Prognozė drakono mėnesiui: nuo 2016 balandžio 4 dienos iki gegužės 5 dienos

Nuo 2016 metų balandžio 4 dienos prasideda ir iki gegužės 5 dienos tęsis Drakono mėnuo. Pagal savo gimimo datą ir lytį susiraskite lentelėje gua skaičių, kuris parodo kokia yra jūsų žvaigždė. Atkreipkite dėmesį, kad tikri Naujieji metai rytuose prasideda ne nuo mums įprastų metų pradžios, o pagal mėnulio kalendorių:

Nustatę savo žvaigždę, skaitykite koks šiandien prasidedantis Drakono mėnuo bus jums: kaip turite elgtis, kad sektųsi, kokie pavojai ir kokie siurprizai jūsų laukia.

Devintukas 9

Jūsų žvaigždė Lošu kvadrato centre. Per Drakono mėnesį neverta pradėti naujų projektų, persikelti, keisti darbą ir taip toliau. Visa tai gali gautis visai ne taip, kaip jūs planavote. Pats geriausias scenarijus jums – tai ramybė, tęsti daryti tai, ką darėte. Jeigu nieko nekeisite, mėnuo praeis ramiai ir saugiai.

Neišsigąskite, jeigu pajausite, kad reikalai strigs. Tai labai natūralu šiam periodui. Svarbiausia – saugokite sveikatą. Šį mėnesį jūs patenkate pas metų Ligų žvaigždę, todėl gali paaštrėti virškinamojo trakto, širdies ir kraujagyslių sistemų ligos. Jeigu esate linkę priaugti svorio – šį mėnesį galite lengvai jo priaugti.

Ketvertukas 4

Taip pat ne labai gera padėtis. Jūs esate prieš pagrindinę Griaunančiąją žvaigždę 5. Plius pietiniame kambaryje jūsų pozicija labai silpna. Taip pat geriau nepradėti naujų projektų ir reikalų, galite susidurti su sociumo, valdžios struktūrų pasipriešinimu. Gali iškilti juridinės problemos. Šį mėnesį tampate per daug agresyvūs, emocionalūs, impulsyvūs. Dėl to galite padaryti klaidų. Pati teisingiausia strategija – kontroliuoti savo emocijas ir neskubėti priimti svarbių sprendimų.

Galimos problemos darbe, susidūrimai su vadovybe, atleidimai. Mėnuo netinkamas ir naujo darbo paieškai. Saugokite sveikatą, ypač kepenis, tulžies pūslę, galimos traumos. Galimos problemos su spaudimu.

Septyniukė 7

Šį mėnesį jūs patenkate į konfliktinę poziciją, būkite atsargūs. Nepradėkite svarbių naujų projektų, nors tam bus stipri motyvacija. Jūsų gimimo žvaigždė patenka į rytų kambarį, kuris susijęs su dideliu aktyvumu. Todėl jūsų laukia labai judrus ir neramus mėnuo. Dėl to, kad mėnesio energijos veiks prieš jus, nerekomenduojama inicijuoti naujų pradėjimų. Finale viskas gali tapti nekontroliuojama.

Padidėjęs konfliktiškumo lygis, patys neprovokuokite situacijų įtampos, tvardykitės. Galite susidurti su sabotažu, painiava, intrigomis prieš jus. Pasistenkite šį sudėtingą mėnesį ramiai pralaukti. Naudokite palankias kryptis situacijos koregavimui. Saugokite kvėpavimo organus, dantis, kojas. Padidėję traumų, operacijų rizikos.

Didelis pliusas – šį mėnesį rytuose stiprus Kilnusis žmogus, todėl visos problemos yra išsprendžiamos, jums padės reikalingi žmonės, nesijaudinkite. Bet vis tiek lieka draudimas pradėti naujus darbus.

Dvejetukas 2

Jūs patenkate į šio mėnesio meilės sektorių, todėl pirmoje vietoje jums bus asmeninio gyvenimo, santuokos, santykių temos. Iš esmės mėnuo geras, jeigu jūs vieniši – galite susirasti gerą partnerį. Jeigu jūs jau esate santykiuose – turėsite galimybę pakelti juos į kitą lygį, pagerinti. Būkite atviri ir pozityvūs.

Mėnuo geras dėl finansinės sėkmės, gali būti dovanų, išlošimų, netikėtų pinigų. Taip pat geras laikas poilsiui, atsipalaidavimui ir malonumams.
Bet būkite atidūs, jūs esate ant mėnesio konfliktinės ašies. Galimi sukrėtimai, todėl neprovokuokite barnių ir neįsitraukite į įtemptas situacijas. Jus tai palies mažiau, negu Septyniukes, bet palies.

Vienetukas 1

Jūsų metų žvaigždė patenka į Šiaurės – vakarų kambarį. Jums padėtis gera, o ypač tinkama darbo reikalų sprendimui. Galite darbintis į naują darbo vietą, ieškoti paaukštinimo. Didelis einamojo mėnesio bonusas – jūs patenkate į kambarį su Turtų žvaigžde! Jeigu išsikelsite tikslą – galite ženkliai padidinti savo finansinę padėtį. Būkite aktyvūs, iniciatyvūs.

Moterims – aktyvuojasi santuokos kambarys. Galima rasti vyrą su gera finansine padėtimi, viskuo apsirūpinusį.

Trejetukas 3

Ne pati geriausia padėtis. Jūs patenkate į metų Penketuko kambarį Šiaurės rytuose. Plius kambario energija veikia prieš jus, išeikvodama jūsų energiją. Geriau svarbių darbų taip pat nepradėti, saugoti sveikatą, pasirūpinti saugumu.

Šiaurės – rytų ir Pietvakarių ašis – einamaisiais metais labai įtempta. Todėl jums ypatingai reikia būti atsargiems Drakono mėnesį ir jokiu būdu nevykti tomis kryptimis, nes jūs esate rimtoje rizikos zonoje. Penketuko negatyvus efektas gali pasireikšti labai greitai! Būkite atidūs.
Mėnuo labai judrus, nenuspėjamas, viskas gali apsiversti nuo kojų ant galvos, galite susidurti su konkurencija, su kova dėl vietos po saule.
Jūs patenkate į susikirtimo su Keliaujančiu žirgu sektorių: atsargiai už vairo, padidėjusi pavojingų situacijų kelyje rizika. Negalima pirkti automobilio.

Geri momentai: Akademiko žvaigždės aktyvizacija – galima užsiimti mokslais, akademiniais klausimais, įsisavinti naują informaciją.

Šešetukas 6

Labai geras mėnuo. Nežiūrint į tai, kad jūs patenkate į poziciją prieš metų Penketuką, jums Drakono mėnuo bus pakankamai sėkmingas. Kambario energijos jus palaiko, visą mėnesį jūs svečiuojatės pas pinigingiausią ir labiausiai klestinčią žvaigždę, todėl galite labai daug pasiekti. Taip, bus įtampos ir tam tikra priešprieša su valdingais žmonėmis, valdininkais, bet jūs sugebėsite tai įveikti, nesibaiminkite. Energijos ir jėgų bus daug. Moterims – tinkamas metas pradėti vaikelį.

Jūs patenkate į kambarį su mėnesio Keliaujančiu žirgu: viską galima pasiekti labai greitai, daug judesio, naudingos išvykos. Bet, taip pat kaip ir Trejetukai, jūs jokiu būdu neturite vykti pagal Šiaurės – rytų ir Pietvakarių ašį! Gera padėtis mėnesio eigoje neapsaugos nuo problemų su Penketuku. Jus tai gali labai rimtai užkabinti.

Penketukas 5

Vidutinė padėtis. Pakankamai neutralus periodas. Minusai – daug reikalų, kurie atims daug energijos, kils pavojus energetiniam išsekimui. Todėl Penketukams rekomenduojama mėnesio eigoje teisingai paskirstyti energiją, užsiimti rimtu planavimu. Reikia saugoti sveikatą, ypač inkstus, dauginimosi sistemą, virškinamąjį traktą. Labai tinkamas metas ateities apgalvojimui ir planavimui, neverta skubėti, visi sprendimai turi būti labai gerai pasverti.

Gali teigiamai išsispręsti meilės reikalai, vieniši Penketukai turi šansą susitikti partnerį. Ypač poilsio metu. Aktyviai išnaudokite savo teigiamas kryptis. Atsargiai! Jums kategoriškai draudžiama keliauti pagal ašį Šiaurė – Pietūs, negatyvus efektas gali pasireikšti labai greitai.

Aštuoniukė 8

Jūs patenkate į Pietryčių kambarį. Nelabai gera padėtis. Periodas nestabilus, daug permainų, persikėlimų. Gali būti priverstinis persikėlimas arba gyvenamosios vietos pakeitimas. Iš esmės nėra griežto draudimo naujiems pradėjimams, bet viską reikia labai gerai apgalvoti. Jūs galite susidurti su artimųjų, kolegų, draugų nesupratimu. Svarbu ramiai viską paaiškinti, nesipykti.

Geras metas kūrybinėms užduotims, žmonėms, dirbantiems turizmo, kelionių, reklamos, interneto technologijų srityse. Gali užsimegzti naudingos pažintys ir kontaktai. Vyrai Aštuoniukės šį mėnesį gali susitikti tinkamą moterį, ypač tai tikėtina kelionėse. Bonusas – jus palaikys mėnesio Kilnusis žmogus. Galite sulaukti pagalbos iš įtakingų žmonių, kokios problemos neiškiltų – jos išsprendžiamos. Galima užsidirbti pinigų.

Už straipsnį COSMO dėkoja ineta.link

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis