Zodiako ženklai, labiausiai netinkantys vienas kitam

Susirasti savo antrąją pusę, su kuria gerai jaustumeisi, ne taip ir paprasta. Paskaityk, koks Zodiako ženklas tau labiausiai netinka. Tik turėk omenyje, kad viskuo tikėti neverta. Juk kartais priešingybės labai traukia!

Vandenis ir Žuvys

Vandeniai, nuolatos ieškantys ko nors naujo, puikiai moka prisitaikyti prie juos supančių aplinkybių. Tai žmonės, kurie trokšta pasiekti sėkmę visose srityse ir turi tvirtą bei aiškią poziciją. Jie optimistai ir pasitikintys savimi. Jų smalsumas ir noras viską išbandyti kartais pakiša koją tarpusavio santykiuose, o tai nelabai suderinama su Žuvų požiūriu į gyvenimą, kuriuos nuolatos reikalauja dėmesio. Racionalusis Vandenis nelinkęs rodyti tiek jausmų, kiek iš jo reikalaus emocionaliosios Žuvys.

Avinas ir Jautis

Žmonės, gimę po Avino ženklu, yra labai užsispyrę ir nepriklausomi. Šio ženklo atstovus žmonėse traukia aukšti moraliniai principai, tvirti charakteriai, juk Avinai mėgsta kovoti! Avinai sunkiai suderinami su lėtais ir ramiais Jaučiais. Viena iš teigiamiausių Jaučio savybių – tai jo sugebėjimas išlaikyti dvasinę pusiausvyrą. Plieninė šio ženklo ramybė neleidžia įsisiūbuoti emocijoms ar kaip nors kitaip nuskriausti savo antrąją pusę, tačiau Avinui tokia ramybė bus tik dar didesnis pretekstas įsiplieksti.

Dvyniai ir Ožiaragis

Dvyniai gana aistringi ir greit įsiplieskia, todėl jiems reikalingas nuolatinis veiksmas. Jie nemėgsta sėdėti vietoje, nuolatos ieško naujų nuotykių ir potyrių. Impulsyvūs ir greit įsimylintys Dvyniai nesuderinami su atsargiais Ožiaragiais. Konservatyvusis Ožiaragis, kuris iš prigimties yra patikimas, rimtas ir sąžiningas, vargu ar sugebės taikstytis su laisvę mėgstančiais ir permaininingais Dvyniais.

Vėžys ir Svarstyklės

Vėžys sugeba išlikti ramus net ir ekstremaliomis sąlygomis ir labai vertina ramybę, todėl vargu ar jam pavyktų prisitaikyti prie nuolatinių ekscentriškų Svarstyklių idėjų ir jų nesugebėjimo apsispręsti. Svarstyklės tiesiog nemoka gyventi ramiai. Joms reikia nuolatinio judesio, bendravimo su žmonėmis, o pastoviajam Vėžiui tai sunkiai suprantama. Šių žmonių santykiai galėtų būti sėkmingi tik tuo atveju, jei abi pusės nuolatos ieškoti kompromisinių sprendimų, tačiau save valdyti priverstos Svarstyklės ir per prievartą į nuotykius įtraukti Vėžiai vargu ar ilgai jausis laimingi.

Liūtas ir Mergelė

Liūtams patinka valdžia, jie trokšta būti pirmi ir nuo niekieno nepriklausomi. Tikri karaliai! Deja, tai nelabai suderinama su pedantiškomis Mergelėmis, kurios siekia stabilių ir rimtų santykių. Mergelės pasižymi šeimyniškumu, jų nedomina slapti meilės romanai, todėl jos stengiasi kontroliuoti kitus žmones, kritikuoti ir mokyti kitus gyvenimo, o tai Liūtui tarsi didžiausias įžeidimas. Juk jis itin atkakli ir ambicinga asmenybė, puikiai žinanti, ko nori ir kaip viską gauti. Mergelės praktiškumas ir Liūto dosnumas bei ekstravagantiško gyvenimo siekis suderinami labai sunkiai.

Skorpionas iš Šaulys

Skorpionai – sudėtingos, labai stipraus charakterio asmenybės, kovojančios už savo gerbūvį labai energingai ir kartais net agresyviai, negalvodamos apie galimas pasekmes. Skorpionai labai jausmingi ir aistringi, be to, labai moka atsirinkti tinkamus žmones, o tai reiškia, kad savo jausmų jie nedalins kam papuola. Tai nelabai suderinama su emocionaliu Šaulio charakteriu. Pastarieji gyvena šia diena ir mėgaujasi tuo, ką turi. Jie greitai įsimyli, tačiau taip pat greitai gali ir atvėsti, priešingai, nei Skorpionai, kurie susiradę mylimą žmogų, gali likti ištikimi iki gyvenimo galo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis