Kaip rengtis, kad atrodytum aukštesnė

Žavimės aukštaūgėmis, žingsniuojančiomis madų šou, pozuojančiomis garsiausių ženklų reklamose ir svaiginančiomis aplinkinius lyg iš pažastų dygstančiomis kojomis. Bet neaukštos merginos neturėtų liūdėti, apranga gali bet kurią mūsų paversti podiumų dievaite.

Kad atrodytum aukštesnė, turėtum rinktis drabužius, ilginsiančius figūrą ir vengti tokių, kurie tavo kūną dalintų pusiau. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į aksesuarus, jie taip pat gali daryti stebuklus!

Rinkis vienspalvius arba artimų atspalvių drabužius, vientisa spalvinė gama kurs aukštesnės merginos iliuziją. Puikiai tiks tiesaus ar prigludusio silueto suknelė, ji gali būti ne tik iš lygaus, bet ir marginto audinio, tačiau svarbu, kad marginimas taip pat būtų artimų, o ne kontrastingų atspalvių. Figūrą optiškai ilgins siaurutė suknelė, išryškinanti liemenį. Jei nejaukiai jautiesi dėl apvalesnių šlaunų ar plačių klubų, ieškok tokios, kuri ties klubais kristų laisvomis klostėmis, siektų kelius. Jei tavo probleminė zona yra pilvas, jį užmaskuosi laisvesne stačiakampio silueto suknele.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Nelly Furtado, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Vilkėk tik savo dydžio drabužius, kurių kirpimas tau tiktų be priekaištų: pečių linija, liemens įsiuvai, pažastų iškirpimai - visa turi būti vietoje. Jei rinksiesi per laisvus drabužius, atrodysi negrabi ir dar žemesnė nei esi iš tiesų. Sakai, o kaip gi stilingoji Victoria Beckham? Taip, ji neretai vilki oversized drabužius, bet dažniausiai avi batelius svaiginančia pakulne, o kiekvieną dieną tokiais neprikaukšėsi...

Victoria Beckham, AOP nuotr.

Žinoma, aukštakulniai bateliai yra greičiausias būdas paūgėti nors keliais centimetrais. Bet nereikėtų persistengti, kartais mažutės merginos, avėdamos platforminius aukštakulnius ypač auktomis pakulnėmis, atrodo juokingai. Kad kasdien būtų patogu, o pėdos nenuvargtų, labiausiai tiks 5 cm pakulnė, 10 cm ir daugiau palik vakarėliams bei kitoms išskirtinėms progoms.

Pailginti kojas padeda ne tik aukštakulniai, bet ir tinkamas kelnių ir sijono siluetas. Pavyzdžiui, paaukštintas liemnuo kuria ilgesnės apatinės dalies iliuziją. Puikiai tiks siauros cigaretės kelnės arba pieštuko silueto sijonas. Atrodysi tikra ilgakojė mūvėdama itin plačias "palazzo" kelnes ir avėdama platforminius aukštakulnius. Neaukštoms merginoms patariama vengti trumpesnių kelnių, siekiančių blauzdos vidurį, taip pat dekoruotų kišenėmis ties šlaunimis arba sportinio stiliaus - gale klešnių sutraukiamų virvelėmis.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Pirkdama drabužius atkreipk dėmesį į audinio spalvas ir raštus. Puikiai tiks figūrą ilginantys vertikaliai išdėlioti raštai, deja, madingus horizontalius dryžius teks pamiršti. Atsargiai rinkis spalviniais blokais margintus drabužius, jie gali kirsti figūrą netinkamose vietose ir atitimti iš tavęs ne vieną centimetrą. Tačiau suknelės, sudurtos iš vertikalių spalvinių blokų (kai šonai yra vienos spalvos, o priekis - kitos), tau tiks, nes vertikalūs blokai vizualiai ilgina. Atsisakyk kontrastingų spalvų drabužių viršuje ir apačioje, pavyzdžiui, raudona palaidinė ir mėlynos kelnės tavo figūrą perkirs pusiau ir sustums, atrodysi žemesnė.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Vėsesniu metu pravers ilgas užsegamas megztinis. Sagų eilė kurs vertikalę, ilginančią figūrą, o jei tokį megztinį vilkėsi atsegtą ant panašios spalvos suknelės - efektas bus dar didesnis. Atkreipk dėmesį ir į detales, tau tiks V formos iškirptės, venk visai uždarų.

Kad figūra atrodytų proporcingai, rinkis tinkamo dydžio aksesuarus, atsisakyk itin masyvių, tiek rankinių, tiek papuošalų. Kojas trumpins bateliai, segami ties čiurna, taip pat aulinukai ir sportiniai bateliai iki čiurnos ar pusės blauzdų. Kur kas aukštesnė atrodysi avėdama ilgaaulius iki kelių ar dar ilgesnius, tik tuomet nepamiršk priderinti artimo pėdkelnių atspalvio.

Kristina Bazan, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Pagelbės ir diržai, tačiau atmink, kad tau labiausiai tiks siauručiai, jų spalvą derink prie drabužių, kad būtų kuo panašesnė, nekurtų kontrasto. Vienu metu stenkis derinti kuo mažiau skirtingų spalvų aksesuarų.

Užsakymo nr.: PT_65919824

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis