Geriausi vakarėliai: sausio 28 - 30 d.

Smagiausi vakarėliai, užburiantys renginiai, lemtingos pažintys ir nepamirštami nuotykiai – visa tai kviečia išlipti iš pižamos ir įsilieti į miesto ritmą. Tad nesnausk, išsirink renginį ir kviesk draugus kartu švęsti savaitgalį!

Ketvirtadienio vakarą kviečiame pradėti su kava. Kava ne tik tonizuoja – kava įkvepia ir sušildo! Ir jeigu save laikai tikra kavos gurmane, privalai šiandien apsilankyti kavinėje “Crooked Nose & Coffee Stories”. Čia vyks gurmaniška kavos degustacija, kurioje šviežiai skrudinta kava bus ruošiama skirtingais kavos baro įrankiais, o šis užburiantis gėrimas bus derinamas su kruopščiai parinktais gurmaniškais užkandžiais, desertais ir kitais gėrimais. Registruokis į renginį ir leiskis į skanią ir įkvepiančią kelionę jau šį ketvirtadienį!

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, kokteilių bare Kaune “Basement” klubinėtojus kokteiliukais džiugina vis nauja žvaigždė. Šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys garsi ir talentinga dainininkė Justė Starinskaitė! Projekte “Žvaigždė už baro” kiekvieną ketvirtadienį dalyvauja vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite Justės Starinskaitės kokteiliukus. Laukia išskirtinis vakarėlis!

Šalta, niūru, nesuprasi – sninga ar lyja? Mes žinome, kur viso to tikrai nebus! Apsilankykite klube “Barrington” Vilniuje – čia šį penktadienį nusidrieks karšta Lotynų Amerikos pakrantė. Vakarėlyje “Purvini šokiai: Salsa night” skambės salsa ritmai, per kraštus liesis kubietiškas temperamentas, bus karšta kaip Ispanijoje, o publika – laisva it Afrikoje! Magija užlies visus išdrįsusius išeiti į šokių aikštelę, o į salsos ritmą įsijausti padės profesionali šokių studijos “Asorti” Lotynų Amerikos šokių vadovė Vaida Vaičiulytė ir Inga Strakalaitytė. Tad ar taip svarbu, kas darosi lauke už durų, kai čia verda pasiutusiai geras vakarėlis?

Sukluskit Bruno Mars gerbėjos – šį penktadienį Jus nudžiuginti nori talentingasis atlikėjas Jurgis Brūzga. Ir nors į žymųjį amerikietį mūsų lietuvaitis nelabai panašus, tačiau talento, balso ir charizmos jam tikrai netrūksta – įsitikinkite tuo pačios! Šį penktadienį Menų fabrike Loftas siaus “Uptown Funk” virusas – tad būkite pasiruošusios užsikrėsti gera nuotaika, noru šokti ir kartu niūniuoti “…don't believe me just watch… come on”! Apsilankykite Jurgio Brūzgos koncerte ir mėgaukitės gera nuotaika iki paskutinės natos.

Viena populiariausių ekskursijų, susilaukusi didelio miestiečių dėmesio, vėl kviečia pasivaikščioti po mylimą Vilnių. Vienas seniausių Vilniaus rajonų - Antakalnis - vėl visus mielai priims po savo Sapiegų rūmų skliautais ir papasakos neįtikėtinų istorijų. Ekskusijos “Antakalnis: nuo rūmų iki rūmų” metu pasivaikštinėsite po didikų rezidencijas, pasigrožėsite brandžiojo baroko architektūra bei pasiklausysite įdomių pasakojimų. Tad apsirenkite šilčiau, apsiaukite patogiau ir pirmyn į rytinį pasivaikščiojimą po mylimo miesto apylinkes!

Paskutinis sausio šeštadienis tebūnie palydėtas ypač džiaugsmingai. O išlydėtuvės bus organizuojamos klube “PORT night club by BarBar'a”, kuriame skambės “Pop Ladies” merginų hitai. Audringą vakarėlį garantuoja žinomi hitai, geriausi DJ, seksualios merginos ir, žinoma, Jūs patys! Juk kas, jeigu ne Jūs sukurs pačią smagiausią atmosferą? Tad atsipalaiduokite ir leiskitės vedami nuotykių!

Pasiūlymų, ką dar nuveikti paskutinį sausio savaitgalį, rasite Kur.lt svetainėje. Išsirinkite kur ir kada, ir laisvalaikį leiskite smagiai ir turiningai, taip - kad dar visą ateinančią darbingą savaitę šypsena nedingtų nuo Jūsų veido!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis