KONKURSAS BAIGTAS. 5 merginas kviečiame išbandyti mineralinę kosmetiką IDUN Minerals

Nėra ko slėpti – mes jau seniai įsimylėjusios švedų dekoratyvinę mineralinę kosmetiką IDUN Minerals. O dabar turime gerą žinią COSMO merginoms! Net 5 mūsų skaitytojoms padovanosime IDUN Minerals dekoratyvinės kosmetikos rinkinius! 

5 COSMO merginas kviečiame prisijungti prie mūsų ir išbandyti IDUN Minerals priemones. Užpildyk žemiau esančią anketą, o tuomet lauk iš mūsų žinių. 5 merginos gaus kosmetikos priemonių rinkinius, kuriuos išbandys, o tuomet atsiliepimais pasidalins su visomis COSMO skaitytojomis.


Kokias priemones šį kartą bandysime? Kviečiame susipažinti iš arčiau!IDUN Minerals Magna Lenghtening blakstienų tušas – ilginantis ir tankinantis, sukurtas specialiai trumpoms blakstienoms! Mažu šepetėliu lengvai padengsi kiekvieną blakstieną nuo pat šaknies iki galiuko, sukurdama ilgų, atskirtų ir iki pat kraščiukų užpildytų blakstienų įvaizdį.


Daugiau apie priemonę gali paskaityti ČIA.IDUN Minerals Midnattssol bronzinanti pudra – iš ypač išgrynintų mineralų sukurta pudra suteikia odai spindesio ir sveiko įdegio efektą! Gali naudoti kaip kontūravimo priemonę.


Daugiau apie priemonę gali paskaityti ČIA.IDUN Minerals lūpų kreidelė – tarsi lūpų dažai ir lūpų pieštukas viename. Suteikia ryškią spalvą, gerai padengia ir ilgai išlieka ant lūpų. Lūpų kreidelės praturtintos paprastųjų tekšių aliejumi, kuris neleidžia lūpoms išsausėti.


Daugiau apie priemonę gali paskaityti ČIA.


Nori prisijungti prie COSMO komandos bandant IDUN Minerals kosmetikos priemones? Tuomet užpildyk žemiau esančią anketą ir lauk iš mūsų žinių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis