Geriausi vakarėliai: gruodžio 17 - 19 d.

Ne veltui ketvirtadienis vadinamas mažuoju savaitgaliu. Jam atėjus atsipalaiduojame, pradedame mąstyti apie artėjančias poilsio dienas ir ką smagaus nuveikus, kad jos nebūtų praleistos veltui. Tad atsipalaiduokime ir žvilgtelėkime į šios savaitės Kur.lt pasiūlymus.

Turbūt nieko nėra mieliau, kaip savo pačios pasigamintas papuošalas, kuriuo galima pasipuošti pačiai ar įteikti brangiam žmogui dovanų. Šį ketvirtadienį, apsilankiusios Menų studijoje Artoteka, turėsite galimybę iš stiklo pasigaminti papuošalą. Renginio metu bus naudojami spalvoti ir skaidrūs stikliukai, įvairiausios iliustracijos, augalėliai, varžteliai, vielutės ir viskas ką fantazija ir galimybės leis įdėti į stikliukus. Stiklo spalvų ir formų gausa suteiks Jums kūrybinę laisvę, o specialistų patarimai padės tinkamai atlikti užduotį. Tad skubėkite registruotis į renginį ir patirkite kūrybos malonumą!

Kalėdos – paslaptingas metas, kuomet dar Kūčių naktį ima kalbėti gyvūnai, vanduo virsta vynu. O kaip yra iš tiesų? Galbūt tikrai Kalėdų metu nutinka stebuklų? Kad ir kaip bebūtų, žinome, jog bent jau prieš visas šventes įdomu ir naudinga žvilgtelėti į savo likimą ir truputį pasiburti. Šį ketvirtadienį Vilniaus kolegijos centrinės administracijos pastate vyks kalėdinė paskaita “Būrimas kavos tirščiais”. Paskaitą ves tarologas Vilius Malinauskas, kuris supažindins su visomis būrimo kavos tirščiais paslaptimis. Senoliai tikėjo, kad būrimas iš kavos tirščių visada išsipildo ir ne ką prasčiau gali atsakyti į mums rūpimus klausimus, galbūt net apsaugoti nuo galimų nemalonumų. Tad praskleiskime paslapties šydą ir pasinerkime į magišką pasaulį, kuris priklauso nuo mūsų tikėjimo.

Penktadienį po darbų į gatves suplūsta atsipalaidavę ir pasipuošę žmonės – juk pagaliau savaitgalis! O jeigu, puošeivos, dar galvojate kur apsilankyti – tebūnie tai “Fashion Passion” vakarėlis NOX klube Kaune. Stilinga Jurgio Didžiulio muzika, auksiniai akcentai bei “Wear Mad by July” kūrinių šou penktadienį NOX klubą pavers tikru podiumu. Apsilankykite ir spindėkite it auksas!

Kas pasiilgot disco-funk muzikos, gero alaus ir gero vakarėlio? Šį penktadienį restoranas Kaštonas Klaipėdoje švenčia savo trijų metų gimtadienį ir kviečia prisijungti visus draugus! Specialiai šiai progai Kaštonas, kartu su Raudonų Plytų alaus dirbtuvėmis, ilgai lepindami ir puoselėdami, sukūrė alų “Kaštono kapitonas”, kurio šventinis iššovimas numatomas kaip tik šiandien. Tad meskite visus reikalus ir skubėkite disco ritmu švęsti Kaštono gimtadienio!

Andriaus Mamontovo, kaip ir jo muzikos, niekam nereikia pristatinėti – vardas kalba pats už save. Tad pristatysime tik jo “Kalėdinį koncertą”! Jame išgirsite kruopščiai atrinktas dainas iš senų ir naujų, jo ir grupės “Foje” albumų bei akustinį žinomų kūrinių atlikimą. Nuoširdus, šiltas ir kupinas gerų emocijų koncertas jau šį šeštadienį Renginių oazėje Kaune – apsilankykite ir pajuskite aplink tvyrančią Kalėdinę dvasią!

Dar viena puiki idėja dovanoms (o gal taip patiks, jog pasiliksite sau..?) – sapnų gaudyklės! Šį šeštadienį Menų studija Artoteka kviečia pasigaminti magišką Šiaurės Amerikos indėnų talismaną, kuris gali apsaugoti žmogų nuo košmarų ir nemigos, ir pritraukti gerus sapnus. Dažniausiai sapnų gaudyklė gaminama iš gluosnio šakos žiedo, kurio viduje – supintas tinklas, o išorėje kabo plunksnos, tačiau kūryba tuo ir smagi, jog čia įnešus savo fantazijos, galima sukurti tai, ko trokšta širdis. Bet kokiu atveju, Jūs sukursite gražią interjero detalę, kuri, jeigu ir neveiks pagal paskirtį, tai bent jau išties papuoš kambarį.

Daugiau renginių ir vakarėlių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Dalyvaukite patys, kvieskite draugus ir mėgaukitės kiekviena akimirka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis