Zodiako ženklai - kas su kuo geriausiai dera lovoje

Rasti antrąją pusę, tobulai tinkančią seksualine prasme - ne taip jau lengva, kaip gali pasirodyti. Juk seksas - tai ne tik fizinis veiksmas. Pavyzdžiui, Dvyniams su Liūtais gali būti sunku, nes Dvyniai - labiau duodantis Zodiako ženklas, o Liūtas - daugiau imantis. Taigi tokiuose seksualiniuose santykiuose Dvynys nesijaus labai laimingas, o Liūtui viskas atrodys nuostabu.


Avinas

Puikiai tinka Avinai, Svarstyklės, Šauliai, Dvyniai ir Vandeniai. Mažiausiai suderinami su Žuvimis ir Ožiaragiais. Avinas ir Šaulys sudarytų aistringą ir emocionalią porą, o Liūtas pridėtų pasitikėjimo savimi.


Jautis

Puikiai tinka Vėžiai, Mergelės ir Ožiaragiai. Mažiausiai suderinami su Liūtais, Vandeniais ir Skorpionais. Jaučiai įprastai ilgai renkasi savo antrąją pusę, o santykiuose labiausiai vertina kantrumą ir ištikimybę.


Dvyniai

Puikiai tinka su Vandeniais, Svarstyklėmis ir Dvyniais. Galima harmonija su Jaučiais ir Liūtais. Mažiausiai suderinami su Žuvimis, Mergelėmis ir Šauliais. Dvyniai labai mėgsta bendravimą, todėl jiems reikalingas partneris, galintis patenkinta bendravimo poreikį net lovoje.


Vėžys

Puikiai tinka Skorpionai, Žuvys, Avinai, Jaučiai ir Liūtai. Mažiausiai suderinami su Ožiaragiais ir Svarstyklėmis. Svarbiausia Vėžiams, kad jų seksualinis partneris būtų ir patikimas draugas.


Liūtas

Puikiai tinka su Avinais, Šauliais, Svarstyklėmis ir Dvyniais. Mažiausiai tinka Vandeniai, Jaučiai, Mergelės, Skorpionai ir Ožiaragiai. Liūtai atrodo labai šalti, tačiau širdyje vis dėlto yra romantikai, jiems reikalingas ne tik seksas, bet ir harmoningi santykiai.


Mergelė

Puikiai tinka Skorpionai ir Mergelės. Mažiausiai tinka Vandeniai, Svarstyklės ir Vėžiai. Mergelėms reikia tokio partnerio, kuris galėtų suprasti jų nuotaikų kaitas ir leistų joms būti savimi.


Svarstyklės

Puikiai tinka Dvyniai, Šauliai, Liūtai, Avinai ir Vandeniai. Mažiausiai tinka Jaučiai, Vėžiai ir Ožiaragiai. Svarstyklės mėgsta grožį ir harmoniją - jiems reikia, kad antroji pusė rodytų dėmesį ir jas tiesiog dievintų.


Skorpionas

Puikiai tinka Mergelės, Vėžiai, Žuvys ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Vandeniai ir Liūtai. Skorpionai laikomi pačiu seksualiausiu Zodiako ženklu ir jiems reikia antrosios pusės, kuri palaikytų ir suprastų jų seksualines užgaidas.


Šaulys

Puikiai tinka Avinai, Liūtai, Vėžiai, Vandeniai ir Skorpionai. Mažiausiai tinka Šauliai. Šauliams reikia partnerio, kuris turėtų puikų humoro jausmą, būtų optimistas ir duotų maksimalią laisvę.


Ožiaragis

Puikiai tinka Mergelės, Jaučiai, Žuvys ir Skorpionai. Mažiausiai tinka Avinai, Vėžiai, Svarstyklės ir Šauliai. Viduje Ožiaragiai yra pažeidžiami, todėl ieško ganėtinai tvirtų partnerių, tačiau tokių, kurie nepultų jų valdyti.


Vandenis

Puikiai tinka Vėžiai, Svarstyklės, Avinai, Dvyniai ir Šauliai. Mažiausiai tinka Liūtai, vandeniai, Jaučiai ir Skorpionai. Svarbiausias dalykas renkantis partnerį - intelektas.


Žuvys

Puikiai tinka Skorpionai, Liūtai, Jaučiai, Vėžiai ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Šauliai, Mergelės ir Svarstyklės. Žuvys labai jausmingos, todėl joms reikia partnerio, kuris mokėtų rodyti dėmesį ir jų neįspraustų į kampą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis