Laimėk LUMENE odos priežiūros priemonių rinkinį (laimėtojos)


Sveikiname Agnę D., Vaidą Petravičiūtę ir Moniką Pažerskytę, laimėjusias Lumene Arctic Hydra Care“ rinkinius! Su laimėtojomis susisieksime jų nurodytais kontaktais.


Naujoji „Lumene Arctic Hydra Care“ linija tikra sausos ir dehidratuotos odos gelbėtoja. Raminamąjį poveikį turintys Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejai, o taip pat drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas padeda užtikrinti maksimalų drėkinimą net ekstremaliausiomis sąlygomis!


Arctic Hydra Care priemonės sukuria drėgmės apsaugą – „antrąją odą“, kuri saugo nuo termino streso ir išsausėjimo sukeliamo raudonio. Priemonės suteikia odai atgaivą, sudrėkina ją ir atkuria reikiamą drėgmės lygį, kad ir kur jūs eitumėte ir bet kokiomis oro sąlygomis.Dieninis kremas „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Day Cream“ padeda atgaivinti ir suteikia gerą pojūtį dehidratuotai ir linkusiai labai smarkiai išsausėti odai. Kremas padeda atkurti odos drėgmės lygį, užtikrina ilgalaikę ir intensyvią rehidrataciją, pašalina tempimo pojūtį. Serumas „Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Oleo-Serum“ lengvai įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir dar labiau suintensyvina odos drėkinimą, suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį. Priemonės idealiai tinka tinka sausai ir jautriai odai, savo sudėtye neturi alergizuojančių kvapiųjų medžiagų.


LAIMĖK!


Net 3 COSMO skaitytojoms padovanosime nuostabius LUMENE „Arctic Hydra Care“ linijos rinkinius, kuriuos sudaro drėkinamasis serumas bei kremas. Perskaityk, kuo ypatinga šį LUMENE linija ir teisingai atsakyk į žemiau esantį klausimą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis