Geriausi vakarėliai: vasario 11 - 14 d.

Ar jau kilo klausimas “ką veikt per Valentynkę”? Jeigu taip - meilės renginių aruodas pasiruošęs Tave nustebinti! Šv. Valentinas išauš tik sekmadienį, o tai reiškia, jog renginiais meilės dienai galėsime mėgautis ištisą savaitgalį. Tad žiūrim – kas, kur, kada ir leidžiamės į nuotykius!

Šį ketvirtadienį pradėti švęsti meilės dieną kviečiame į “Taboo” klubą Kaune, kuriame vyks vakarėlis iškalbingu pavadinimu “Never Tell Your Boyfriend”. Vakarėlio metu akis paganyti ir ilgesingai padūstauti kvies žavingasis Martynas Kavaliauskas. Nemokamo koncerto metu skambės žymiausi atlikėjo hitai, kraują kaitins specialus “Taboo” danceshow, o plokštelėms ramybės neduos G-Spot DJ's. Tad pirmyn į nemokamą meilės sūkurį jau šį ketvirtadienį!

“Studio9” šis savaitgalis šventinis ne tik todėl, kad artėja Šv. Valentino diena - ant nosies jau ketvirtasis klubo gimtadienis ir klubas jį žada švęsti net keturias dienas! Tad įsikibkit tvirčiau į kėdes, “Studio9” gerbėjos - turime pibloškiančių pasiūlymų savaitgaliui! Gimtadienio maratonas, kuris startuoja jau šį ketvirtadienį, prasidės nuo virtuvės šefo Artūro Lapajevo džiazo su savo firminiais šonkauliukais ir midijomis, o prie jo prisijungs ir ausis palepins „Social Bedroom“ duetas Calli bei Rushkeys. Penktadienį traukite savo raudonus lūpdažius, nes čia siaus vakarėlis “Lūpdažis”, kuriame geriausia house muzika džiugins tokie grandai kaip švedas Kornél Kovács bei olandas Nachtbraker – pasiruoškite šokiams iki nukritimo! Šeštadienį “Studio9” atsivers tikras Bordelis ir (kadangi ne tik gimtadienis, bet ir Šv. Valentino išvakarės) nusidažys rožinėm spalvom – bus daug nuoširdžių sentimentų, raudonų širdžių, meilės apraiškų ir labai geros muzikos! O sekmadienį, po audringos tris paras trukusios puotos, būsite pakviesti į niekur neskubančius sekmadieninius pusryčius su tortu, mimozom ir ausį glostančia muzika! Ar gi ne tobulas savaitgalis visiems klubinėtojams?

Kauniečius Meilės dieną kviečiame pasitikti ryškiai, spalvingai ir begalo nuotaikingai! Klube “Dejavu Party Bar” vyks “Hippie Valentine” vakarėlis, kuriame klubo kolektyvas vienai nakčiai taps gėlių vaikais ir padovanos Jums naktį kupiną tikros meilės. Beje, įėjimas į vakarėlį nemokamas, tad skubėk rezervuoti staliuką sau ir draugams, ir puoškis ruoškis nepamirštamam vakarui su hipiškos meilės apraiškom!

Aistringiausią ir karščiausią metų dieną Klaipėdoje sutikite klube “PORT night club by BarBar'a”. Čia vyks “Grand Valentine” vakarėlis, kuriame išgirsite meilės vakarui paruoštą programą bei gyvai skambančios perkusijos meistrą Donny Drumz! Apsilankykite vakarėlyje – džiaukitės kiekviena akimirka, koketuokite su gyvenimu ir semkitės geriausios energijos – šis vakaras Jums ir dėl Jūsų – nedvejokite ir švęskite kartu!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Išnaudokite laisvą laiką nepamirštamoms akimirkoms su draugais – juk gyvenam tik vieną kartą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis