Geriausi vakarėliai: sausio 7 - 9 d.

Nauji metai, nauji planai, nauji pažadai – o ar yra tarp jų pažadas sau kuo linksmiau leisti laisvalaikį ir daugiau lankytis renginiuose? Jeigu taip, tuomet turime kelis vakarėlių pasiūlymus artėjančiam savaitgaliui. Jeigu ne – vis tiek žvilgtelk ir savaitgalį pasilinksmink iš visos širdies!

Gera žinia – klubas “Opalocka” įjungė šildomas grindis, tad palik per Kalėdas gautas močiutės megztas kojines namuose ir keliauk atšilti kojų į klubą! Šį penktadienį klubas Tavęs lauks nuo 1 valandos nakties, tad, aplankius visus preparty, užsuk į “Basement under your city” vakarėlį. Šokiai iki ryto, kokteiliai ir naujos pažintys jau laukia Tavęs!

Klaipėdiečiams savaitgalis prasidės rock'n'roll ritmu! Penktadienį kokteilių bare “First” Tavęs lauks skaniausi kokteiliai, naujos meilės ir pašėlusi muzika, kuri valdys iki paryčių. Kokteilių baras Klaipėdoje “First” pasiruošęs priimti visus nuotykių ieškotojus, tad jei manai, kad tokia esi – užsuk ir atsipalaiduok po savaitės darbų vakarėlyje “First: Rock'n'roll”!

Stuktelėjus Naujiems metams pasijautei senesnė? Atrodo, kad reakcija sulėtėjo ir lyg pradeda girgždėti sąnariai..? Čia padės tik siautulingas vakarėlis, kuris vyks šį penktadienį Kaune, klube “Lizdas”. Vakarėlis “Diskotekų seniai” padės atstatyti jėgas ir išjudinti sumedėjusius kaulus, o muzikinis fonas bus kruopščiai sudėliotas nuo house iki disco. Tad nesitarkite su daktarais, griebkite draugus ir šokite iki paryčių!

Penktadienį klube “PORT night club by BarBar'a” atsidarys tikras kabaretas! Plunksnos, blizgučiai, išskirtinė muzika ir Diamon Soul Factory programa. Moulin rouge kabareto įkvėptas vakarėlis įkaitins Klaipėdą ir bent vienam vakarui išvis visus šalčius. Tad trauk iš spintos Naujųjų metų vakarėlį atlaikiusią suknelę ir keliauk su draugais linksmintis į “Moulin Rouge by Diamond Soul Factory” vakarėlį.

Šeštadienį, įkvėpta filmo “Step Up”, Mojo Lounge Vilnius komanda nutarė paruošti tikrą RnB vakarėlį su įkvepiančia muzika ir šokiais iki ryto. Tad, jeigu nesi abejinga RnB ir Hip Hop muzikos ritmams – privalai čia būti! Tavęs laukia skaniausi gėrimai, smagiausi žmonės ir DJ Smart One su geriausiais visų laikų hitais. Rezervuok staliuką, kviesk draugus ir pajausk tikrą šokio galią vakarėlyje “Step Up! We Love RnB”.

Klaipėdiečiai, pasirinkę šeštadienį vakaroti “PORT night club by BarBar'a” klube, mėgausis tikra burbuliukų fiesta! Vakarėlyje “G-SPOT DJ's: Bubbles Party” liesis gėrimai su burbuliukais, o muzikos aikštelę valdys G-Spot DJ's. Šis duetas stebina vis kitokiomis muzikinėmis metamorfozėmis ir įtinka net ir labiausiai išlavintą muzikinį skonį turinčiam klausytojui. Tad puoškis ir ruoškis sproginėjančiam šeštadieniui!

Renginiai mieste jau laukia Tavo dėmesio! Apsilankyk Kur.lt svetainėje ir išsirink, kur leisi smagiausius savo vakarus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis