Laimėk naujuosius MARY KAY „Eau So Cute™“ kvepalus (laimėtojos)

Sveikiname laimėtojas: Roberta Dronseikaitė, Toma Gražytė ir Onutė Malinauskaitė.

Naujas, saldus gėlių aromatas, kurį sukurti įkvėpė mergaitiškas žavesys. Moteriai, kuri nori puikiai leisti laiką ir pajusti nuotykio skonį bet kurią savo gyvenimo akimirką. MARY KAY trims COSMO skaitytojoms padovanos naujuosius „Eau So Cute™“ aromatus.

Šią lengvą kompoziciją atidaro žaismingos, energijos kupinos vaisių ir saldaus žydinčio migdolo natos. Aromato širdyje pajusime frezijų, rožinių bijūnų, saulučių ir ciklamenų aromatų puokštę. Kreminis kompozicijos užbaigimas – tai muskusas ir medienos natos, kurios šiltai apgaubia lyg geras draugas ir pažadina džiaugsmą.

Viršutinės natos: itališkos bergamotės, neroli, sultingos kriaušės, migdolo žiedai.

Nuo pat pirmos akimirkos aromatas pažadina džiaugsmą ir žaismingą nuotaiką, jis tiesiog sprogsta migdolo žiedų saldumu ir nerolio gaiva, kurią pabrėžia sultingos kriaušės ir itališkos bergamotės.

Vidurinės natos: frezijos, rožiniai bijūnai, saulutės, ciklamenai.

Šių natų esmę sudaro gražios frezijų, rožinių bijūnų, saulučių ir ciklamenų natos. Tai žavinga moteriškumo ir nekaltų žaidimų puokštė.

Žemutinės natos: vaistinė svilarožė, kedras, sandalmedis.

Žemutinių natų kompozicijos pagrindas yra medienos natos, susipinančios su kreminiu muskuso aromatu, kurios tobulai perduoda Lotynų Amerikos energiją ir palieka saldų pėdsaką.

Kvepalus purkškite tose vietose, kur gerai jaučiasi pulsas – pvz. riešai, kaklas, vidinė alkūnių pusė, oda ant krūtinės ir už ausų. Šiose vietose oda yra šiltesnė, todėl aromatas greičiau atsiskleidžia. Purkškite tualetinį vandenį tiesiai ant odos arba į orą prieš save ir įženkite į aromato miglą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis