Laimėk NOREVA veido odos priežiūros priemones (laimėtojos)

Sveikiname laimėtojas: Rasa Jasulytė, Aistė Sirvydienė ir Miglė Valančiūtė. Su laimėtojomis susisieksime jų nurodytais kontaktais.

Išsiplėtusios poros, blizganti oda, ypač – kakta ir T-zona tampa tikra problema suaugusioms moterims. NOREVA linija Matidiane – tai priemonės, sukurtos specialiai mišriai ar riebiai su išsiplėtusiomis poromis suaugusiųjų odai.


Atlikusi ilgalaikius dermatologinius mokslinius tyrimus NOREVA laboratorija sukūrė ypatingų priemonių liniją, kurios gaminiuose naudojami išskirtinis kompleksas Chrono Regul HD ir baltųjų lotosų ekstraktas. Unikali priemonė - prausiamasis ir šveičiamasis gelis Matidiane - nepakeičiamas kasdienei veido odos priežiūrai. Ypatingas tuo, kad yra su mikrogranulėmis, kurios mechaniškai išvalo poras. Sudėtyje esančios vario druskos jau išvalytą porą sutraukia, o baltojo lotoso ekstraktas detoksikuoja - veido oda tampa matinė, skaisti ir švytinti.Dieninis kremas Matidiane užtikrina nepriekaištingą ir ilgalaikį matinį efektą, trunkantį visą dieną. Sudėtyje esančio komplekso Chrono Regul HD veikliosios medžiagos kartu su švelniu fermentiniu šveitikliu, naujos kartos lipidų rišikliais ir baltųjų lotosu ekstraktu sutraukia poras, oda prisotinama deguonies, skaistinama veido spalva.Įsigyti galima visose didžiosiose vaistinėse ir Noreva.lt


3 COSMO skaitytojoms, užpildžiusioms žemiau esančią konkurso anketą, padovanosime NOREVA odos priežiūros rinkinius: prausiamąjį ir šveičiamąjį gelį Matidiane, ir dieninę blizgesį šalinančią priemonę Matidiane.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis