Geriausi vakarėliai: sausio 21 - 23 d.

Atsikvėpkime lengviau – jau ketvirtadienis – jau kvepia savaitgaliu! O savaitgaliais reikia ne tik ilsėtis, bet ir smagiai praleisti laiką su draugais. Tad žvilgtelėkite į šio savaitgalio pasiūlymus ir išsirinkite, iš kur šį kartą pasisemsite energijos darbų kalnams nuversti!

Ketvirtadienį Kaune, Žalgirio arenoje pasirodys unikalioji Alina Orlova. Šiandien Alina Orlova yra išleidusi tris naujus albumus bei puikiai pažįstama Londono, Maskvos ir Paryžiaus publikai, o dar visai neseniai buvo žinoma tik labai mažam klausytojų ratui. Kame slypi jos išskirtinumas ir gebėjimas pavergti klausytojų širdis? Visa tai sužinosite apsilankę jos koncerte, kuriame mėgausitės unikaliu atlikėjos tembru, melodinga muzika bei teatrališka atmosfera. Apsilankykite Alinos koncerte ir išvyskite, kodėl apie jos unikalumą kalbama iš lūpų - į lūpas. Beje, Kur.lt į šį koncertą siūlo įsigyti -35% nuolaidą bilietams – tad nepraleiskite progos sutaupyti!

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, kokteilių bare Kaune “Basement” klubinėtojus kokteiliukais džiugina vis nauja žvaigždė. Šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys skandalinga, tačiau ypatingai žavi moteris - Jolanta Leonavičiūtė! Projekte “Žvaigždė už baro” kiekvieną ketvirtadienį dalyvauja vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite Jolantos Leonavičiūtės kokteiliukus. Laukia išskirtinis vakarėlis!

Jau 20 metų scenoje, o vis dar jauni ir populiarūs – kas? Žinoma, tai Biplan! Šį penktadienį Renginių oazėje, Kaune griaudės populiariųjų Biplanų šventinis koncertas “Seni Naujieji metai su grupe Biplan”. Koncerto programą sudarys įvairios dainos – nuo legendiniais tapusių iki naujausių hitų. Apsilankykite koncerte ir dainuokite kartu iš visos širdies, nes švenčių niekada nebus per daug. Apsilankę Kur.lt svetainėje, rasite šiam koncertui net 40% nuolaidą. Tad, jeigu dar dvejojate eiti ar ne – tegul ši nuolaida “įkalba” Jus!

Penktadienį visi, kurie pasirinks klubą “Taboo”, papuls į pasakų suaugusiems naktį. Šiąnakt klubas virs į tikrus ledinius rūmus - mėlynas fasadas, sniegą barstanti mašina ir seksualios sniego karalienės visus lankytojus nukels į ledinę, šaltą, bet pašėlusiai linksmą ir aistringą pasaką suaugusiems. Vakarėlis “Balta Pasaka” patiks visiems, kurie šaltą žiemą ieško kraują kaitinančios atmosferos – jeigu esate viena jų - paskubėkite rezervuoti staliuką!

Visiems, ieškantiems kur galėtų smagiai su visu būriu draugų praleisti penktadienio vakarą, siūlome pramogą gryname ore – “Nelik ant ledo!”. Žiemos pramogas populiarinantis renginys vyks Vilniuje, ant Žaliųjų ežerų. Bus apšviesta čiuožinėjimo erdvė, vyks įvairūs žiemiški žaidimai, o vakaro akcentu taps senoviška karuselė, kuri taps pramoga visiems susirinkusiems. Tad pasiimkite pačiūžas, apsirenkite šilčiau ir pirmyn penktadienį į žiemiškas linksmybes!

Visus klubinėtojus šeštadienio naktį kviečiame į garso, šviesos ir šypsenų fiestą, kuri vyks Vilniuje, klube “Pabo Latino”! Šis vakaras visiems susirinkusiems taps ypatingas – juk klubas švenčia “12 metų kartu!”. Veiks dvi salės su muzika ir vaišėmis, publiką linksmins labiausiai pašėlę Dj mieste, pasirodymus surengs saldieji “Moonrise” ir talentingasis Donny Montell bei nutiks dar daug gerų dalykų! Tad, jeigu giliausią žiemą trokšti pietietiško temperamento pliūpsnio – turi apsilankyti šiame vakarėlyje.

Kartą per mėnesį klubas Vilniuje “Mojo Lounge” tampa laiko mašina ir nukelia visus naktinėtojus į praėjusį amžių, iš kurio atėjo geriausių vakarėlių tradicijos, o populiarioji kultūra spindėte spindėjo. Vakarėlių ciklas “Discoteque 80-90's” šį šeštadienį pakvies Jus šėlti pagal anų laikų geriausius muzikos hitus ir primins, kad vintažas madingas ne tik Jūsų spintoje, muzikoje - taip pat! Tad pamiršk rūpesčius ir ateik į patį smagiausią vakarėlį Vilniuje jau šį šeštadienį!

Vakarėliai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – apsilankykite Kur.lt svetainėje ir išsirinkite kuo praskaidrinti savo laisvalaikį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis