Kas tavęs laukia 2016 metais pagal gimimo metus

Pagal kinų kalendorių, beždžionės metai prasideda 2016 vasario 8 dieną. Paskaityk, kokie gyvenimo vinginiai žadami tau.

Žiurkė

Ateinančiais metais svarbiausia tavo užduotis - vengti konfliktų ir ieškoti sąjungininkų. Turi apgalvoti kiekvieną savo žingsnį ir nepasiduoti impulsyvumui. Tik tokiu atveju pavyks išvengti konkurentų pinklių ir pasiekti tai, ko nori. Bendrai kalbant, šie metai palankūs santykių gerinimui ir naujoms pažintims. Geriausi partneriai 2016 metais - Beždžionės, Drakonai ir Žiurkės.

Jautis

Tobuli metai romantiškiems santykiams. Jaučių laukia daugybė malonių įvykių ir pozityvo. Jausiesi išlaisvėjusi, o tai į tavo gyvenimą pritrauks naujų žmonių, kurie gali kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą - vienoms asmeninį, kitoms - profesinį. Taigi tavo užduotis šiems metams - tiesiog būti atvira ir leistis nešama gyvenimo srovės. Geriausi partneriai 2016 metais - Beždžionės, Tigrai, Žiurkės.

Tigras

Tigrų laukia ryškūs ir įvairiapusiai metai santykių srityje. Tačiau turėk omenyje, kad iniciatyva turi būti rodoma iš tavo pusės. Nustok laukti, kol jausmai patys pasibels į tavo širdį. Pradėk veikti ir pamatysi, kaip tavo gyvenimas pradės keistis. Beje, Tigrams žadami ne šiaip santykiai, o santuoka! Visais įmanomais būdais venk kaprizingumo (visose srityse) nes būtent tai tau labiausiai pakiša koją. Geriausi partneriai 2016 metais - Kiaulės, Tigrai, Gyvatės.

Kiškis

Prigimtinis žavesys leis Kiškiams visus metus džiaugtis gyvenimu ir būti dėmesio centre. Svarbus patarimas tau - aklai nepulti į vieną sritį. Kitaip tariant, pasistenk suderinti darbą, santykius ir laisvalaikį - tuomet didesnių konfliktų ir nesusipratimų pavyks išvengti. O jei vis dėlto pateksi į nemalonumų sūkurį - atsitrauk ir nekovok. Tai bus geriausias sprendimas. Geriausi partneriai 2016 metais - Šunys, Ožkos, Drakonai.

Drakonas

Didžiausią dėmesį 2016 metais Drakonai turėtų skirti santykiams. Šie metai nebus tipiniai: tau norėsis stabilumo, sulėtinti nuolatinį tempą, pagaliau pajausti ramybę. Tikėtini rimti santykiai, vestuvės ir netgi šeimos pagausėjimas. Skirk daugiau dėmesio pati sau, o ne darbams ir aplinkiniams žmonėms. Geriausi partneriai 2016 metais - Gaidžiai, Beždžionės, Žiurkės.

Gyvatė

Gyvatės šiais metais sugebės patogiai įsirangyti visose srityse. Santykiuose laukia fizinis ir emocinis pakylėjimas, darbuose - kopimas karjeros laiptais ar bent jau savo pozicijų įtvirtinimas. Svarbiausia tau šiais metais neprarasti sveiko proto ir neužriesti nosies. Nepamiršk - pačioje viršūnėje visuomet jautiesi vienišas. Geriausi partneriai 2016 metais - Jaučiai, Gaidžiai.

Arklys

Esminė tavo užduotis 2016 metams - išmokti prisiimti atsakomybę už sprendimus. Tai bus aktualu ir santykiuose, ir darbe. Turi tapti lydere, nepaisant to, kad kartais visai nesinori būti ta, kuri turi padaryti viską viena. Visos durys tau atviros, taigi griebk jautį už ragų ir palenk savo gyvenimą tokia linkme, kokia pati nori. Geriausi partneriai 2016 metais - Tigrai, Ožkos, Šunys.

Ožka

Jau įrodei aplinkiniams, ką sugebi, todėl šiais metais galėsi šiek tiek atsipalaiduoti ir mėgautis saldžiais įdirbio vaisiais. Kadangi krūvis sumažės, daugiau laiko skirk savo laisvalaikiui. Jei kur nors kviečia - netingėk ir eik, nes kiekviename posūkyje tavęs laukia naujos pažintys ir netikėtumai, kurie gali pakeisti tavo gyvenimą. Geriausi partneriai 2016 metais - Arkliai, Kiškiai, Kiaulės.

Beždžionė

Atėjo tavo metas švytėti ir kerėti! Pati pajusi, kaip užplūsta išlaisvėjimas ir atrodys, kad visos iki tol buvusios problemos netenka prasmės. Įkvėpsi gaivaus oro pilna krūtine ir viską pradėsi iš naujo. Nebijok kardinalių permainų, nes jos - tik į gera! Geriausi partneriai 2016 metais - Beždžionės, Žiurkės, Drakonai.

Gaidys

Tavo 2016 metus galima apibūdinti vienu žodžiu - harmonija. Jei iki šiol blaškeisi ir ieškojai skirtingų kelių, dabar atrasi vidinę ramybę ir pamatysi, kaip viskas pradės tekėti sava vaga, be ypatingų tavo pastangų. Galbūt to tau visada ir reikėjo - atsipalaiduoti ir leisti įvykiams patiems susidėlioti į lentynėles. Svarbiausias patarimas šiems metams - santykiuose šiek tiek atsitrauk ir leisk kitam žmogui priimti sprendimus. Geriausi partneriai 2016 metais - Jaučiai, Gyvatės, Drakonai.

Šuo

Labai lengvi metai santykių srityje - flirtuosi, mėgausiesi rodomu dėmesiu, jausi stiprų pasitikėjimą savimi, o tai kaip magnetas trauks žmones. Tačiau tas lengvumas ir pakylėjimas gali daryti įtaką darbams. Ir ta įtaka greičiausiai nebus labai teigiama. Venk dviprasmiškų santykių, susijusių su darbu, nes jie įtrauks tave į labai nemalonų sūkurį, iš kurio sveika greičiausiai neištrūksi. Nepamiršk, kad viena kvaila klaida gali persekioti tave visą likusį gyvenimą. Geriausi partneriai 2016 metais - Tigras, Arklys, Kiškis.

Kiaulė

Kiaulėms 2016 metai - atradimų ir naujų potyrių laikotarpis. Turinčioms antrąsias puses tikėtinas naujas etapas - vestuvės ir vaikai, kol kas vienišoms ar santykiuose nelaimingoms - naujos pažintys. Svarbiausia, kad viskas dėliosis savaime ir tau praktiškai nereikės priiminėti sprendimų. Neblogos perspektyvos ir darbinėje srityje: tavo pastangos bus pastebėtos ir įvertintos, taigi nesustok ir stenkis! Geriausi partneriai 2016 metais - Kiaulės, Kiškiai, Ožkos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis