Gegužės mėnesio HOROSKOPAS

Šį mėnesį kosmosas palankiai nusiteikęs visų ženklų atžvilgiu. 6 dieną prasidės jaunatis, po kurios pranašaujamas itin harmoningas periodas. Niekur neskubėk, būk rami iki 22 dienos, kol atbulomis pajudės Merkurijus. Vasaros lengvumas užplūs nuo 20 dienos, kai į Dvynių ženklą įžengs Saulė.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: ramybę. Net ir per didžiausią audrą neprarasi sveiko proto, visada būsi patikima draugė, iš kurios galima tikėtis praktiško patarimo ir išminties.
Tau trūksta: spontaniškumo. Dievini stabilumą ir nemėgsti rizikuoti, todėl netikėtai pasikeitus planams suirzti.
Mados pojūtis: traukia švelnūs ir jausmingi, patogūs ir jaukūs audiniai, drabužiai, išryškinantys figūrą.
Tau malonumą teikia: kelionės ir ilgi pasisėdėjimai prie gardėsiais nukrautų stalų su mylimais žmonėmis.
Gundymo stilius: tu nevaidini, kad tave sunku pasiekti. Tave iš tiesų sunku pasiekti. Priešiniesi spaudžiama veltis į santykius ir ryšius, tačiau jei jauti, kad kas nors vertas tavo dėmesio, veiki iš karto.
Šį mėnesį: mėgaukis faktu, kad šiuo metu gyvenimas tau šypsosi. Visi pageidauja tavęs – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl dar pirmąją mėnesio pusę patartina pasirinkti, su kuo būsi. Tik aiškiai išdėstyk savo sprendimus, kitaip likusieji jausis atstumti. Nuo 27-osios į tavo santykių zoną įžengs Marsas. Meilė bus viskas, ko tau reikia.
Tavo metai: esi tikra Fortūnos numylėtinė – šie metai tau bus tiesiog puikūs. Aiškus ir tiesus bendravimas su aplinkiniais padės atverti naujų galimybių. Nepalik be dėmesio savo vidinio “aš”. Elkis su savo kūnu kaip su šventykla (tačiau vienas kitas nusidėjimas su saldumynais ar kitais nuodėmingais dalykais tikrai nepakenks, jei ir toliau sportuosi). Birželis – tinkamas metas darbą derinti su kelionėmis, o rugsėjį tavo kelyje gali pasipainioti artistiška siela. Pirmyn!
Tau reikia: nebijoti svajoti apie didelius dalykus.
Tavo meilės dvyniai
Skorpionas: niekas tavęs taip nekaitina kaip jo aistringa energija. Esate nesustabdomas duetas.
Vėžys: dėl jo rūpestingumo jautiesi kaip karalienė, o jis be galo vertina tavo įžvalgas.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Šį mėnesį būsi nesustabdoma, jei tik pasitikėsi savimi. Pirmąją gegužės pusę praleisk grįsdama kelią sėkmei – apie 13 dieną įvyks stiprus perversmas. Nuo 24 dienos į tavo ženklą įžengs Saulė, ir tau bus neįmanoma atsispirti.
TAU REIKIA: pagalvoti prieš kalbant ir apsižiūrėti prieš šokant per duobę.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: dažniausiai jis būna geros nuotaikos, tačiau gegužę jį gali apimti melancholija. Skirk jam daugiau dėmesio.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Meilės nuojauta sklando ore ir svaigina tave kone iki alpulio. 12 dieną draugės dėka gali susipažinti su vaikinu, ir atmosfera ims žaižaruoti. Reikalai dar labiau įkais nuo 27-osios, kai karingasis Marsas pajudės į tavo tikrosios meilės zoną. Darbe tvirtai stovėk ant žemės, net jei namie skraidytum devintame danguje.
TAU REIKIA: savo komandos. Su ja nepražūsi.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus nusiteikęs itin daug bendrauti ir linksmintis. Pasipuoškite ir drauge keliaukite į miestą.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Mėnesio pradžioje pagaliau bus įvertintas tavo atkaklumas siekiant karjeros tikslų, o nuo 10 dienos gali pavykti įgyvendinti seną svajonę. Kai Saulė 20 dieną pajudės į komunikabiliuosius Dvynius, dėmesio centre atsidurs draugai. Meilei palankiausias metas prasidės nuo 21-osios – pilnaties dienos.
TAU REIKIA: pakelti taurę pagerbiant pačią save.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jam šviečia labai sėkmingas metas darbe – pasidžiaukite tuo surengę pergalės vakarienę.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Gegužė bus panaši į realybės šou, pavadinimu “Geriausias Mergelių mėnuo”. 9 dieną tiesiai į tavo ženklą šaus laimingas Jupiteris – pirmą kartą nuo sausio mėnesio. Pajudės įstrigę projektai, nestovės vietoje ir meilės reikalai. Atsisveikink su visa nemalonia praeitimi.
TAU REIKIA: pakeisti aplinką.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus pasirengęs naujiems iššūkiams ir nebandytiems dalykams – pasinaudok tuo įgyvendindama savo pikantiškiausias fantazijas.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Intensyviausias mėnuo per visus metus. Tavo meilės reikalai juda lūžio link – tai nutiks apie 9 dieną. Atkreipk dėmesį į savo jausmus, į pirmą vietą iškelk savo, o ne kitų poreikius (bent kartą!). Smagus laikas prasidės nuo 20 dienos, kai Saulė pajudės į Dvynių ženklą. Atsisveikink su viskuo, kas sena ir nuobodu.
TAU REIKIA: nebetramdyti jausmų.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis pernelyg įsibėgėjo. Užuot traukę į didelį susibūrimą, geriau pabūkite dviese.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Šį mėnesį planetų šeimininkas Jupiteris yra Jautyje – tavo priešingybės ženkle. Tai reiškia, kad visi tavo santykiai įkais. Gegužės pradžioje darbe gali pasitaikyti palanki galimybė – nepražiopsok jos. Ypač 6 dieną, kai tavo valdovas Plutonas su Saule sudarys tobulą kampą. Antroje mėnesio pusėje gali išdygti eksas su intriguojančia žinia.
TAU REIKIA: daugiau linksmintis.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis gali atrodyti kiek išsiblaškęs ir nerūpestingas. Primink jam, kad yra dalykų, kur reikia jo dėmesio, ir net labai...

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Puikus Saulės ir Jupiterio pozicijų santykis 3 dieną atvers tau karjeros galimybę, apie kurią seniai svajojai. Šį mėnesį tikėtina ir viena romantiškiausių dienų per visus metus – tokia žadama 21-oji. Atsipalaiduok ir leisk jausmams išmušti pagrindą tau iš po kojų.
TAU REIKIA: nesiblaškyti, susitelkti tik į vieną dalyką.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jo svajonės pildosi. Ir apskritai tikėkis puikaus meto jums abiem.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Šį mėnesį aplink skamba juokas, juokas, juokas. Stiprus Saulės poveikis tavo ženkle besikeičiančiam Jupiteriui nuo 7 dienos suteiks tau daugiau pasitikėjimo savimi. Imkis įgyvendinti savo didįjį planą, kol į nugarą pučia palankus vėjas. Tokia pat drąsi būk ir meilėje.
TAU REIKIA: atsipalaiduoti gamtoje.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis bus žaismingos, romantiškos nuotaikos. Pasinaudok tuo saulei nusileidus.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Laukia svarbių sprendimų metas. Jei mąstysi netradiciškai, tinkama mintis šaus jau apie 10 dieną. Nuo 24 dienos, kai meilioji Venera pajudės į Dvynių ženklą, svarbiausi taps meilės reikalai. Būk atvira su tuo, kuris tau brangus.
TAU REIKIA: būti atvirai sau – apmąstyk, ko tau iš tiesų reikia, ir to siek.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jį baigia nukamuoti rūpesčiai ir nerimas. Padrąsink mylimąjį ir primink, kas tai yra – atsipalaiduoti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Esi tąsoma į visas puses. Kai 1 dieną Saulė sudarys itin gerą kampą su tavo valdovu Neptūnu, rasi teisingą kelią. Nepraleisk progos, nes išmintingasis Merkurijus iki 22 dienos judės atbulomis, tad mėnesio pabaigoje verta ištrūkti į trumpą kelionę – atgauti jėgų.
TAU REIKIA: solidaus plano, kaip pasinaudoti savo sėkme.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis lėks per gyvenimą šuoliais, tad tau gali būti sunku jį pasivyti ir nuraminti. Lengviausiai jis nurims tavo glėbyje.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Lik susitelkusi į ilgalaikius tikslus, nesileisk blaškoma dramų. Palengvėjimą pajusi 7 dieną – išspausk iš to, ką gali! Jei trūks plyš reikia bent trumpų atostogų, eik jų apie 22 dieną, kai tavo valdovas aktyvusis Marsas atsistos priešais Saulę tavo kelionių zonoje.
TAU REIKIA: laikytis savo nuostatų ir neleisti kitiems išmesti tavęs iš tavo žaidimo ar keisti jo taisyklių.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin įsitempęs. Pasistenk jį prablaškyti sąmoju ir meilumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis