Sezono megztiniai: kokie madingi rudenį

Rudens sezoną ieškome ne tik šilto palto, bet ir pildome megztinių atsargas. Šįmet pagrindiniai 3 kriterijai renkantis mezginius: platus siluetas, žaismingumas ir faktūriški siūlai.

2014-2015 m. šaltąjį sezoną tendencijų gretose mezginiai į madą veržiasi pirmieji. Kažin ar populiarumu juos kas galėtų aplenkti. Dizaineriai kolekcijose pristatė pačius įvairiausius trikotažinius modelius: megztos suknelės, kelnės, sijonai, net paltai ar aksesuarai. Taigi, savo drabužinę papildyti mezginiais teisiog privaloma!

Ryški megztinių tendencija - nuotaikingi raštai, nuo atkartojančių komiksų istorijas, vaizduojančių įvairius greitojo maisto užkandinių logotipus, animacinius herojus iki marginimų gėlėmis, dryžiais ar geometrinėmis figūromis.


"Jeremy Scott" 2014-2015 ruduo ir žiema, SIPA/Scanpix nuotr.


"DKNY" 2014-2015 ruduo ir žiema, SIPA/Scanpix nuotr.


Jessica Alba, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Iš kairės: megztinis "D.EFECT", megztinis "YUMI", megztinis "D.EFECT" , Rita Ora, megztinis "Flip Flop", gatvės mada. Megztinius rasite membershop.lt

Šį rudenį megztinių faktūrioms skiriama daug dėmesio: pūkuoti siūlai, vaškuoti ar blizgučiais dengti paviršiai, masyvios pynės, iškilūs raštai, formuojantys origamio efektą ir t.t. Originalių megztinių įkvėpimo semkis iš mados namų "Alexander Wang", "Jeremy Scott", "Jean Charles de Catebaljac", "Chanel", "Celine" ir "Balenciaga" kolekcijų.


"Balenciaga" 2014-2015 ruduo ir žiema, SIPA/Scanpix nuotr.


"Jeremy Scott" 2014-2015 ruduo ir žiema, SIPA/Scanpix nuotr.


Miroslava Duma, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Laisvalaikiui ir kasdienai pasirūpink dideliu jaukiu megztiniu. Vyrauja minimalizmas ir platūs (oversized) siluetai. Dizaineriai siūlo vilkėti ilgesnius megztus stulpeliu, plačius lygaus mezgimo bei didelius skulptūriškus megztinius. Šioje kategorijoje madingaiusios žemės spalvos: rusva, kreminė, ruda, karamelinė, kakavos, oranžiniai pustoniai, bordinė, pilka ir balta.


Gatvės mada, AOP nuotr.

Iš kairės: gatvės mada, megztinis "Urban Surface", megztinis "Flip Flop", megztinis "Diesel", gatvės mada. Megztinius rasite membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_66059676

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis