Kokią karjerą tau žada Zodiako ženklas

Jei kada esi sėdėjusi prie darbo stalo mintyse keikdama tai, ką darai - iš dalies gali kaltinti savo gimimo datą. Kaip ir visi kiti gyvenimo aspektai, Zodiako ženklas turi įtakos tavo karjerai.

Astrologė Kelli Fox iš theastrologer.com atskleidė, kokie darbe yra kiekvieno Zodiako ženklo atstovai, kas padeda vieno ar kito ženklo atstovams pasiekti sėkmę darbe ir išvardijo, kurios profesijos konkrečiam Zodiako ženklui tinka labiausiai, rašo elle.com.

Vandenis (sausio 20–vasario 28)

Vandeniai – tikri laisvamaniai, tačiau nemanyk, kad jie į darbą žvelgia nerimtai. Šio ženklo atstovai iš tiesų daug dirba ir pasižymi nestandartiniu požiūriu į daugelį dalykų. Vandeniai yra socialūs, bet taip pat mėgsta pabūti vienumoje, taigi kuo puikiausiai dirba tiek komandoje, tiek ir savarankiškai. Būtent Vandenių galvose užgimsta idėjos, kurios iš pradžių gali pasirodyti keistos, tačiau vėliau paaiškėja, kad jos yra fantastiškos. Kadangi Vandeniai visada būna nuo kitų nutolę dviem žingsniais į priekį, dažnai diskusijose nepasako dalykų, kurie jiems atrodo akivaizdūs.

Idealios profesijos
Vandeniams idealiai tinka mokslo arba technologijų sritys, nes jie mėgsta tyrinėti viską, kas yra nauja; taip pat šio ženklo atstovams galima drąsiai rinktis grafinį dizainą arba fotografiją, vadovauti projektams. Vandeniai – idealūs verslininkai ir laisvai samdomi specialistai, besipriešinantys didžiųjų korporacijų spaudimui ir geriausiai dirbantys pagal pačių sudarytą grafiką.

Avinas (kovo 21–balandžio 19)

Šio ženklo atstovai – lyderiai iš prigimties, todėl jiems nėra sudėtinga vadovauti kitiems. Tiesa, patys jie nelabai mėgsta dirbti kitiems, nes juos dažnai erzina apribojimai ir nurodymai. Šio ženklo atstovai dažnai imasi daugybės projektų, tačiau nėra linkę visų jų užbaigti savarankiškai, štai kodėl Avinams būtini stiprūs tarpasmeninio bendravimo įgūdžiai. Taigi jiems labai reikalinga parama iš draugų ir kolegų, kurie galėtų jų išgeneruotas idėjas vystyti toliau.

Idealios profesijos
Šio ženklo atstovams kuo puikiausiai tinka visos su konkuravimu ar sportiškumu susijusios profesijos. Avinai gali dirbti gidais, asmeniniais treneriais, atletais arba dirbti sporto organizacijoje. Be to, kaip jau buvo paminėta, šios ženklo atstovai yra tinkami vadovaujamoms pareigoms, nes jiems patinka kontroliuoti situaciją, o geriausių rezultatų jie pasiekia turėdami palaikymo komandą, su kuria gali dalintis savo idėjomis.

Vėžys (birželio 21–liepos 22)

Vėžys – tradiciškiausias, labiausiai auklėti kitus linkęs ženklas. Vėžiai mėgsta rodyti pavyzdį, prisiimti atsakomybę jiems nėra problema. Šio ženklo atstovai – tikri prižiūrėtojai, taigi jiems tinka visos profesijos, kurių atstovams reikia dalinti patarimus ir spręsti problemas tam, kad visi būtų patenkinti. Vėžiai nesijaučia gerai atlikdami darbą, kuris nieko nekeičia ar neduoda apčiuopiamų rezultatų. Vėžiams būtinas kitų asmenų įvertinimas ir aiškūs darbo rezultatai, taigi šio ženklo atstovams privalu pasirūpinti, kad jų vadovai reguliariai įvertintų jų darbą.

Idealios profesijos
Vėžiai iš prigimties sugeba rūpintis vaikais, todėl gali dirbti auklėmis. Dar Vėžiams tinka socialinis darbas, žmogiškųjų išteklių sritis, jie tampa puikiais teisininkais ir mokytojais. Sveikatos priežiūra ir gerovės užtikrinimas – taip pat puikios sferos šios ženklo atstovams pasireikšti, taigi visos į šias kategorijas patenkančios profesijos jiems puikiai tinka.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai – rimti, pragmatiški, organizuoti, tačiau tikrai nėra nuobodūs. Ožiaragiai pasižymi charizma ir entuziazmu vadovauti komandai. Ožiaragių nevargina ir negąsdina vadovai, nes jie puikiai žino, kad daug dirbdami ir turėdami ambicijų jie taip pat gali užkopti į viršūnę. Iš esmės tai ir yra pagrindinis Ožiaragių tikslas, tačiau jiems rekomenduojama rasti laiko taip pat ir kitoms veikloms, nes jie dažnai tampa darboholikais.

Idealios profesijos
Ožiaragiai noriai palaiko tvarką, taigi jiems kuo puikiausiai tinka vadovo ar administratoriaus darbo vietos. Šio ženklo atstovų produktyvumas ir administraciniai įgūdžiai iš tiesų puikūs, taigi Ožiaragiams kuo puikiausiai tinka dirbti korporatyvinėje aplinkoje su aiškiai nustatyta hierarchija, kuri suteiks Ožiaragiams galimybę kopti karjeros laiptais. Šio ženklo atstovai tampa puikiais inžinieriais ir architektais.

Dvyniai (gegužės 21–birželio 20)
Dvynių ženklo atstovai tiesiog klesti sparčiai besivystančiose ir veikti skatinančiose aplinkose, pateikiančiose galybę progų kontaktuoti su skirtingais veiksniais – žmonėmis ar aplinkomis. Dvyniai viską daro labai greitai, tačiau būtina turėti omenyje, kad šio ženklo atstovus ganėtinai greitai gali apimti nuobodulys, jei jų užduočių sąrašas nebus pakankamai ilgas. Taigi Dvyniams būtina vengti nuobodžios darbo atmosferos tam, kad jie jaustųsi laimingi.

Idealios profesijos
Dvyniams tinka visos profesijos, susijusios su informacijos perteikimu, daugybe skirtingų temų, todėl šio ženklo atstovams tobulai tinka darbas mokymų ir komunikacijos srityse. Dvynių galvose vyksta aktyvus mąstymo procesas, jie mėgsta apdoroti daugybę skirtingų projekto aspektų, taigi tarpininko vaidmuo jiems taip pat kuo puikiausiai tinka, o tai reiškia, kad Dvyniams derėtų rinktis darbą ryšių su visuomene ar vadovavimo projektams srityse.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 22)

Liūtai mėgsta demonstruotis, taigi jie nuolat mėgina patraukti dėmesį į save. Darbas mokymų ir politikos srityse puikiai tinka Liūtams, dar jie tampa puikiais vadovais, jei pelno komandos pasitikėjimą ir pagarbą. Tiesa, Liūtai dažnai būna itin reiklūs ir netgi kartais gadina komandinio darbo aplinką, tačiau dažniausiai šio ženklo atstovai vis dėlto pelno kitų pasitikėjimą spinduliuojančiu šarmu ir geraširdiškumu.

Idealios profesijos
Kaip jau buvo minėta, šio ženklo atstovams tobulai tinka darbas mokymų ir politikos srityse, o taip pat ir visos kitos sritys, kuriose reikia linksminti kitus: vaidyba, muzika, kino industrija ar netgi kostiumų dizainas. Be to, Liūtai tampa puikiais vadovais, taigi vykdomojo direktoriaus ar kitos vadovaujamos pareigybės jiems dažnai kuo puikiausiai tinka.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22)
Svarstyklių ženklo atstovai – socialūs, puikiai sugeba suburti žmones, taigi puikiai atlieka derybininko vaidmenį tiek biure, tiek ir už jo ribų. Svarstyklėms labai svarbus balansas, jiems natūraliai pavyksta įžvelgti ir suvokti žmonių motyvaciją, taigi šias savybes jiems kuo puikiausiai pavyksta panaudoti įvairiose srityse. Todėl derėtų rinktis diplomato, asistento, vertėjo, brokerio ar pardavimų specialisto darbo vietas.

Idealios profesijos
Svarstyklių ženklas simbolizuoja teisingumą, teisėsaugą, taigi šios sritys Svarstyklėms yra itin aktualios. Kadangi šio ženklo atstovai mėgsta žmones, jie jaučiasi laimingi tuomet, kai dirba su žmonėmis. Rekomenduoja rinktis darbą apgyvendinimo, paslaugų teikimo, diplomatinio darbo, kelionių agentūrų darbo ir vestuvių planavimo srityse.

Žuvys (vasario 19–kovo 20)

Žuvų ženklo atstovai lanksčiai žvelgia į darbo sferą – jie nejaučia poreikio visiems įrodyti savo šaunumo ir tiesiog daro tai, ką moka geriausiai. Šio ženklo atstovai gali dirbti įvairiose srityse, tačiau jaučiasi geriausiai dirbdami tuos darbus, kuriuos darydami parodo savo jautriąją asmenybės pusę. Šio ženklo atstovai moka užjausti, turi gerai išlavintą intuiciją, taigi kuo puikiausiai gali dirbti tiek meno, tiek ir medicinos srityse.

Idealios profesijos
Tobulai tinka visi darbai, susiję su sveikatos priežiūra, t. y. darbo vietos, kuriose yra galimybė gydyti kitus. Žuvims puikiai tiks slaugo, gydytojo, fizioterapeuto, psichologo ir kiti panašūs darbai. Taip pat tinka ir su menu susiję darbai, pavyzdžiui, šokio ar muzikos srityse.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21)
Šauliai – puikūs pokalbių iniciatoriai, įkvepiantys asmeniniu pavyzdžiu, dar jie puikūs komandos žaidėjai, lengvai prisitaikantys prie pokyčių, mokantys padrąsinti kitus mėgautis darbu, kurį jie daro. Šio ženklo atstovai puikiai susidoroja su viskuo, ką daro, taigi jiems tinka daugelis profesijų. Tiesa, Šauliams nepasitenkinimą gali kelti griežta hierarchinė sistema ir per didelis taisyklių kiekis.

Idealios profesijos
Šio ženklo atstovai mėgsta keliauti, sugeba mokytis iš kitų bet kuriame pasaulio kampelyje, taigi bet koks darbas, susijęs su turizmu, jiems kuo puikiausiai tiks. Taip pat Šauliams tinka dirbti bet kokį darbą, kuriame itin svarbios kelionės, taigi puikia tinka konsultavimo ir turizmo sritys. Kadangi šio ženklo atstovai mėgsta įkvėpti kitus, jiems tinka mokytojų, jaunimo programų vadovų darbai, o taip pat ir darbas pelno nesiekiančiose organizacijose.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21)
Niekas nesugeba taip gerai saugoti paslapčių kaip Skorpionai, o šią savybę kuo puikiausiai galima pritaikyti karjeroje, pasirenkant darbo vietą, kuriai reikia diskretiškumo. Šio ženklo atstovams puikiai tinka darbas intelektualią veiklą vystančiose organizacijose, aukšto lygio ar slaptose derybose, o taip pat ir darbas su slaptais dokumentais ar itin brangiomis prekėmis. Šio ženklo atstovams taip pat tinka tiriamieji darbai, jų darbo našumas įspūdingas. Skorpionams tinka darbas daugybėje sferų, tačiau labiausiai jie atsiskleidžia tose profesijose, kurios kitus galbūt baugina, pavyzdžiui, chirurgija, medicina ar teismo ekspertizė.

Idealios profesijos
Kaip jau buvo minėta, Šauliai kaip namie jaučiasi operacinėje ar dirbdami slapto agento darbą, o taip pat ir dirbdami krizių valdymo srityje. Be to, šio ženklo atstovams kuo puikiausiai tinka resursų valdymo ir logistikos sričių darbai, o taip pat ir vadovavimas finansų skyriui.

Jautis (balandžio 20–gegužės 20)
Jaučiai – žemiški ir praktiški darbuotojai, kuo puikiausiai sugebantys darbo vietoje priklausomai nuo situacijos manevruoti tarp vedlio ir sekėjo vaidmenų. Tiesa, vis dėlto šio ženklo atstovai labiau linkę vadovauti. Didelį darbo krūvį pakeliantys Jaučiai – puikūs komandos žaidėjai, vis dėlto jų užsispyrėliškas charakteris gali šiek tiek trukdyti, taigi būtina teisingai nustatyti prioritetus, kai darbe tenka spręsti konfliktines situacijas.

Idealios profesijos
Jaučiai - vieni patikimiausių ir daugiausiai dirbančių Zodiako ženklų. Šio ženklo atstovams kuo puikiausiai tinka finansų ir bankininkystės sektoriai.

Mergelė (rugpjūčio 23–rugsėjo 22)

Šio ženklo atstovai – perfekcionistai, atsidavę ir pasiaukojantys, puikūs sekėjai. Vadovaujamas pareigas einantys šio ženklo atstovai – praktiški ir globėjiški, tačiau reikalaujantys iš kitų geriausių rezultatų. Kadangi jie labai reiklūs sau, Mergelėms būtina priminti, kad šie nepaskęstų detalėse ilgam laikui. Iš esmės galima drąsiai teigti, kad Mergelės ženklo atstovai – idealūs darbuotojai.

Idealios profesijos
Šio ženklo atstovų atmintis tiesiog tobula, o jų perfekcionizmas padeda susidoroti su didžiuliais informacijos kiekiais, o taip pat ir suvaldyti kylančias emocijas. Kuo puikiausiai tinka valstybinė tarnyba ir darbas priežiūros tarnybose. Taip pat Mergelėms puikiai tinka parduotuvių vadovų, administratorių ir gydytojų profesijos. Derėtų nepamiršti, kad šio ženklo atstovai puikiai tinkami darbo vietoms, kuriose tenka apdoroti didžiulius informacijos ir statistinių duomenų kiekius, taigi jiems tinka redaktoriaus, faktų tikrintojo, techniko, vertėjo ar detektyvo profesijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis