėjo koncertą, o gal skundžiasi, kad seniai nebuvo kino teatre. Kasdieniai nusiskundimai ar pasvajojimai taps puikia užuomina kalėdinei dovanai.

Slapta meilė. Į teisingą kelią renkant dovaną gali atvesti ir žmogaus slaptos meilės! Jei jūsų artimasis turi mėgstamiausią aktorių, bilietai į kino filmą tikrai jam pakels nuotaiką ir bus tikrai vertingesnė dovana už materialų daiktą.

Pomėgiai. Neužmirškite draugų pomėgių: tai – lengviausias kelias išrinkti tinkamą dovaną. Jei, kaip ir dažno lietuvio, jūsų artimojo antroji religija yra krepšinis, jis apsidžiaugs po eglute radęs bilietus į jo mėgstamos komandos rungtynes. Jei nežinote savo pažįstamo pomėgių, paklausinėkite jo artimiausių draugų – dėl geros dovanos bus suinteresuotas padėti kiekvienas!

Kolekcijos. Apsidairykite po draugo namus, gal niekada nepastebėjote kokios nors jo nuo seno kauptos kolekcijos? Jei, pavyzdžiui, artimo žmogaus būsto sienas puošia įvairių menininkų paveikslai – taikykite į šią jo aistrą ir pakvieskite apsilankyti naujoje meno galerijoje!

Metalas ir spalva. Aksesuaras ar interjero detalės visada bus jauki ir saugi dovana. Bet visų pirma įsitikinkite, kokį metalą ar spalvą mėgsta dovanos gavėjas. Jei, visgi, nepavyksta perprasti, padovanokite jam kuponą apsipirkimui
interjero salone.

Smulkmenos. Įeinančią draugę iš karto atpažįstate iš kvapnios kavos, kurios puodelį ji visada nešiojasi kartu su savimi? Vadinasi, kavos degustacija jai tikrai patiks. Pabandykite atkreipti dėmesį, kokie smulkūs daiktai patinka jūsų draugui ar draugei – nustebsite, kiek jų nesate pastebėję.

Sužinokite slaptus norus su „Gera Dovana“

Artimųjų ir draugų norus taip pat gali padėti „iššifruoti“ dovanų platinimo bendrovės „Gera Dovana” projektas „Kalėdų norai pildosi čia“, kurį sudaro dvi dalys: dalyviai gali dalyvauti „Gera dovana“ loterijoje, kurioje galima laimėti vieną iš 500 prizų, taip pat skelbti savo arba išpildyti nepažįstamo žmogaus troškimą. Abi šias dalis galima pasiekti per specialiai žaidimui sukurtą internetinę aplikaciją (išbandykite čia). Artimųjų ir šeimos narių paraginimas prisijungti prie šio projekto gali padėti sužinoti, ko jie trokšta.

Projektas vyksta iki gruodžio 22 d.

Užsakymo nr.: PT_69816048

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis