Laimėk 1 iš 10 „EVE DUET CONTRAST” kvapųjį vandenį iš AVON (laimėtojos)

Sveikiname laimėtojas! Dėl prizų su jumis asmeniškai susisieks kompanijos AVON atstovai. Šį kartą laimėjo: Greta Milieškaitė, Dalia Comienė, Manrika Metlovienė, Aušra Griauzdytė, Ernesta Veberytė, Aistė Katolikaitė, Agnė Giedrytė, Elena Zimarina, Daiva Brazdžiuvienė, Daiva Jokūbaitytė

Jei kasdienės dilemos stovint prieš drabužių spintą atspindi nuolat kintančią mūsų nuotaiką, kodėl to negalėtų padaryti ir kvepalai? Vienas aromatas tiesiog nėra pajėgus atspindėti daugybės gražių, intriguojančių ir nuolat besikeičiančių moters asmenybės atspalvių. AVON ryžtasi pabrėžti šiuolaikinės moters daugialypiškumą ir kartu su žaviąja Eva Mendes pristato dvipusius kvepalus moterims "EVE Duet Contrast". 


„Eve Duet Contrast“ - tai aromatas, atspindintis visas tavo nuotaikas. Kiekvieną pusę gali naudoti kaip atskirus kvapus arba maišyti juos ir gauti unikalų aromatą. Rinkis iš gaivių vaisių-gėlių arba paslaptingų medienos-gėlių natų ir nebijok eksperimentuoti! Viena pusė atskleidžia tavo ramybę, kita spinduliuoja drąsa ir spontaniškumu. Žaisk su buteliukais ir susikurk unikalų kvapą.


Eva Mendes
Eva Mendes
Organizatorių archyvas


NORI LAIMĖTI 1 iš 10 kvapiųjų vandenų buteliukų? Užpildyk žemiau esančią anketą ir lauk iš mūsų žinių - galbūt šis nuostabus prizas atkeliaus būtent į tavo namus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis