Vasario mėnesio HOROSKOPAS

Pirmąją mėnesio pusę pozityvūs astraliniai pokyčiai išjudins įstrigusius projektus. 8 dieną pasinaudok jaunatimi ir apsvarstyk prioritetus. 20-ąją, Saulei pajudėjus į svajingąsias Žuvis, visu gražumu išsiskleis tavo kūrybinis pradas.

SKAITOMIAUSI STRAIPSNIAI

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: nepaprasto lojalumo – nebijai užstoti draugų ir apginti save.
Tau trūksta: tolerancijos – labai pasikliauni savo kūrybingumu, todėl gali būti pernelyg užsispyrusi, nepalankiai vertinti kitų idėjas.
Mados pojūtis: tau patinka unikalūs gyvų spalvų ar ryškių raštų drabužiai, pabrėžiantys figūrą ir pritaikomi įvairiomis progomis.
Tau malonumą teikia: jaukūs pasisėdėjimai su draugėmis arba visiškas atsipalaidavimas per keliones į tolimus kraštus.
Gundymo stilius: esi itin žavinga, todėl tau visiškai nesunku nustebinti net draugus ir priversti juos elgtis neįprastai. Jei su kuo nors jautiesi patogiai, tavo kūrybingumas įgyja kerų galios. Net ir intymiame gyvenime.
Šį mėnesį: 8 dieną tavo ženkle prasidėjusi jaunatis paskatins judėti pirmyn – pagaliau bus įgyvendinti seni planai. Įsidėmėk: jokia moteris nėra vieniša sala. Ieškok patarimo tarp artimiausių žmonių ir patikimų pažįstamų. Jų nuoširdžios įžvalgos ir tavo sunkus darbas išgrįs kelią puikioms naujienoms mėnesio pabaigoje.
Tavo metai: kai kurios tavo gyvenimo sritys nesusiklostė taip, kaip norėjai, tačiau nenukrypk nuo kurso. Drąsiai pasitik pokyčius, kad ir ką jie reikštų – naujus darbo ar santykių posūkius. Judėti pirmyn tinkamiausia balandį ir gruodį. Tau reikės nemažai paramos, tad mylėk ir mėgaukis mylima. Ypač rugpjūtį ir spalį, romantiškiausius šių metų mėnesius.
Tau reikia: gyventi kliaunantis savo pagrindinėmis vertybėmis ir prioritetais.

Tavo meilės dvyniai
Liūtas: itin mėgstate bendrauti, abiem patinka linksminti draugus viešai ir... vienam kitą privačiai.
Dvyniai: jus vienija intelektas, tad jums niekada nebus nuobodu – ne tik dėl to, kad galite kalbėtis be perstojo.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Gyvenimas įsibėgėja. Stenkis kuo greičiau baigti senus reikalus, nes netrukus būsi pernelyg užimta, kad švaistytum jiems laiką. 20-ąją į tavo ženklą atkeliauja Saulė – tikėkis svarbių permainų.
TAU REIKIA: susitvarkyti.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis gali būti kiek paslaptingas, tačiau visi žino, kad jam patinka mielos staigmenos. Palepink jį kokiu nors maloniu dalyku.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Be perstojo judi, bet tau tai patinka! Tave nuolat remia draugai – atsilygink jiems taip pat, pakviesk į jaukų vakarėlį. Palankiausia keliauti nuo 26-osios.
TAU REIKIA: plėsti horizontą.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: tikėtina, kad jis pasiūlys paskutinės minutės kelionę ar šiaip kokį spontanišką nuotykį. Priimk jo pasiūlymą.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Prasidėjus mėnesiui iš netikėto žmogaus sulauksi pagyrų ir dėmesio. Įkvėpimas dovanos tau pergalę per susitikimą vasario viduryje. Pasidžiauk sėkme su artimiausiais draugais.
TAU REIKIA: mąstyti plačiau ir nesitenkinti smulkme.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jam darbe gali kilti sunkumų. Padėk pasiūliusi kelias išganingas idėjas.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Valio, pažanga! Pokyčiai skels naujų minčių vasario viduryje. Sulauksi sėkmės. Mėnesiui baigiantis jausiesi itin pasitikinti savimi. Gera diena – 25-oji.
TAU REIKIA: strategiškai numatyti kitus žingsnius.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam norėsis kur nors ištrūkti, pabūti gamtoje. Surenk mažą išvyką tik judviem.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Intensyvus mėnuo. Vasario pradžioje teks paanalizuoti savo romantinį gyvenimą ir nuspręsti, kas tau tinka, o kas – ne. Net jei tai reikštų, kad teks ką nors palikti. Nebijok, laukia geresnių galimybių. 13 dieną tavo pastangos bus tinkamai įvertintos.
TAU REIKIA: dažniau pirmenybę teikti sau, ne kitiems.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: visiems būna nuotaikų svyravimų – štai ir jam dabar taip nutiko. Jaukiai įsitaisykite ir, jei tik norės, leisk jam išsikalbėti. Tai judu suartins.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Tavo širdis apsals iš meilės, kai 8 dieną Vandenio ženkle prasidės jaunatis. Atsiduok jausmams, tyrinėk naujas santykių gelmes. Jei būsi atvira ir nuoširdi, visi neaiškumai išsisklaidys nuo 17 dienos.
TAU REIKIA: išsakyti tai, ką manai.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis norės padaryti tau nepaprastą įspūdį. Būk meili šiam beviltiškam romantikui.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Norisi būti įvertintai? Pagyrų ir susižavėjimo tikėkis pirmąją vasario savaitę, kartu lauk ir rimtų pokyčių. Kai 20 dieną į Žuvis įriedės Saulė, pasikeis tavo gyvenimas.
TAU REIKIA: aiškiai susivokti, ko nori, ko tau reikia.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis norės iki tobulumo nušlifuoti jūsų santykius. Naudokis tuo.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Suteik gyvenimui daugiau spalvų! Būsto jaukumu pasirūpink vasario pradžioje, o antrąją mėnesio pusę skirk meilei. Flirtas gali virsti rimtesniu ryšiu. Baigiantis vasariui, būsi pasirengusi fiziniams pokyčiams: ir sporto salėje, ir bendraudama su Juo.
TAU REIKIA: prisileisti gerbėjus.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: ar galėtų jis būti dar žavingesnis! Vakarienė, dėmesys, romantika – jis iš kailio nersis, kad parodytų, jog tu jam esi svarbiausia.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Bus sunku subalansuoti laiką sau ir laiką kitiems, tačiau tavo susitelkimas bus atlygintas: vasario viduryje turėtų išnykti nemenka kliūtis. 20 dieną į tavo meilės ir smagumo zoną atkeliauja Saulė, tad atsipalaiduok.
TAU REIKIA: apsišarvuoti kantrybe.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jam reikia užuovėjos nuo sunkių darbo audrų. Suteik jam erdvės, tačiau leisk suprasti: apkabinimų terapiją mielai suteiksi, kada tik jos prireiks.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Nuo 6 dienos lauk pergalių virtinės. Pirmąją vasario pusę stenkis pakeliauti, nes gali sutikti žmogų, kuris padėtų atverti duris į permainas. Mėnesį išlydėk su draugais.
TAU REIKIA: griežtai laikytis darbotvarkės.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis bus pervargęs. Pasiūlyk pasivaikščioti, atsikratyti slogių minčių ir pasimėgauti ramiu buvimu drauge.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Puikios naujienos vasario pradžioje visiems parodys, kad turi tai, ko reikia. Artėjant vasario viduriui laukia gerų, maloniai nustebinsiančių įvykių ir žinių. Darbai neketina lėtėti, tad laikykis!
TAU REIKIA: susidaryti prioritetų sąrašą.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: pasinaudok jo aistringu nusiteikimu – kiekviena proga rodyk jausmus ir tvirtink judviejų ryšį. Tavo entuziazmas Jam patiks.

SKAITOMIAUSI STRAIPSNIAI


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis