Geriausi vakarėliai: vasario 25 - 28 d.

Čia sninga - čia lyja, čia žiema - čia pavasaris – atrodo net pati gamta neapsisprendžia – kviesti jau nusimest žieminius kailiukus ar dar paskutinį sykį leist jais pasipuošti… Kad ir kaip ten bebūtų, blogas oras nesutrukdys mums linksmintis mieste! O ypač kai yra tiek daug pasiūlymų, kur šiltai ir jaukiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti po darbingos savaitės.

Kalbant apie jaukumą – ar jums taip pat knygų kvapas asocijuojasi su jaukiu vakaru prie puodelio kavos? Jeigu taip, tuomet primename, jog nuo šio ketvirtadienio Litexpo parodų rūmuose startuoja tikra skaitytojų šventė – Vilniaus knygų mugė, kurioje kvepės naujomis knygomis ir vyks įvairiausio plauko renginiai. Šių metų mugės tema – personažas ieško autoriaus – taigi bus daug kalbama apie tai, kokios knygos yra skaitomiausios, kokie personažai lietuviams patraukliausi, kokių personažų lietuvių literatūroje apstu, o kokių trūksta. Vilniaus knygų mugė - ypatingas renginys, kasmet sulaukiantis milžiniško lankytojų skaičiaus iš visos Lietuvos ir kaskart mokantis nustebinti net išrankiausius skaitytojus. Tad įsigykite bilietus iš anksčiau, kad netektų šlapti ir šalti eilėje, ir mėgaukitės nekantrumu atsiversti ką tik įsigytą naujausią meilės romaną!

O po knygų mugės, ketvirtadienio vakarą kviečiame pasimėgauti išskirtine vakariene restorane “Grey” – čia Tavęs lauks ypatingas degustacinis renginys “Vienos spalvos vakarienė. Balta”. Jo metu mėgausitės baltutėliais patiekalais, kurie paruošti su dideliu dėmesiu bei meile. Beje, Kur.lt siūlo apsilankyti ir pasimėgauti šia skonių gausa ir preciziškumu pasižyminčia vakariene su 20% nuolaida: įprastai vakarienė dviems kainuotų 60 eurų, tačiau įsigijus pakvietimą mūsų svetainėje – sumokėsite 48 eurus. Tad pasidarykite sau ir savo artimui žmogui mažą šventę – juk nekasdien vyksta tokie renginiai!

Anokia čia paslaptis – kai tik padvelkia pavasariu, taip ir norisi dažniau pamojuoti blakstienomis ir užmegzti naujų pažinčių… O klubas “Taboo”, nujausdamas šį moterišką norą, kviečia ketvirtadienį į “Tinder vakarėlį”, kuriame veiks nemokamas WI-FI. Tau tereiks į savo išmanųjį atsisiųsti Tinder programėlę, kuri pasižymi itin paprastu veikimo principu – “suveda” du žmones, anonimiškai “pažymėjusius” vienas kito nuotrauką. Beje, kol ieškosi patikusio “kadro” – tavo ausis malonins ir kojas judėti kvies pats Justinas Jarutis su savo šokių muzikos programa! Kita gera žinia, šis renginys – nemokamas, tad kas dar gali Tave sulaikyti nuo šio viliojančio pasiūlymo?

Svarstai, kaip praleisti penktadienio vakarą? Mes siūlom jį praleisti klube “Combo” – čia gros pozityvūs, energingi, užvedantys ir visaip kitaip geri “Keymono”! Savo naująjį albumą “Time Capsule” pristatanti grupė jau gerai žinoma didžiajam elektroninės soul muzikos klausytojų ratui ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Albumas „Time Capsule“ - savotiškas palikimas ateities kartoms, kurios klausys to, ką mes galime girdėti dabar. “Time Capsule” – sustojęs laikas, išnykusi erdvė ir susikoncentravimas į tai, kas vyksta šiuo metu. O vyksta iš ties geri dalykai – pavyzdžiui - Kur.lt siūlo net 40% nuolaidą į šį koncertą. Tad tai dar viena priežastis nepraleisti šio nepaprasto “Keymono” pasirodymo!

O itin sušalusius vilniečius ir ne vilniečius kviečiame atšilti kojas Havajuose! Žinoma, į šią svajonių sąlą jūsų visų nenuskraidinsime, tačiau dalelę havajiškos šilumos ir aistros tikrai garantuosime visiems, kurie penktadienio vakarą apsilankys klube “Cocainn”. Čia šįvakar vyks “Hawaii Friday party” vakarėlis, kuriame tvyros vasariška nuotaika, kaitins karšti barmenų kūnai, populiariausi muzikos ritmai iki ryto, baro šou, Co2 azoto patrankos, prizai, siurprizai ir pašėlęs Cocainn kolektyvas! Jeigu manai, jog žiemos tau jau pakaks – turi būtinai čia apsilankyti!

Šeštadienį kviečiame apsilankyti prekybos centre “Panorama” ir šį kartą ne tik atsišviežinti savo garderobą, tačiau ir pasimėgauti įkvepiančiu ir sušildančiu gėrimu – kava! Čia jau nuo pat penktadienio vyks renginys “Kavos kultūros dienos 2016”, kuriame galėsite stebėti baristų pasirodymus, degustuoti retas kavos rūšis, sužinoti kaip skaniai paruošti kavą ar šio to įsigyti čia pat veikiančioje kavos mugėje. Tad jeigu save laikai tikra kavos gurmane ar šiaip nori praplėsti žinias apie šį ypatingą gėrimą – šis renginys kaip tik tau!

Ar gali atsispirti pasiūlymui šokti ilgiau ir šypsotis plačiau? Tikim, jog tikrai ne ir kviečiam tą daryti šį šeštadienį klube Vilniuje “Mojo Lounge”, kuriame gros duetas “House Brothers”. Šie vyrukai bendrai sudėjus turi net 40 metų patirtį Lietuvos klubuose ir festivaliuose bei milžinišką house muzikos įrašų kolekciją. Jų organizuojami vakarėliai drebina lietuviškos house muzikos sceną ir priverčia iškelti net pačias sunkiausias ir pavargusias rankas į viršų. Jeigu dar ieškai, kur šeštadienį šokti iki paryčių – tegul “Mojo Lounge” ir vakarėlis “Funky Groove” būna tavo akiratyje!

Naujausi renginiai, koncertai ir vakarėliai – Tavo tobulam laisvalaikiui ir brangioms akimirkoms – Kur.lt svetainėje. Užsuk ir atrask dar daugiau pasiūlymų, ką nuveikti Tavo mylimam mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis