Susitikime knygų mugėje! Mes jums PARUOŠĖME DOVANŲ

Vasario 25–28 dienomis sostinėje ir vėl šurmuliuoja knygų mugė. Šiemet ji pasklido po visas penkias parodų ir kongresų centro LITEXPO sales. 3-iojoje salėje rasite akademinės ir profesinės literatūros leidėjus, čia įsikūrė ir DELFI žurnalai: „Cosmopolitan“, „Moteris“, „Panelė“, „Mano namai“, „Tavo vaikas“, „GEO“.

5-oji salė skirta grožinės literatūros stendams ir renginiams, 4-ojoje, Vaikų literatūros salėje, – ne tik leidyklų stendai, bet ir renginių erdvės, kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“. 2-ojoje salėje – bukinistų pasažas, atviras antikvarinių knygų aukcionas, 1-oji salė pilna muzikos, atlikėjų, įrašų leidėjų. Nuo knygų mugės šurmulio atsipūsti kviečiame į DELFI žurnalų stendą, jame pristatysime naują meditacinę knygą „Užburiantis okeanas“. Daugiau apie ją sužinosite ČIA.

Mokslas įrodė: meditacinė meno terapija naudinga sveikatai ir suteikia laimės pojūtį, tad kviesime čiupti pieštukus ir spalvinti milžinišką mandalą. Kiekvienas dalyvis, nuspalvinęs bent po gabalėlį, dalyvaus loterijoje, kur galės laimėti ne tik šią knygą, bet ir prenumeratos dovanų korteles.

Taip pat dovanosime prabangių „Grožio Akademijos“ įsteigtų prizų: kūno priežiūros, plaukų aliejaus, veido priežiūros priemonių ir kremų rinkinių. Laimėtojai vasario 29 dieną bus paskelbti šalia šio teksto.

Tądien paaiškės ir Panele.lt konkurso nugalėtojai. Žurnalo „Panelė“ redaktorė kviečia jus į pasimatymą vasario 27 d., šeštadienį, – susipažinti, pabendrauti ir dalyvauti konkurse: užsuk į DELFI žurnalų stendą, nusifotografuok, pasidalink nuotrauka INSTAGRAM su saitaženkliu #supanele – ir galbūt būtent tau atiteks vienas iš 5 prabangių BIOLINE kūno priežiūros rinkinių, kuriuos sudaro kūno šveitiklis ir kūno kremas.

„Panelės“ konkurso nugalėtojas skelbsime portale www.panele.lt vasario 29 dieną. Šeštadienį, vasario 27 d., DELFI stende dalyvaus visų žurnalų redaktoriai, jie papasakos, kaip gimsta žurnalai, kaip kuriami viršeliai ir iš kur semiamasi vis naujų temų idėjų.
Iki pasimatymo Vilniaus knygų mugėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis