Valentino idėjos, kurios jus suartins

Iki Valentino liko vos kelios dienos, šįmet meilės švente galėsi mėgautis nuo pat penktadienio iki pirmadienio, o gal ir dar ilgiau. Turime tau keletą idėjų, kurios padės sutvirtinti tarpusavio ryšį ir savaitgalį nenuobodžiauti.

Kitokia romantiška vakarienė

Romantiška vakarienė jaukioje vietoje greičiausiai yra neatsiejama Valentino dienos dalis. Tačiau, kad ji netaptų eiline, standartinį pasimatymą restorane išmainyk į kelių valandų maisto gaminimo kursus. Žinoma, gaminti gali ir namuose, tačiau lydima profesionalų ne tik puikiai praleisi laiką, bet ir išmoksi gaminimo gudrybių. Abu būsite įpareigoti suktis virtuvėje, nei vienam nepavyks nusimuilinti nuo maisto ruošos, o netikėtiems pykčiams čia vietos tiesiog neliks. Tokia veikla ypač tiks naujoms poroms - jei kartkartėmis būdami vienudu dar jaučiate šiokią tokią įtampą, tylos akimirkas prasklaidys šalimais besisukantys šefai ir gaminimo procesas.

Shutterstock nuotr.

Muzikos ritmų pinklės

Manai, kad naktinėjimai iki paryčių įmanomi tik be antrosios pusės? Anaiptol. Griebk mylimąjį už rankos ir pasiruošk nuotykių lavinai. Romantika galėsi pasidžiaugti savaitgalį, o penktadienį trauk į nepamirštamą vienos nakties festivalį „Techno Valentino“. Kibernetinės širdies magija skleis bangas Profesinių sąjungų rūmuose Vilniuje ant Tauro kalno. Vasario 12 d. keturiose salėse skambės techno, psichodelinio transo, laužytų ritmų ir chillout, dubtechno garsai. Užpildyk apačioje esančią anketą, atsakyk į klausimą (atsakymas slepiasi "Techno Valentino" facebook paskyroje) ir aistringas vakaras garantuotas - padovanosime bilietus tau ir tavo simpatijai.

Sveikiname laimėtoją - Andrę Rutkauskaitę. Kaip atsiimti prizą pranešime el. paštu.

Atgaiva kūnui

Kartu su mylimuoju išsirink romantiškai nuteikiančias ir atpalaiduojančias procedūras SPA salone. Tai gali būti įvairūs masažai, kūno pilingai, pirtys ar kitos procedūros, padedančios pailsėti ne tik kūnui, bet ir sielai. Pasidomėk, kas ypatingo siūloma Valentino dienai, dauguma salonų turi specialių atpalaiduojamųjų kompleksų, skirtų būtent poroms.

Fotolia nuotr.

Pabėgimas

O kodėl Valentino savaitgalį kur nors spontaniškai nepabėgus? Visai nebūtina strimgalviais ieškoti bilietų į Paryžių ar kitą Europos miestą, Lietuva yra be galo gražus kraštas. Tai gali būti tolimesnė išvyka prie jūros. Nors tokiu metu sunku nuspėti orų įgeidžius, jūra ir kopos fantastiškai atrodo visuomet. Šiuo metu čia nesutiksi gausos turistų, galėsi įsikibti mylimajam į parankę ir romantiškai atsikvėpti gamtoje. Jei jūra per toli, kartu aplankykite dvarą, vienuolyną, apžvalgos bokštą, medžių taką ar kitą įdomesnį Lietuvos kampelį.

Nida, O. Gurevičiaus nuotr.

Sentimentai

Dar vienas būdas sustiprinti ryšį tarp tavęs ir mylimojo - atsigręžti atgal ir prisiminti, kokias svarbiausias akimirkas patyrėte, ką tuomet veikėte, kur buvote. Galbūt tai pirmasis pasimatymas, sužadėtuvių vakaras ar kitas įsimintinas momentas. Valentino dieną paskirkite svarbaus įvykio atminimui: vakarieniaukite restorane, kur pirmą kartą romantiškai vakarojote, nukeliaukite į vietą, kur stebėjote saulėlydį arba kitaip interpretuokite svarbius judviejų gyvenimo momentus.

M. Ažušilio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis