Jau šį savaitgalį šurmuliuos didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje - „Mūsų vestuvės“

Jau šį savaitgalį (vasario 6-7 dienomis) Vilniuje, konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“ vyks VIII -oji, didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje - „Mūsų vestuvės“.

„Ne paslaptis, kad vestuvių organizavimas jaunavedžiams sukelia ne tik džiaugsmą, bet ir nemažai rūpesčių. Tam, kad šventės planavimas neužgožtų pakilios nuotaikos, visada galima kreiptis į profesionalus. Parodos „Mūsų vestuvės“ data parinkta sąmoningai ir apgalvotai. Vasaris - tinkamiausias mėnuo tokiai parodai. Tai tarsi šurmulingas ir šventiškas vestuvių sezono atidarymas. Tiek parodos dalyviams, tiek lankytojams tai puiki galimybė susipažinti su šių metų tendencijomis, pasiūla bei poreikiais, taip pat įvertinti savo galimybes ir užmegzti naujus kontaktus“,- sakė pagrindinė parodos „Mūsų vestuvės“ organizatorė Edita Ramanauskaitė.

Didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje „Mūsų vestuvės“ šiemet po vienu stogu suburs daugiau nei du šimtus skirtingų, profesionalių, iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių atvykusių vestuvių bei šeimos švenčių paslaugų tiekėjų.

Pernai parodoje dalyvavusi juvelyrė Aušra Treigyė sako, kad jauniesiems tai ideali proga po vienu stogu apžiūrėti šimtus vestuvinių suknelių, žiedų ar kitų vestuvių šventei svarbių atributų. Ir net jei dalyviai nieko neišsirinks, bent jau susidarys pirmą įspūdį, kaip galėtų atrodyti jų vestuvės, bei įvertins savo galimybes.

Parodoje bus galima grožėtis ne tik akį traukiančiomis ekspozicijomis, bet ir patiems paskanauti vestuvių stalo vaišių, pabendrauti su fotografais, renginių vedėjais, organizatoriais, vestuvių planuotojomis bei dekoratorėmis, vizažistėmis, stilistėmis, prabangių automobilių nuomotojais bei daugeliu kitų savo srities profesionalų - visi laukia lankytojų ir yra pasiruošę nuoširdžiai pasidalinti patirtimi bei patarimais.

Vyks įvairūs pasirodymai, konkursai bei loterijos

Originaliais proginiais skanėstais parodos lankytojus stebins „Tie kepėjai“, „Čiop čiop“, „Alkav“, „Elguva“ bei Liucina Rimgailė („Liu Patty“). Naujausias vestuvines sukneles pristatys dizaineriai Laura Dailidėnienė, Egidijus Rainys, Viktorija Jakučinskaitė, Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Aurelija Beliakaitė bei kiti. Išskirtinių kvapų magija lankytojus žada užburti parfumeris Aistis Mickevičius. Skambės nuotaikinga, smagių, ypač vestuvių pokyliams tinkančių, muzikos grupių - „The Swing Cats“, bei „Nešpėtni bernai“ muzika. Didžiojoje scenoje pasirodys atlikėjos Ieva Zasimauskaitė bei Aistė Tomkevičiūtė, išskirtinį pasirodymą parodos lankytojams ruošia ir profesionali šokėja Eglė Straleckaitė.

Šiemet ir vėl lankytojų laukia unikalus, pernai itin didelio pasisiekimo sulaukęs, projektas - KITOKIA VESTUVINĖ SUKNELĖ’16. Alternatyvą vestuvinėms suknelėms pristatys Lija Janauskienė („Dress in Felt“), „Virgowedding dress“, „Olesia Les“, „Wardrobe by Dulcinea“, „A Stilius“, „Elie C Atelier“, Inga Rebrova, „Agnes Flick“, „LeVau!“, „Ursulla Sputnik“.

Šiemet pirmą kartą parodoje „Švenčių dekoratorių ir floristų asociacijos“ prezidentės Inesos Borkovskos iniciatyva organizuojamas floristų konkursas - „Nuotakos puokštė 16“ bei originalus vestuvių saldaus stalo projektas - „Smaližių rojus“.

Taip pat bus organizuojamas ir plaukų stilistų bei vizažistų konkursas - „Nuotaka’16“, jo organizatorė bei iniciatorė „Make-Up & Hair“ studijos įkūrėja Natalija Latonina.

Lankytojų laukia specializuoti seminarai

Ir tai dar ne viskas! Parodos lankytojai ne tik galės gėrėtis originaliomis dalyvių ekspozicijomis, su jais pasikalbėti, pasikonsultuoti, bet ir išklausyti bent keletą pasirinktų seminarų.

Vestuvinių filmų kūrėjas Giedrius Kadiša apžvelgs svarbiausius vestuvių pokyčius Lietuvoje per 30 metų.

Parfumeris Aistis Mickevičius kvapų galerijos „FUMparFUM“ įkūrėjas papasakos apie kvapus, tinkančius įsimylėjėliams.

Projektas „ApieVestuves.lt“ (Aurelija Beliakaitė, Mantas Tautvaišas, Antanas Mažonas, Svetlana Batura, Neringa Čukinienė) pristatys išplėstinį seminarą - „Nuotaka ant ribos“.

Karolina Meginytė „KM Vestuvės“ įkūrėja ir vestuvių planuotoja tiksliai ir konkrečiai atsakys į klausimą - kam reikalingi šventės pagalbininkai. Juvelyrikos salonas „Indivi“ papasakos, ką būtina žinoti renkantis vestuvinius žiedus, o „Fashion Gold“ atstovai atskleis - kokias klaidas dažniausiai daro būsimi jaunieji ieškodami vestuvinių žiedų.

Psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas Mykolas Truncė patars poroms, kaip sukurti stiprią ir darnią šeimą. Veidotyros specialistė, individualios psichologijos konsultantė Eglė Pelienė pamokys, kaip „skaityti“ veidotyros paslaptis, o Saulius Bagdonas žada pasidalinti net 77 originaliomis vestuvių programoms idėjomis.Vizažistė Liveta Cirtautaitė („Olive makeup“) patars - kaip tapti pačia gražiausia nuotaka jau nuo pirmos sužadėtuvių dienos, o makiažo meistrė, įvaizdžio konsultantė, tinklaraščio „Neringos grožio patarimai“ autorė Neringa Šimkutė papasakos apie didžiausias klaidas, galinčias sugadinti net kruopščiausiai apgalvotą nuotakos įvaizdį.

Tuo tarpu profesionali plaukų stilistė, vizažistė, „Make-Up & Hair“ studijos įkūrėja Natalija Latonina nuotakoms patars, kokių gudrybių reiktų imtis, kad antrą vestuvių dieną ant veido neliktų šventinio nuovargio pėdsakų.

Vyrų įvaizdžio apžvalgininkas Algirdas Gricius pamokys, kaip paprastą jaunikį paversti stilingu jaunikiu.

„Švenčių dekoratorių ir floristų asociacijos“ prezidentė, floristė-dekoratorė Inesa Borkovska pasidalins patirtimi - kaip išsirinkti geriausią nuotakos puokštę ir aptars naujausias švenčių dekoravimo tendencijas.

Dvi dienas parodoje šurmuliuos tikra šventinė nuotaika. Vyks įvairūs muzikiniai pasirodymai, skambės dainos, nuolatos vyks konkursai bei loterijos. Visi norintys galės įsiamžinti prie specialiai parodai „Mūsų vestuvės16“ profesionalių dekoratorių paruoštos originalios sienelės.

Čia lankytojų lauks profesionali fotografė Kristina Aleksynaitė-Žibienė. Muzikos grupė „The Swing Cats“ atliks žymiausius tiek šio, tiek 1920-tųjų laikotarpio kūrinius, skambančius svingo ritmu.

Parodos „Mūsų vestuvės“ programą ves žavioji Kristina Savickytė ir Donatas.

Gera žinia ta, kad parodoje bus užimti ir mažieji lankytojai. Jiems bus pristatytos net kelios šventinių vaikiškų drabužių kolekcijos.

Daugiau informacijos:

Seminarai
http://www.musuvestuves.lt/informacija-lankytojams/seminarai-parodoje/

Šeštadienio programa
http://www.musuvestuves.lt/informacija-lankytojams/sestadienio-programa/

Sekmadienio programa
http://www.musuvestuves.lt/informacija-lankytojams/sekmadienio-programa/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis