Geriausi vakarėliai: sausio 14 - 16 d.

Atidedam trumpam darbus į šalį ir susiplanuojam savaitgalio linksmybes! Išsirenkam vakarėlį, rezervuojam staliuką, kviečiam drauges ir žiūrėkit – kuomet atsiranda ko laukti, tai ir darbai greičiau dirbasi!


Jau tapo tradicija, kad kiekvieną ketvirtadienį kokteilių bare Kaune „Basement“ klubinėtojus kokteiliukais džiugina vis nauja žvaigždė. Šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys garsus reperis ir svorių kilnotojas Iron Vytas! Projekte „Žvaigždė už baro“ kiekvieną ketvirtadienį dalyvauja vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite stipruolio Iron Vyto kokteiliukus. Laukia išskirtinis vakarėlis!

Penktadienį po darbų į gatves suplūsta atsipalaidavę ir pasipuošę žmonės – juk pagaliau savaitgalis! O jeigu, puošeivos, dar galvojate kur apsilankyti – tebūnie tai “Fashion Passion” vakarėlis “NOX” klube Kaune. Stilinga Martyno Kavaliausko muzika ir “InŽi” mados namų kurti išskirtinio žavesio kūriniai penktadienį NOX klubą pavers tikru podiumu. Apsilankykite ir mėgaukitės dėmesiu ir podiumo spindesiu!

Jei glamūras ne tavo arkliukas – šėlk kaip hipis! Kokteilių baras Kaune “Basement” penktadienį kviečia atsipalaiduoti “Hippie flower power” vakarėlyje. Tai bus geriausias tavo pasirinkimas, nes tik čia skaniausi kokteiliai, greitas ir malonus aptarnavimas, bei visą naktį skambantys karščiausi muzikos hitai! Beje, įėjimas nemokamas, tad paskubėk rezervuoti staliuką ir kviesk kartu šėlti draugus!

Penktadienį linksminęs Kauną, šeštadienį ima Klaipėdą - merginų numylėtinis Martynas Kavaliauskas žada nepamirštamą pasirodymą “PORT night club by BarBar'a” klube uostamiestyje. Vyrukas, laimėjęs muzikinį šou “Muzikinė Kaukė 2015” ir įkūnijęs ne vieną puikų atlikėją, atliks karščiausius šių dienų hitus, o DJ Alex Lee neleis nustoti šokti visiems iki paryčių. Tad pirmyn į linksmybes!

Nox klubas šeštadienį į savo šokių aikštelę pasikvies seną gerą oldschool’ą, o kartu su juo ir visas miesto fashionistas. Vakarėlyje “Simply The Best” skambės geriausios 80's ir 90's dainos, o akių neleis atitraukti NOX šokėjų pasirodymai. Karšta choreografija, garsiausi hitai ir atsipalaidavusi publika – vakarėlis žada ilgam įstrigti Tavo širdyje!

Daugiau renginių ir vakarėlių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Dalyvaukite patys, kvieskite draugus ir mėgaukitės kiekviena akimirka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis