10 merginų siūlome išbandyti LEPICOL LIGHTER produktą lieknėjimui (laimėtojos)

Ačiū visoms dalyvavusioms. Su atrinktomis merginomis susisieksime jų nurodytais kontaktais, o po mėnesio atsiliepimais pasidalinsime su visomis COSMO skaitytojomis.

LEPICOL LIGHTER – naujas ir efektyvus lieknėjimo receptas! Tai natūralios kilmės medžiagų derinys sveikam ir lengvam lieknėjimui.


LEPICOL LIGHTER sudėtyje esančios balkšvųjų gysločių skaidulos gali prisijungti ypač daug skysčio net 20-25 kartus daugiau skysčio, nei sveria pačios. Šios savybės dėka žarnyne susiformuoja gelio pavidalo masė ir žarnyno turinys juda daug greičiau. Tokiu būdu žarnynas yra išvalomas nuo nesuvirškintų medžiagų, šlakų, toksinų, tai padeda išvengti irimo produktų sukeltų nemalonių pojūčių ir pasijusti lengviau.LEPICOL LIGHTER sudėtinės medžiagos:


padeda mažinti svorį

suteikia sotumo jausmą

reguliuoja potraukį saldumynams

greitina maisto pasišalinimą iš žarnyno

papildo žarnyno mikroflorą


LEPICOL LIGHTER sudėtyje esančios skaidulos ne tik padeda žarnyno darbui, tačiau jos skrandyje išbrinksta, jį užpildo ir sukelia sotumo jausmą. Taigi, išgėrus LEPICOL LIGHTER su vandeniu 10 – 30 minučių prieš valgį, tikėtina, kad suvalgysite mažesnį maisto kiekį, taip išvengsite galimo persivalgymo.


10 merginų kviečiame prisijungti prie mūsų ir išbandyti LEPICOL LIGHTER. Ką tau reikės padaryti? Mėnesį laiko gerti LEPICOL LIGHTER skaidulas, o tuomet pasidalinti savo įspūdžiais su mūsų skaitytojomis. Jei esi nusiteikusi prisijungti prie mūsų testuotojų komandos - užpildyk žemiau esančią anketą ir lauk iš mūsų žinių! Susisieksime tik su atrinktomis merginomis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis