10 Victorios Beckham stiliaus taisyklių, kurias privalai žinoti

Dizainerė Victoria Beckham triumfuoja mados pasaulyje. Teigiamai vertinamas ne tik jos asmeninis stilius, bet ir kuriamos kolekcijos. Šį kartą pateikiame tau 10 Victorios taisyklių, kurios padės atrodyti puikiai ir pasitikėti savimi.

1. Atsikėlusi ryte negalvok, kokį vieną ar kitą drabužį vilkėsi, įsivaizduok bendrą aprangą, bendrą nuotaiką. Tuomet bus kur kas lengviau išsirinkti drabužius, kurie padės susikurti norimą įvaizdį.

2. Dažniau keisk apsipirkimų vietas, jei turi galimybę, įsigyk drabužių ir užsienyje. Tai padidins spintos įvairovę, atrasi įdomesnių daiktų, susikursi originalesnių derinių, pasisemsi įkvėpimo iš skirtingų kultūrų. Juk taip nuobodžiai atrodo merginos, vilkinčios nuo-iki to paties prekių ženklo drabužius.

3. Semkis įkvėpimo įvaizdžiui iš praėjusio laikmečio. V. Beckham dažnai atsigręžia į minimalistinį 60-ųjų stilių: ją žavi paprasti, bet puikiai figūrai tinkantys siluetai.

Victoria Beckham, AOP nuotr.

4. Investuok į klasikinius pirkinius, kurie bus madingi metai iš metų. Tai gali būti ir drabužiai, ir aksesuarai, svarbu, kad jų kirpimai būtų paprasti, o audiniai kokybiški. Victoria pripažįsta retai perkanti madingus drabužius iš naujausių kolekcijų, ji nevengia vilkėti nei 11 metų senumo juodos suknelės, nei kitų prieš daugelį metų įsigytų pirkinių.

Victoria Beckham, AOP nuotr.

5. Turėk bent vieną daiktelį, kuris akimirksniu suteiktų energijos, priverstų nusišypsoti ar kitaip pakeltų tavo savivertę. V. Beckham sako, kad ir jai pasitaiko dienų, kai atrodo, kad viskas slysta iš rankų. Tuomet ryškesnis aksesuaras ar seksualesnė suknutė pakelia nuotaiką ir grąžina pasitikėjimą savo jėgomis.

6. Atkreipk dėmesį į aksesuarus: tinkama rankinė, bateliai ir akiniai nuo saulės sustyguoja įvaizdį. Victoria niekuomet nepalieka namų be elegantiškos rankinės ar akinių nuo saulės. Pasek jos pavyzdžiu ir rankinėje visuomet nešiokis tamsintus akinius: saulėtą dieną jie apgins nuo akinančių spindulių, o apsiniaukusią pavers tave stilinga praeive.

Victoria Beckham, AOP nuotr.

7. Pasirūpink figūrai tinkančiais apatiniais, jie daro stebuklus. Puikiai parinktas apatinis trikotažas ne tik suteikia pasitikėjimo savimi, bet ir koreguoja figūros trūkumus.

8. Nebijok pati dailinti drabužių. Stilingoji Victoria panorėjusi džinsus paverčia šortais, nukerpa švarko rankoves ar kitaip patobulina vieną kitą drabužėlį. Internete rasi galybę projektų, kaip pabodusius drabužius prikelti naujam gyvenimui.

9. Rinkdamasi drabužius pasitikėk savo intuicija, ne visuomet draugių patarimai būna taikliausi. Be to, gali būti tikra, kad visiems savo įvaizdžiu 100 procentų neįtiksi. Tačiau mados pasaulį valdo drąsiausi, todėl nebijok rizikuoti.

Victoria Beckham, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

10. Nepersistenk norėdama atrodyti seksualiai. Jei vilki palaidinę ar suknelę atviresne iškirpte, turėtum pridengti kojas (ir atvirkščiai). Laimi tos, kurios išlaiko daugiau paslapties ir palieka vietos vaizduotei.

Victoria Beckham ir Davidas Beckhamas, Reuters/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis