Elegantiški kelnių kostiumai jau ne pirmą sezoną yra laukiami merginų spintose. Visoms oficialioms progoms puikiai tinka klasikiniai juodi. Tokius įvairiuose vakarėliuose vilki garsios moterys ar įtakingos mados pasaulio personos. Dažniausiai juodi kostiumai derinami su baltais klasikiniais marškiniais ar palaidinėmis, kartais pasirenkamas nuo-iki juodas įvaizdis, o drąsiausios švarkus derina su seksualiais braletais arba velkasi tiesiai ant nuogo kūno.
Kad neatrodytum pernelyg vyriškai, prie kelnių kostiumo avėk aukštakulnius batelius, puikiai tiks įprasti juodi ar modernūs metalizuoto efekto smailianosiai. Taip pat stilingai atrodys marginti leopardų kailių raštais. Svarbiausia, kad bateliai būtų grakštūs ir pabrėžtų moterišką trapumą.

Juodo kostiumo priešingybė – baltas lyg sniegas, nors dažniau siejamas su vasara, rudenį ne ką mažiau madingas nei kitų spalvų. Baltus kostiumus ypač mėgsta garsi italų dizainerė Donatella Versace, jų nevengia žinomos gražuolės: Rita Ora, Taylor Swift, Heidi Klum, Blake Lively ir dar pusė Holivudo. Išskirtine proga pasipuošusi baltu kostiumu, nebijok derinti ryškių akcentų, įspūdingai atrodys sodrios netikėtos spalvos bateliai (pavyzdžiui, raudoni, auksiniai, žinoma, tiks ir balti), delninė, o vėsesniu metu siūlom pasipuošti kailio apykakle ar elegantiška fedora.


Šį sezoną madingi ir kitokie – spalvoti kelnių kostiumai. Rudens podiumuose karaliauja sodrūs ir tamsesni atspalviai: bordo, baklažanų, elektrinė spalva, indigo, tamsi žalia, kraujo raudona, įvairios pilkos, nuo asfalto iki apniukusio dangaus. Dizaineriai siūlo ir jaukius rudus pustonius, pastelinių spalvų gamą: mėtų, pudros, kreminę, švelnią rausvą bei kitus romantiškus atspalvius.


Na o toms, kurios nesibaimina iššūkių, mada pateikia dar įdomesnių variantų, tai ritmiškai pasikartojančiais raštais marginti, siūti iš žvilgaus ar žakardinio audinio kostiumai. Itin madingi gėlių, lapų ir abstraktūs raštai, taip pat išdėlioti veidrodiniu efektu. Pastarųjų karaliumi būtų galima tituluoti dizainerį Roberto Cavalli, jo 2014 m. rudens kolekcijoje gausu itin moteriškų kelnių kostiumų, gundančiai išryškinančių kūno linkius. Kalbant apie siluetus, panašiais vilkėti siūlo mados namai „Versace“. Dizainerės D. Versace kostiumams būdingas militaristinis stilius, ne vienas puoštas masyviomis metalinėmis sagomis ir auksu žvilgančiais antpečiais.


2014-2015 m. rudens ir žiemos kolekcijose rasi kostiumų, kai ansamblyje derinamas laisvesnis švarkas ir 8-ojo dešimtmečio kelnės: itin ilgos, siauros ties klubais, o galuose šiek tiek platėjančios. Vilkėdama tokį kostiumą būsi it laibakojė stirnaitė, nes griežtas švarko siluetas platins pečius (klubai atrodys siauresni), o ilgų kelnių ir aukštakulnių derinys efektingai liaunins kojas.

Daugiau sezono kostiumų - fotogalerijoje:
Užsakymo nr.: PT_65919954