Pristatytos pirmosios pretendentės į „Miss Racing 1000km“ titulą

Plytinės kartodromo 49-ojo gimtadienio šventės metu vairuojančių moterų asociacijos „Racing ladies“ prezidentė Asta Jonušienė pristatė ir pirmąsias pretendentes į „Miss Racing 1000km“ titulą.

Jomis tapo Simona Kateivaitė, Brigita Burkytė, Ivona Brazovskaja ir Karolina Griciūtė. Vienodai “Mohito” apranga ir aksesuarais papuoštos, “Gafaro” studijos paruoštos, merginos atrodė labai stilingai ir žavingai.
„Ne paslaptis, kad kur galingi varikliai, greiti ir šaunūs vyrai, ten ir gražios merginos. Todėl pirmą kartą nutarėme surengti tikrą rimtą konkursą, džiaugiamės pirmosiomis pretendentėmis ir laukiame kitų prisijungiančių. Šio šaunaus projekto tikslas - ne tik parodyti gražias merginas, bet ir paskatinti jas saugiai elgtis kelyje, “ – atviravo „Miss Racing“ idėjos autorė ir pagrindinė organizatorė Asta Jonušienė.

Šventėje dalyvavo merginos, tarp kurių buvo ir žinomų veidų - merginas kuruosianti balerina Kristina Tarasevičiūtė, Monika Šalčiūtė, atlikėja Ingrida Kazkauskaitė, visažistė Rūta Černiauskaitė, medalių kūrėja Irina My-My ir kitos. Jos įrodė, kad yra ne tik gražios, bet ir greitos. Surengtose kartingo varžybose panoro sudalyvauti 10 merginų, iš kurių pirmąją vietą iškovojo - Monika Šalčiūtė, antroji ir trečioji vietos atiteko vairuojančių moterų asociacijos narėms, vilnietei Rasai Kancevičei ir kaunietei - Jolitai Kuliešytei.

Kartu su merginomis lenktyniavusi dainininkė Ingrida Kazlauskaitė liko šeštoji. „Stengiausi važiuoti kultūringai, atsargiai ir neatsitrenkti į kitų vairuojančių merginų kartingus. Aš visada laikausi savo pozicijos - pirmoje vietoje atsargumas, o greitis palauks“, - geros nuotaikos nestokojo Ingrida.

Gražiausios lenktynių merginos atranka prasidėjo - pretendentės jau pildo anketas. Rinkimai vyks dviem etapais - pirmasis pusfinalis numatomas Vilniuje gegužės 27d., antrasis Palangoje birželio 17d. Į finalą bus atrinkta viso 17 merginų. Tai simboliškas skaičius - tiek metų vyksta „ENEOS 1000 km“ lenktynės.

Prizai išties verti dėmesio, „Miss Racing“ nugalėtoja taps - kitų metų „ENEOS 1000 km“ lenktynių „veidu“. Kitos trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į Zolder trasą, kur vyks 24 val. Lenktynės. Merginos atstovaus “Comparex” lenktynininkų komandai kaip „Grid Girls“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis