Geriausi vakarėliai: gruodžio 24-26 d.

Laukėm laukėm ir sulaukėm - su Šventom Kalėdom! Ir tebūnie šios šventės būna kupinos neįkainojamų akimirkų ir puikių įspūdžių! O, kad šventės būtų dar įsimintinesnės, apsilankykite kalėdiniuose renginiuose, kurių apžvalgą čia pat ir pristatome.

Dovanos išpakuotos, giminės aplankytos, metas atiduoti duoklę draugams! Jeigu svarstote, kur tai geriausia padaryti – rinkitės klubą Gargaras. Šį penktadienį klubas Šv. Kalėdas sutiks garsiai ir galingai net su trimis bene garsiausiais Lietuvos atlikėjais! Donatas Montvydas (Donny Montell), Mantas Jankavičius ir Linas Adomaitis kauniečius ir miesto svečius sveikins savo dainomis. Rezervuokite staliukus, kvieskitės draugus ir švęskite Šv. Kalėdas!

Šį penkadienį šokių muzikos gerbėjai kviečiami į Papa Jazz klubą Kaune. Čia savo šventinį koncertų ciklą “No Shades, No Glasses” pristatys stilingieji Beissoul & Einius. Tai bus vienas ypatingiausių metų koncertų, kai juodi akiniai padedami ant didžiulių skrybėlių cilindrų ir atlikėjai į sceną žengia visai kitokie - dar atviresni ir artimesni. Duetas dovanos gerai žinomas dainas iš pirmojo ir antrojo albumų bei, žinoma, pažers naujienų. Tad visi, ieškantys stilingų Kalėdų, laukiami Papa Jazz klube!

Gana kiurksot namuose - sofą keičiam į šokių aikštelę, o TV ekraną į gyvą judesį! Kur? Žinoma - Studio9 Vilniuje! Kada? Tada, kai šventinis stalas jau lieka apytuštis – antrą Kalėdų dieną! “Dew The Block Xmas” vakarėlyje ausis džiugins urbanistinė muzika, o nuobodžiauti neleis tokie šokių muzikos herojai kaip DJ Swix, DJ Mamania, Justicious ir kiti. Pirmyn degint šventinių kalorijų ir mėgautis gera muzika!

Antrąją Kalėdų dieną Kaune, muzikos klubo Combo scenoje išvysite išskirtinio nuoširdumo ir nuostabaus balso savininkę – Šoreną Džaniašvili. Šį kartą atlikėja kalėdinę nuotaiką pagyvins populiariojo roko baladėmis programoje “Shorena Rocks Christmas”. Specialios kūrinių aranžuotės, visiems žinomus kūrinius privers suskambėti naujai, o klausytojas nenustygs vietoje norėdamas dainuoti kartu su Šorena. Gyvas garsas, fantastiškas atlikimas ir nenustygstanti vietoje kompanija antrąjį Šv. Kalėdų vakarą pavers nuostabiu!

Sekmadienį, Švyturio arenoje Klaipėdoje, padvelks preciziškumu ir romantika – koncertuos „Leon Somov & Jazzu“! Sodrus aksominis Jazzu vokalas ir santūrus bei preciziškas Leonas - kartu jie sukuria užburiančią atmosferą, kuri klausytojams suteikia visą puokštę emocijų bei įkvepia prisiminti gražiausias akimirkas ar tiesiog pasvajoti. O prisiminti patiems atlikėjams tikrai yra ką – greitai bus dešimt metų, kuomet jie koncertuoja kartu! Daugybė hitais tapusių dainų, kurios aukštai užkėlė kartelę kitiems Lietuvos atlikėjams, daugybė gerbėjų ir dar daugiau nuostabių kūrybos akimirkų. Jauki atmosfera ir užburiančios melodijos – visa tai jau šį sekmadienį Švyturio arenoje!

Sudėtinga, tačiau įtraukianti muzika, suliejanti džiazo, elektronikos ir akademinį skambesius, o kur dar grupės narių universalumas grojant gausybe instrumentų… Tokie yra savo profesionalumu garsėjantys “Sheep got waxed”! Šį sekmadienį kviečiame pasiklausyti jų koncerto Menų spaustuvėje Vilniuje, kuriame grupė ruošiasi trankiai ir spalvingai palydėti avies metus bei apšildyti klausytojus prieš artėjančius naujuosius. Nedvejokite ir atsipalaiduokite džiazo ritmu!

Naujausi renginiai, populiariausi koncertai ir smagiausios pramogos – visa tai Kur.lt pramogų ir renginių portale. Ateik ir išsirink, kur pramogausi šiandien!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis