Laimėk svajonių žaislą savo vaikui!

Smagi naujiena visiems mažiems ir dideliems, kurie dar moka svajoti ir tiki, kad kartą per metus (jei buvote geri) aplanko Kalėdų senelis. Pristatome naująjį ŽAISLŲ PLANETOS projektą „Laiškas Kalėdų seneliui".

Visi vaikai turi svajonių. Kartais toji svajonė miauksi, kartais - būna pasipuošusi princesės karūna, o kartais - valdoma elektroniniu pulteliu. Projektas „Laiškas Kalėdų seneliui“ išpildys net 10 vaikų svajonių - padovanos jiems žaislą, apie kurį jie sako: „Noriu, noriu, noriu!“.

Kaip dalyvauti projekte: Projektą "Laiškas Kalėdų seneliui" rasite ČIA.

Atskirame projekto polapyje rasite specialistų atrinktų 10 populiariausių šių metų žaislų. Išsirinkus vieną, kuris vaikui patinka labiausiai, ir paspaudus ant jo, reikia parašyti laišką Kalėdų seneliui. Dabar belieka užsiregistruoti ir laukti projekto pabaigos.

Pasibaigus projektui „Laiškas Kalėdų seneliui“, burtų keliu bus išrinkta 10 laimėtojų, kiekvienas iš populiariausiųjų 10 žaislų atiteks kažkuriam jo norėjusiam vaikui. Projekto pabaigoje paskelbus rezultatus, mes ne tik sužinosime laimingųjų vardus, bet taip pat pamatysime, kuris iš 10 pateiktų žaislų vaikų buvo labiausiai geidžiamas. Tarp Kalėdų ir Naujųjų metų laimėtojus Kalėdų senelis pakvies atsiimti dovanų į „Žaislų planetos“ parduotuvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis