5 merginoms siūlome išbandyti NOREVA Aquareva veido priežiūros priemones

Ačiū visoms, dalyvavusioms konkurse. Su atrinktomis merginomis susisieksime asmeniškai, o jų atsiliepimais pasidalinsime COSMO portale.

Vanduo – ne tik gyvybės, bet ir odos grožio šaltinis. Kasdien oda susiduria su išoriniais veiksniais, ardančiais natūralią pusiausvyrą, dėl to ji išsausėja, praranda švytėjimą, atsiranda tempimo jausmas.


5 merginoms siūlome išbandyti NOREVA Aquareva veido priežiūros priemones.


  • Kiekvienai burtų keliu atrinktai merginai kompanija „Noreva Laboratoires“ padovanos trijų priemonių rinkinį: drėkinamąjį veido šveitiklį, intensyviai drėkinantį serumą ir greito poveikio drėkinamąją kaukę;


  • NOREVA Aquareva rinkinius gavusios merginos 2 savaites bandys grožio priemones, o tuomet pasidalins atsiliepimais ir įspūdžiais;


  • Visų priemones išbandžiusių merginų atsiliepimai apie drėkinančią NOREVA Aquareva produktų liniją bus publikuojame COSMOPOLITAN portale.


DALYVAUK KONKURSE


Paskaityk, kokias priemones rasi NOREVA Aquareva rinkinyje ir nepamiršk užpildyti žemiau esančios anketos! Su atrinktomis merginomis susisieksime asmeniškai jų nurodytais kontaktais.


Prancūzų kompanijos „Noreva Laboratoires“ sukurta dermokosmetikos priemonių linija Aquareva – tai visą parą ląstelėms drėgmę teikiančios priemonės, atkuriančios natūralius drėkinimo procesus. Aquareva priemonių sudėtyje esantys drėkinamasis kompleksas Hydrastim 4C, hialurono rūgštis, Šveicarijos ledynų terminis vanduo su mineralais ir oligoelementais greitai atkuria odos struktūrą bei apsauginį barjerą. Inovatyvios sudėties priemonės sukurtos visų tipų odai, todėl tinka sausai, normaliai ir riebiai išsausėjusiai odai.


1. Drėkinamasis veido šveitiklis AquarevaItin švelnus veido šveitiklis su tyro ledynų vandens perlais ir bambuko rutuliukais švelniai pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, skatina ląstelių atsinaujinimą. 

Naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Kaina 15 eur.


2. Intensyviai 24 val. drėkinantis veido serumas AquarevaLabai koncentruota priemonė su inkapsuliuotais tyro ledynų vandens perlais ir dviem skirtingomis hialurono rūgšties molekulėmis ant veido odos sukuria tarsi nematomą drėkinamąjį vandens sluoksnį.

Naudoti kasdien, ryte ir vakare, prieš įprastai naudojamas kosmetikos priemones.

Kaina 25 eur.


3. Greito poveikio drėkinamoji kaukė AquarevaTai unikali drėkinamoji vonia, papildyta optimalia drėkinimą stimuliuojančių hidroporinų, hialurono rūgšties ir drėkinamojo komplekso koncentracija. Greita pagalba išsausėjusiai odai!

Naudoti pagal poreikį: 1-2 kartus per savaitę arba dažniau, jei oda labai išsausėjusi. Galima nenuplauti – gausiai užtepus, palikti nakčiai. Oda geria tiek, kiek jai reikia.

Kaina 15 eur.


Šių priemonių galite įsigyti visose didžiosiose vaistinėse arba el. parduotuvėje www.noreva.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis