Geriausi vakarėliai: vasario 18 - 20 d.

Sugrįžus šaltukui, reikia neprarasi vilties, kad jis greitu metu atsitrauks ir vėl už lango sučiulbės paukšteliai – juk taip norisi pavasario… O kol kas, nerkim ten kur visuomet šilta, linksma ir kitaip gera – geriausi miesto vakarėliai jau laukia Tavęs!

Prieš vakaro linksmybes kviečiam pasistiprinti! Ir tikrai ne bet kaip – restoranas Vilniuje “Grey” ketvirtadienio vakarą ruošia ypatingą degustacinį renginį “Vienos spalvos vakarienė. Balta”. Jo metu mėgausitės baltutėliais patiekalais, kurie paruošti su dideliu dėmesiu bei meile. Beje, Kur.lt siūlo apsilankyti ir pasimėtgauti šia skonių gausa ir preciziškumu pasižyminčia vakariene su 20% nuolaida: įprastai vakarienė dviems kainuotų 60 eurų, tačiau įsigijus pakvietimą mūsų svetainėje – sumokėsite 48 eurus. Tad pasidarykite sau ir savo artimui žmogui mažą šventę – juk nekasdien vyksta tokie renginiai!

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, kokteilių bare Kaune “Basement” klubinėtojus kokteiliukais džiugina vis nauja žvaigždė. Šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys garsus Lietuvos aktorius Gytis Ivanauskas! Projekte “Žvaigždė už baro” kiekvieną ketvirtadienį dalyvauja vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite Gyčio Ivanausko kokteiliukus. Laukia karštas vakarėlis!

Išaušus penktadieniui taip ir norisi ištiesti kojas ant darbo stalo ir pasvajoti, kaip šį vakarą atsipalaiduosi... Būtent tą padaryti galėsite Kaune klube “Basement cocktail bar by BarBar'a” – šįvakar čia siaus vakarėlis “Tribute: Depeche Mode”! Gerai supratote – ausis lepins ir kojas kilnotis kvies mylimi depešų ritmai. Tad kviesk draugus ir nerk atsipalaiduoti ten, kur gera muzika ir skaniausi kokteiliukai!

Nori stilingos muzikos ir užburiančios atmosferos? Tuomet penktadienį apsilankyk “Salione” Vilniuje! Rašytojų sąjungos namuose įsikūręs kokteilių baras puikiai išlaikė bohemišką atmosferą bei įnešė puošeiviškų detalių, kurios sukuria ypatingą aurą, kviečiančią šėlti iki paryčių. Tuo įsitikinsite penktadienį apsilankę vakarėlyje “Diskasukiai”. Laiko patikrinti Čikagos klubų hitai, dešimtojo dešimtmečio Prancūzijos diskotekų atgarsiai bei šių dienų kūrėjų hitai – čia bus visko ir viskas bus labai gerai – užsuk ir atsipalaiduok!

Esi Scorpions, Queen, Roxette, Robbie Williams ir Bon Jovi gerbėja? Tuomet tau tikrai pasiseks, jeigu šeštadienį nuspręsi apsilankyti gyvos muzikos klube Kaune “Orixo”. Čia šįvakar scenoje karaliaus ir klausytojų širdis užkariaus Giedrė ir Akvilė, kitaip žinomis kaip Vig Roses, su programa “Rock'N'Roses”! Merginų gyvai atliekami legendiniai roko ir rokenrolo kūriniai, ypatingas sceninis įvaizdis, stiprūs balsai bei energijos kupini muzikantai nepaliks abejingo nei vieno Tad jeigu dar svarstai, kur pasisemti energijos visai savaitei – apsilankyk šiame koncerte!

Domantas Razauskas – puikiai visiems žinomas dainuojamosios poezijos genijus kviečia išgirsti jį iš naujo. O tą padaryti galėsite šeštadienį apsilankę restorane Klaipėdoje “Kaštonas”, kuris vakarais virsta tikru naktinėtojų traukos objektu. Kaip tik šį vakarą čia sužibės Domanto Razausko įvairiapusiškumas - reggae, bliuzas, džiazas, folk – tai tik dalelė to, ko galite tikėtis. Pasiruoškite keistesniems vingiams, avangardinių sprendimų aranžuotėms ar krautroko apraiškoms, tačiau jokiu būdu - ne dainuojamajai poezijai. Domantas Razauskas lauks Tavęs “Kaštone”!

Renginiai, koncertai, vakarėliai – laikas, kuris į kasdienybę įneša spalvų ir palieka prisiminimus - niekada nebūna praleistas veltui. Kur.lt – daugiau įspūdingų akimirkų ir būsimų šiltų prisiminimų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis