10 maisto produktų kurių negalima valgyti prieš seksą

Įsimink šį sąrašą - kiekvienas produktų gali gerokai apkartinti sekso žaidimus, o kai kurie ir priversti raudonuoti iš gėdos.

1. PUPELĖS

Pupelėse yra oligosacharidų (netirpių organinių junginių), kurie nevirškinami skrandyje ir plonosiose žarnose. Dėl šios priežasties gal atsirasti pilvo pūtimas, o kartu su juo ir reikiamybė pašalinti susikaupusias dujas. Tad jei sekso metu nenori pagadinti oro, patiekalų su pupelėmis atsisakyk.

Shutterstock nuotr.


2. SVOGŪNAI

Juose esantys sieros junginiai užsilieka burnoje, o vėliau kartu su deguonimi patenka į kraują. Svogūnų sukelto nemalonaus burnos kvapo atsikratyti nėra paprasta, jis jaučiamas gana ilgai.

Shutterstock nuotr.


3. ČESNAKAI

Česnakai (kaip ir svogūnai) turi sieros junginių, sukeliančių specifinį kvapą. Tačiau jie pavojingesni už svogūnus - po maisto su česnakais ne tik sklis dvokas iš burnos, bet ir gali raižyti pilvą.

Shutterstock nuotr.


4. KOPŪSTINĖS DARŽOVĖS

Šiai kategorijai priskiriami kopūstai, brokoliai, kalafijorai ir briuseliniai kopūstai. Kopūstinės daržovės skatina kauptis dujas, bėda ta, kad dėl jų susikaupusios ir pašalintos dujos yra itin nemalonaus kvapo. Taigi, tokio tipo daržovių prieš seksą šiukštu nevalgyk.

Shutterstock nuotr.


5. HUMUSAS

Vienas pagrindinių humuso ingredientų, avinžirniai, priklauso pupinių augalų šeimai. Kaip jau minėjome, pupelės skatina kauptis dujas, tad avinžirniai irgi. Kita sudėtinė humuso dalis yra česnakas. Išvada - humuse susijungia siaubingasis duetas, galintis sukelti nemalonių pojūčių ir kvapų laviną.

Shutterstock nuotr.


6. KAVA

Kava akimirksniu suteikia žvalumo, tuo pačiu išbalansuoja cukraus kiekį kraujyje. Po reakcijų grandinės organizme rezultatas gali nuliūdinti - prarasi seksualinį potraukį, bus sunku susijaudinti. Moterims gali atsirasti sausumo pojūtis makštyje, vyrams - sutrikti varpos veikla.

Shutterstock nuotr.


7. BECUKRIAI SKANĖSTAI

Becukriai saldėsiai anaiptol nėra nekalti, juose cukrus pakeičiamas alternatyviais saldkliais, vienas dažnesnių - sorbitolis. Jei padauginsi sorbitolio (smaližiaudama to gali nė nepastebėti), didelė tikimybė, kad patirsi šalutinių virškinimo trakto poveikių. Diegliai raižys pilvą, kaupsis dujos, kurias, žinoma, organizmas bandys pašalinti.

Fotolia nuotr.


8. RAUDONA MĖSA

Tiek kiaulienoje, tiek jautienoje yra metionino, tai sieros šaltinis daugeliui organizme vykstančių metabolinių reakcijų. Po raudonos mėsos organizme susikaupusios ir pašalintos dujos turi siaubingą pūvančių kiaušinių kvapą. Ar dar reikia smulkesnių paaiškinimų?

Shutterstock nuotr.


9. GAZUOTI GĖRIMAI

Atsigėrus gazuoto vandens skrandyje ima kauptis oras. Atsiranda pilvo pūtimas, skausmingi diegliai ir bendrinis diskomfortas, užgožiantis meilės žaidimų malonumus.

Shutterstock nuotr.


10. GRUZDINTOS BULVYTĖS

Gruzdintose bulvytėse gausu natrio, kuris gali sukelti pilvo pūtimą. Tokios bulvytės dėl aukšto glikeminio indekso yra sunkiai virškinamos, vadinasi atsiras nuovargis, akimirksniu sumažės energijos.

Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis