5 stiliaus klaidos, darkančios tavo išvaizdą

Dažnai pagiriame, kai merginos atrodo šauniai, tačiau dar dažniau pastebime, kai jos patiria stiliaus nesėkmių. Nekartok įvaizdžio nesusipratimų, kurie ištinka lyg per padidinamąjį stiklą stebimas garsenybes. Sužinok 5 didžiąsias mados klaidas.

Per atvira

Mini sijonas (šortukai) ir aukštakulniai plonyčiais kulnais galbūt anksčiau ir atrodė patraukliai, tačiau tokio derinio verčiau atsisakyk. Ir ne todėl, kad jis atrodo pernelyg vulgariai, tiesiog keičiasi mados kanonai – šiandien seksualumas pabrėžiamas subtiliau. Jei nori pademonstruoti gražias kojas, prie aukštakulnių mūvėk siaurus džinsus, lengvomis klostėmis krintantį midi ilgio sijoną. Kojos atrodys ilgesnės, jei derinsi plačias kelnes paaukštintu liemeniu ir aukštakulnius arba platforminius batelius.

Chloe Madeley, AOP nuotr.

Nuo-iki

Vilkėti nuo galvos iki kojų to paties prekių ženklo drabužiais taip pat nederėtų. Pirma, tai išduoda, kad neturi savito požiūrio į madą ir aklai pasitiki parduotuvių siūlomais deriniais. Antra, rizikuoji atrodyti kaip vaikščiojanti reklama, ką tik nužengusi iš vitrinos. Trečia, skirtingų brendų derinimas yra nepaprastai malonus mados žaidimas, tad jo atsisakydama prarandi daug kūrybinio džiaugsmo. Labiau pasitikėk savo stiliaus pojūčiu ir nesivaržydama derink pigesnius ir brangesnius ar skirtingos stilistikos bei ženklų pirkinius.

Dydžiai

Pastaruoju metu vis dar madingi oversized drabužiai, išsiskiriantys padidintais siluetais. Tačiau jie specialiai konstruojami taip, kad būtų laisvi, todėl jei vilkėsi tiesiog per didelį švarką ar džinsus, madingesnė nebūsi. Atrodysi lyg pasirinkusi ne savo dydžio drabužį, nes per didelis bus ne tik siluetas bet ir visos detalės, nuo įsiuvų, pečių padėties iki ne vietoje atsidūrusio juosmens. Jei nori oversized drabužio, pirk tokį, kurio etiketėje esantis dydis atitinka taviškį.

Kim Kardashian, AOP nuotr.

Priežiūra

Šiandien neapsiūtas palaidinės kraštelis, išardytos mezginio akys ir kiti audinių „nukrypimai“ gali būti stiliaus dalimi, bet neprižiūrėti drabužiai bado akis iš tolo. Nesivilk palaidinės, sijono, suknelės ar bet kurio kito drabužio, jei nuo jo į tave žvelgia dėmė, skylė ir kiti nudėvėjimo požymiai. Tokius drabužius suremontuok (išskalbk, susiūk ir t.t.) ir tik tuomet grąžink į spintą.

Kanye West ir Kim Kardashian, AFP nuotr.

Nepatogūs drabužiai

Jei manai, kad niekas nepastebės, kaip eidama gatve timpčioji sijoną ar kaip sukandusi dantis žingsniuoji dangų raižančiais aukštakulniais – klysti. Pastebės ne vienas praeivis ir akimirksniu supras, kad drabužiai ar aksesuarai tave verčia jaustis nejaukiai. Todėl apsipirkdama visuomet įsitikink: ar sijonas ne per siauras, ar užsegimai neveržia, ar suknelė leidžia kvėpuoti, ar bateliai nevargina pėdų. Juk drabužiai turi tapti mūsų sąjungininkais, o ne priešais.

Coco Austin, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis