Dėl ko mylimuosius palieka skirtingi Zodiako ženklai

Praėjus pirmiesiems santykių metams (kai kam užtenka ir kelių mėnesių), kai meilė ir visi kiti nuostabūs dalykai nublanksta pilkos kasdienybės ir buities problemų fone, prasideda tikrasis poros gyvenimas! Štai tuomet ir pasimato tikrieji veidai. Ar atlaikysite rutiną? Ar nesugriaus jūsų santykių buitinės problemos? Ar neištiks krizė, kai kuris nors pradės rodyti kaprizus?


Astrologai mano, jog skyrybų priežastis neretai slypi pačiuose partneriuose ir jų Zodiako ženkluose.


Avinas

Sukūrus šeimą, sunkiausia Avinui išmokti nusileisti su savo sutuoktiniui ir ieškoti kompromisų. Avino nepakantumas, užsispyrimas ir užsiplieskimas pasireiškia net smulkmenose. Pagrindine konflikto priežastimi tampa Avino egoizmas ir galvojimas, kad jis viską žino geriausiai, o pirmas įtrūkimas santykiuose įvyksta tuomet, kai Avinas ima nepaisyti savo partnerio nuomonės ir interesų.


Jautis

Jautis – pakankamai harmoningas ženklas santuokos ir šeimos atžvilgiu. Tačiau harmonija jam svarbi ne tik santykiuose, bet ir materialiniuose klausimuose. Jeigu įsimylėjėlių materialinė padėtis nestabili ir kelianti nerimą, tai Jautis gali tapti netgi labai sunkiai sugyvenamu, gana bjauraus būdo žmogumi. Būtent finansų trūkumas išmuša Jaučiams pagrindą iš po kojų, o tuomet jau prasideda visa kita - nesusikalbėjimas, pykčiai ir t.t.


Dvyniai

Dvyniai labiausiai iš visų jaučia bendravimo ir nuolatinio pažįstamų rato praplėtimo, kuriame, suprantama, apstu ir priešingos lyties atstovų, poreikį. Tai Dvynio sutuoktiniui gali sukelti pavydą. Neverta klijuoti Dvyniui meilės nuotykių ieškotojo etiketės, tačiau įgimtas komunikabilumas iš tiesų padidina intymių ryšių iš šalies rizikos tikimybę. Dėl šios priežasties Dvyniai yra lyderiai astrologinėje skyrybų statistikoje. Jiems reikia laisvės ir jeigu jos nėra - greičiausiai teks tiesiog pabėgti.


Vėžys

Vėžio ženklas susijęs su giminės šaknimis, namais ir šeima, o tai ne visada atlieka teigiamą vaidmenį. Įtampos santykiuose ar net skyrybų priežastimi gali tapti būsto problemos, konfliktai su sutuoktinio giminėmis, gyvenimas po vienu stogu su kurio nors iš sutuoktinių tėvais, giminaičių kišimasis į jaunos šeimos gyvenimą, jų patarimai ar įkyrūs nurodinėjimai. Dažnai pasitaikanti situacija: vedęs vyras papildomai gauna uošvę, o ištekėjusi moteris – anytą. Vėžiai negali pakęsti, kai kas nors lenda į jų erdvę.


Liūtas

Liūto ženklas, o tiksliau Liūto namai pagal horoskopą yra susiję su vaikais. Todėl Liūto šeimoje konfliktai dažniausiai kyla dėl vaikų, pavyzdžiui, dėl jų auklėjimo. Nors ir vaikų nebuvimas taip pat gali tapti pašlijusių santykių priežastimi. Be to, Liūtas nuolat jaučia malonumų ir pramogų poreikį, kuris gali pastūmėti į neištikimybę. Vis tik įdomus dalykas - Liūtai retai kada skiriasi savo noru. Dažniau jie gyvena susituokę, bet tai, ko jiems trūksta santykiuose, tiesiog pasiima iš šalies.


Mergelė

Mergelės namai pagal horoskopą susiję su įsipareigojimais, darbu ir sveikata. Darbo klausimai ir finansinė gerovė (kas ir kiek privalo uždirbti) dažnai iššaukia nesusikalbėjimą. Ne paskutinį vaidmenį atlieka ir perdėtas rūpinimasis savo sveikata. Ypatingai Mergelę erzina žalingi sutuoktinio įpročiai.


Svarstyklės

Svarstyklių skyrybų priežastys – pačios banaliausios ir proziškiausios. Tai – emociniai protrūkiai, pykčiai, skandalai, apgavystės, neištikimybė ir t.t. Nepaisant to, pačioms Svarstyklėms labai svarbu, kad jų partneris mokėtų ieškoti kompromisų, o ginčus spręstų kuo ramiau, nekeldamas audringų scenų.


Skorpionas

Skorpionai puikiai žino, kad santuokinis seksas galiausiai nusibosta ir santuokoje neišvengiamai susiduriama su partnerių seksualinės traukos vienas kitam sumažėjimu. Neištikimybė – pagrindinė šio ženklo žmonių skyrybų priežastis. Beje, patys Skorpionai gali būti be pagrindo ir nepateisinamai pavydūs savo partnerio atžvilgiu, taip išvesdami jį iš kantrybės.


Šaulys

Laisvę mėgstantis Šaulys santuokoje savo sutuoktinio akyse neretai atrodo kaip susitupėjęs ir prijaukintas, tačiau tai – apgaulingas įspūdis. Nors, iš šalies žiūrint, šeimyninis gyvenimas atrodo visiškai sėkmingas, tačiau tai nereiškia, kad Šaulys santuokoje jaučiasi laimingas. Dažniausiai šeimyninis gyvenimas jam kelia nuobodulį ir monotoniją, todėl trūkstamų pojūčių jis pradeda ieškoti už šeimos ribų. Dar viena santykių rakštimi gali tapti tai, kad Šaulio sutuoktinis nepalaiko jo siekių ir pomėgių ar dar blogiau – yra jų priešininkas.


Ožiaragis

Ožiaragiui labai svarbi karjera ir jo asmeniniai siekiai, todėl santuoka gali tapti kliūtimi siekiant karjeros aukštumų. Taigi neretai Ožiaragiui tenka priimti sudėtingą sprendimą, renkantis arba santykius, arba asmeninius siekius. Tačiau daugeliui Ožiaragių siekti sėkmės būna lengviau turint patikimą užnugarį, tad šioje situacijoje viskas priklauso nuo sutuoktinio: ar jis palaikys Ožiaragį. Priešingu atveju partnerio rodomas nepasitenkinimas sukelia psichologinį diskomfortą ambicingajam Ožiaragiui, o tai dažniausiai ir tampa šeimos griūties priežastimi.


Vandenis

Vandeniui šeima asocijuojasi su siaurais rėmais, į kuriuos jam būna labai sudėtinga įsisprausti. Nors Vandenis ir jaučiasi subrendęs šeimyniniam gyvenimui, jam vis tiek labai sunku atsisakyti linksmo laisvalaikio praleidimo bei draugiškų pasisėdėjimų. Buitiniai rūpesčiai ir apskritai atsakomybė, susijusi su šeimos atsiradimu, Vandeniui yra didžiulė našta, todėl kaip įmanydamas jis stengiasi visa tai perkelti ant sutuoktinio pečių. Norėdamas išlaikyti gerus santykius, Vandenis visų pirma poziciją „Aš“ turi pakeisti į „Mes“.


Žuvys

Nutylėjimai, nesusikalbėjimai, paslaptys ir slapukavimai dažnai tampa bręstančių konfliktų Žuvų šeimose priežastimi. Iki santuokos mėgusios dalintis savo mintimis ir kalbėti apie savo jausmus, santuokoje Žuvys elgiasi priešingai. Neretai Žuvys kurį laiką nutyli apie tai, kas jas jaudina arba erzina, tačiau po to ima ir pratrūksta pačiu netikėčiausiu metu. Pagal statistiką, Žuvys gana dažnai apgaudinėja savo sutuoktinį arba gyvena dvigubą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis