Laimėk NOREVA dieninį stangrinamąjį kremą nuo raukšlių (laimėtojos)

(1)

Sveikiname Gintarę Rastenytę, Daivą Žemaitienę ir Agnę Jonaitienę! Su laimėtojomis susisieksime jų nurodytais kontaktais.

Tikriausiai pastebėjai, kad odos senėjimo procesai priklauso ne tik nuo amžiaus. Vienoms moterims pavyksta išsaugoti tobulai lygią odą ir sulaukus keturiasdešimties, o kitos dar nesulaukusios trisdešimtmečio jau turi raukšlių.


Tinkamai parinkta kosmetika atitolina odos senėjimo požymių atsiradimą!


Prancūzų dermatologų sukurtos NORELIFT priemonės iš NOREVA LABORATOIRES skirtos naudoti nuo 25-30 metų amžiaus, tik atsiradus pirmosioms raukšlėms. Kremas su kompleksu „Skincera Mix“ ir hialuronu turi į botoksą panašų poveikį: atpalaiduoja mimikos raukšles, atkuria veido odos struktūrą ir akimirksniu suteikia stangrumo. Veikliųjų medžiagų kokteilis įkvepia fibroblastams gyvybinės energijos ir saugo odą nuo laisvųjų radikalų kasdien daromos žalos.Įsigyti galima didžiosiose vaistinėse ir noreva.lt


Net trijų mūsų skaitytojų, užpildžiusių žemiau esančią anketą, laukia dovana - dieninis stangrinamasis kremas nuo raukšlių „Norelift®“. Dovanos vertė apie 30 eur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis