Geriausi vakarėliai: vasario 4 - 6 d.

Tas jausmas, kai žvilgteli į kalendorių ir pamatai, kad šiandien - jau ketvirtadienis… Tuomet atsidarai Kur.lt svetainę ir matai, kad šiandien ir visą savaitgalį Tavęs laukia nuostabūs renginiai ir vakarėliai!

Visoms, ieškančioms jaukumo, gero skambesio ir malonios kompanijos, siūlome šį ketvirtadienį apsilankyti “Salione”, kurio erdvėse skambės esminės Lietuvos indie figūros Marko Palubenkos muzika. Atlikėjo ekskliuzyvinė programa “Moterystės” stebins aksominiu vokalu ir užburiančiomis dainomis, o “Saliono” komanda pamalonins kokteiliukais. Tad skambink geriausiai draugei ir kviesk pavakaroti kartu – juk šis vakaras dedikuotas būtent Jums, mielosios!

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, kokteilių bare Kaune “Basement” klubinėtojus kokteiliukais džiugina vis nauja žvaigždė. Šį ketvirtadienį už baro stos, savo sugebėjimus rodys ir klubinėtojų kraują kaitins žavingasis dainininkas Martynas Kavaliauskas! Projekte “Žvaigždė už baro” kiekvieną ketvirtadienį dalyvauja vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite Martyno Kavaliausko kokteiliukus. Laukia karštas vakarėlis!

Penktadienį, prieš pasineriant į vakarėlių sūkurį, kviečiame apsilankyti muzikinėje komedijoje "Angliškas detektyvas", kurioje galėsite mėgautis rimtu veidu kuriama absurdo kupina istorija. Lietuvos teatre itin retai pasitaikantis detektyvo žanras pakvies kartu su Šerloku ir Vatsonu išnarplioti neįtikėtinai suktą nusikaltimą. Kaip teigia spektaklio režisierius Ramūnas Cicėnas - žmogžudystę kartu su garsiaisiais tyrėjais narplios ir žiūrovai, tad pasiruoškite mįslėms, intrigoms ir, žinoma, daug juoktis. Aristokratizmas, geras tonas, kilmingos manieros ir gera ironijos dozė pakels ūpą visam savaitgaliui!

Ne paslaptis – ant nosies Valentino diena! Tądien (žinoma, ir kitomis dienomis būtų neprošal) taip norisi turėti antrą pusę… O jeigu neturite, tuomet šį penktadienį būtinai apsilankykite “Taboo” klube. Šį vakarą čia vyks “Tinder party”! Klubas “Taboo” jungs nemokamą WI-FI, o tau tereiks į savo išmanųjį atsisiųsti Tinder programėlę, kuri pasižymi itin paprastu veikimo principu – “suveda” du žmones, anonimiškai “pažymėjusius” vienas kito nuotrauką. Tad pasižymi patikusį, lauki ir neri į pažinčių įvairovę – kas čia žino, galbūt taip atrasi savo Valentiną..?

Po penktadienio vakarėlio, atsibundi su urzgiančiu skrandžiu ir atrodo, jog galėtum suvalgyti visą šaldytuvą? Neprireiks – užteks išeiti į miestą – juk šį šeštadienį visoje Lietuvoje siautės Užgavėnės, kuriose visų užsukusių laukia gausi, riebi, šilta mugė su blynais ir kitais gardumynais, padūkusios tradicinės linksmybės, koncertai, šokiai ir pokštai. Vilnietės, jūs laukiamos Gedimino prospekte. Čia nuo pat 11 valandos visą dieną šėlti, triukšmą kelti ir visaip kaip šaltą (arba šlapią) žiemą iš Lietuvos kuo toliau varyti kvies Užgavėnės. Puiki proga skaniai prisikirsti blynų ir įsikrauti jėgų visam šeštadieniui!

O po Užgavėnių linksmybių visos merginos laukiamos “Nox” klube. Čia specialiai Jums organizuojamas “Ladies night” vakarėlis, kuriame pamiršite kasdieninius darbus ir smagiai praleisite laiką su draugėmis. Budinkite savo vidines deives ir moteriškus spindulius – juk pavasaris jau nebe už kalnų! Klubas “Nox” ir nepamirštamas vakarėlis Jūsų laukia jau šį šeštadienį!

Renginiai, koncertai, vakarėliai – laikas, kuris į kasdienybę įneša spalvų ir palieka prisiminimus - niekada nebūna praleistas veltui. Kur.lt – daugiau įspūdingų akimirkų ir būsimų šiltų prisiminimų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis