3 Zodiako ženklai labiausiai traukiantys pinigus

Galbūt pasakymas „traukia pinigus“ ir nelabai tikslus, juk pinigų turėjimas labiau priklauso nuo to, kaip su jais elgsimės. Duok visiems Zodiako ženklams po milijoną ir po metų vieni liks pliki basi, o kiti tą sumą patrigubins.

Ar žinojai, kad didžioji dalis milijardierių iš Forbes sąrašo pagal zodiako ženklą yra Mergelės? Iš 613 milijardierių, esančių Forbes sąraše, 12%, gimę laikotarpyje tarp rugpjūčio 23 ir rugsėjo 22. Kažkam gali pasirodyti keista, kad šiuos žmones, tarp kurių, suprantama, dominuoja vyrai, globoja pats „moteriškiausias“ Zodiako ženklas. Tačiau tame nėra nieko stebėtino. Mergelės, kaip žinia, išsiskiria darbštumu, savo veiksmų užtikrintumu, atidumu smulkiausioms detalėms ir analitiniu mąstymu. Astrologas Michaelas Lutinas mano, kad iš tiesų kaupti milijonus turtuolius skatina ne godumas, o noras pasiekti pranašumą jiems patinkančioje veikloje.


Mažiausiai milijardierių – tik 6% iš sąrašo – gimę po Šaulio ženklu. Matomai, Šauliams trukdo jiems būdingi charakterio bruožai: neorganizuotumas, neretai pereinantis net į tingumą, o taip pat negebėjimas pamatyti detales už pagrindinio vaizdo. Jiems trūksta sumanumo versle, tačiau tai jie sėkmingai kompensuoja kūrybiniu potencialu, kurio Šauliai turi milžiniškai daug.


JAUTIS

Visose astrologinėse knygose rašoma, kad Jaučiai – žmonės, mokantys „daryti“ pinigus. Visų pirma, jie tiesiog pasąmoningai jaučia, iš ko, kur ir kaip galima užsidirbti. Antra – su pinigais jie moka tinkamai elgtis. Jaučiui niekuomet nekyla klausimas, kur išleisti pinigus, jis visuomet turi aiškų planą, kurio laikosi. Praktiškas, o ne skūpus – taip reikėtų apibūdinti tipinį Jaučio ženklo atstovą. Jis investuoja į naudingus ir patikimus dalykus, kurie laikui bėgant galėtų duoti papildomo pelno.


Pinigų stovėjimas vietoje Jaučiui yra tas pats, kas jų netekimas, todėl jis netaupo, o nuolatos ieško būdų, kaip iš vieno lito padaryti du. Beje, investavimas į savo ar artimųjų išsilavinimą – Jaučiui vienas iš būdų užsitikrinti dar geresnę finansinę padėtį ateityje.


VĖŽYS

Kuo daugiau pas Vėžį pinigų, tuo labiau jis pats save gerbia! Frazė „nėra pinigų“ Vėžio ženklo atstovams dažniausiai reiškia visai ką kitą, nei visiems kitiems: tokia situacija, kad jų visai nebūtų – Vėžius ištinka labai retai, tiksliau – beveik niekada, todėl „nėra pinigų“ greičiausiai reiškia, kad kol kas jie išleido daugiau, nei planavo ir tiek.


Vėžiai turi puikią intuiciją, todėl dažniausiai investuoja į tas sritis, kurios dar visai naujos, kuriose maža konkurencija. Beje, jis ne iš tų, kurie garsiai girtųsi uždirbtais pinigais. Tačiau vieną dieną apsidairai, o pas Vėžį ir prabangūs namai, ir naujausi automobiliai... Tyliai, ramiai Vėžys puikiai žino, kaip susikrauti milijonus.


MERGELĖ

Pinigus Mergelė vertina atsižvelgdama į visuomenės nuomonę, kuri jai – labai svarbi. Jeigu ji sukasi tarp žmonių, labiau vertinančių išsilavinimą ir intelektualumą, tuomet Mergelė iš visų jėgų stengsis pakelti savo kartelę būtent šioje srityje. Jeigu bendrauja su verslininkais, kuriems svarbiausia – uždirbtų pinigų kiekis, Mergelė dirbs iki nukritimo, bet nė už ką nesijaus finansiškai prastesnė nei aplinkiniai.


Mergelės moka puikiai skaičiuoti, todėl jų sąskaitose balansas visuomet stabilus. Visi pinigai – ir jau uždirbti, ir dar tik planuojami uždirbti, Mergelės mintyse jau apskaičiuoti ir paskirstyti. Būtent dėl to paprašius Mergelės paskolinti pinigų, greičiausiai išgirsi „neturiu“. Ne dėl to, kad iš tiesų neturi, bet dėl to, kad jos turimi pinigai jau laukia kokio nors savo pirkinio. Racionalumas, taupumas, atsargumas, išankstinis planavimas – štai žodžiai, geriausiai apibūdinantys Mergelės požiūrį į pinigus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis