10 blogiausiai pafotošopintų nuotraukų 2015 metais

Esi teisi, jei manai, kad 2016-ųjų išvakarėse jau derėtų išmanyti, kaip išvengti visų įmanomų fotošopo klaidų, – juolab kad interneto platybėse pilna įvairiausių vaizdo apklausų, kuriose kiekvienas gali balsuoti už pačias baisiausias ir apmaudžiausias klaidas. Pasiruošk puodelį arbatos iš juoko užkimusiai gerklei praskalauti – aptarsime didžiausias šių metų fotošopo liapsusus.

1. „Victoria's Secret“ modeliui išlygino sėdmenis
Spalio mėnesį „Victoria's Secret“ feisbuko paskyroje naujas kelnaites pristatė modelis viena visiškai plokščia sėdmenų puse. Ši nuotrauka kaipmat sulaukė negailestingos kritikos ir juokingų bei originalių komentarų dėl vieno „dingusio“ žando.

2. „Calvin Klein“ Justinui Bieberiui padidino visus privalumus
Justino Bieberio gerbėjos netvėrė džiaugsmu „Calvin Klein“ reklaminės kampanijos nuotraukose išvydusios jį vienomis trumpikėmis geidulingai žvelgiantį į objektyvą. Deja, euforiją aptemdė vogčia išplatinta ta pati, tik neretušuota nuotrauka. Pasirodo, kompanija pakeitusi esminius Bieberio privalumus – oficialioje reklaminės kampanijos nuotraukoje jo pilvo presas, rankų raumenys ir net vyriškumo atributai didesni ir išraiškingesni! Dainininko komanda skubiai paneigė neteisėtai išplatintos nuotraukos autentiškumą.

3. Žurnalas „Modeliste“ Zendayai gerokai paplonino šlaunis ir liemenį
Savo instagramo paskyroje Zendaya atvirai pasipiktino žurnalo „Modeliste“ savivale – jie neatsiklausę ją akivazdžiai palieknino! Šalia fotošopu padailintos nuotraukos (kairėje) dainininkė, nuoširdžiai didžiuodamasi savo figūra, įdėjo nekoreguotą savo nuotrauką. Kitą dieną žurnalo „Modeliste“ vyriausioji redaktorė parašė žinutę – padėkojo Zendayai už jos atvirą nuomonę ir pažadėjo žurnale išspausdinti nekoreguotą nuotraukos versiją.
4. „Moschino“ modeliui ištrynė visą koją
Sausio mėnesį prabangios mados kompanijos kūrėjai, pristatę 2015-ųjų pavasario kolekciją, uždavė gerbėjams mįslę: kas atsitiko manekenei Sashai Luss (centre) – kur pradingo jos kairė koja?
5. GUESS Gigi Hadid ištrynė kojos nagą
Šią nuotrauką „Guess“ reklaminiais tikslais elektroniniu paštu išplatino liepos mėnesį. Atidžiai pažiūrėk į Gigi dešinės kojos mažąjį pirštą ir pasakyk – ko trūksta? Kairė pėda irgi atrodo palyginti keistai.

6. Jebui Bushui iš kažkur išdygo tamsi ranka
Net kandidatai į prezidentus nėra saugūs. Rinkėjams išsiuntinėtų reklaminių lapelių nuotraukoje Bushas pasirodo su paslaptinga afroamerikiečio odos spalvos kaire ranka. Na, tolerancija yra tolerancija.
7. Arianai Grande išaugo didžiulė ranka
Ariana kaip visada atrodo žavingai, tik kažkas ne visai gerai jos dešinei rankai. Delnas toookio dydžio, kad laisvai galėtų uždengti visą liemenį.
8. Lindsay Lohan įgijo itin išraiškingus sėdmenis
Lindsay Lohan, paskelbusi šią nuotrauką, tikėjosi sulaukti daugybės teigiamų komentarų, tačiau jos sekėjai labai greitai demaskavo nevykusias įžymybės pastangas padidinti sėdmenis. Žvaigždę išdavė vingiuoti baltų durų kontūrai už jos nugaros.
9. Tara Reid prarado gabalėlį liemens
Tara Reid niekad nesivaržė demonstruoti savo nepriekaištingų kūno formų, tačiau įdubimas kairėje pusėje žemiau juosmens šioje instagraminėje nuotraukoje sukėlė jos gerbėjams įtarimų, kad įžymybė ir taip jau liekną taliją dar palieknino fotošopu.

10. Žurnalas „InStyle“ Kerry Washington keliais tonais pašviesino odą
Kovo mėnesio „InStyle“ viršelį puošianti Kerry Washington nuotrauka kai kuriems jos gerbėjams sukėlė tikrą pasipiktinimo audrą. Jiems pasirodė, kad Kerry oda gerokai pašviesinta, tačiau žurnalas tokį jų įtarimą mandagiai paneigė. O ką palaikai tu?

Parengė Dana Froome, šaltinis cosmopolitan.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis