Ką apie tave išduoda rankinės nešiojimo įpročiai

Kaip tu dažniausiai nešioji rankinuką? Ant peties, kad rankos būtų laisvos, pakabinusi ties sulenkta alkūne, o gal tvirtai suėmusi už rankenos? Pasirodo, tai gali šį tą pasakyti apie tavo charakterį!

Jei rankinę dažniausiai laikai už rankenos, tu – ganėtinai griežta, atidi, susikaupusi, punktuali ir atsakinga mergina. Puikiai žinai, kad viskas, ką sakai ar darai, turi būti apgalvota, nes nemalonių nesusipratimų tau tikrai nereikia. Viskas kontroliuojama – šie žodžiai apie tave! Tavo gebėjimas

viską suorganizuoti ir išspręsti problemas kelia aplinkinių pasitikėjimą, todėl asmeniniame gyvenime esi ta tikroji draugė, į kurią galima kreiptis ištikus bėdai, o darbe – racionalusis protas, kurio nuomonės paiso ne tik kolegos, bet ir vadovai. Tik pasistenk išlaikyti balansą tarp profesinio ir savo asmeninio gyvenimo, nes kartais reikia mokėti ir pasilinksminti.

Jei rankinę dažniausiai pasikabini ant sulenktos alkūnės – esi labai racionali ir praktiška mergina. Nemėgsti chaoso nei asmeniniame gyvenime, nei buityje ar darbe: visame kame turi būti tvarka, kitaip reikalai gali tapti nekontroliuojami. Tau pačiai labai svarbi savigarba, todėl neleidi užlipti sau ant galvos, tačiau sąžiningai elgiesi ir su kitais: pasiekti savo tikslus galima ir nelipant per galvas. Tu turi savo nuomonę ir moki ją apginti, bet niekuomet neperši jos kitiems, juk diskusija visuomet turi būti argumentuota, o ne paremta jausmais ir asmeninėmis ambicijomis. Būtum puiki derybininkė ir vadovė.

Jei rankinę dažniausiai pasikabini ant peties, atkreipk dėmesį, kokioje pozicijoje dažniausiai būna tavo rankos. Jeigu jos ištiestos žemyn ir nedaug juda – tikriausiai esi šiek tiek drovoka, nepasitikinti savimi. Atsiribok nuo minčių, ką pagalvos aplinkiniai ir atprask šimtą kartų pergalvoti kiekvieną nemalonią smulkmeną. Vadovaukis taisykle: jei gali kažką pakeisti – keisk, jei ne – tiesiog pamiršk. Jeigu einant tavo rankos laisvai juda – tu esi optimistiška ir mokanti mėgautis gyvenimu mergina.

Nemėgsti be reikalo užsikrauti rūpesčių ant pečių ir neleidi, kad kasdienės smulkmenos trukdytų tau judėti į priekį. Puikus požiūris! Jeigu tavo ranka pakelta link peties – tu labai savarankiška ir mėgsti viską daryti pati. Dėl to, kad nelabai pasitiki aplinkiniais ir dėl to, kad žinai, jog niekas kitas nepadarys taip gerai ir greitai kaip tu.

Jei rankinę (įprastai delninukę) dažniausiai neši tiesiog rankoje, laikydama ne už rankenėlės – tu labai savimi pasitikinti mergina, kuriai svetima nuomonė neypatingai ir rūpi. Nebent ta nuomonė teigiama! Tu drąsiai žengi į priekį ir pasiimi tai, ko tau reikia. O ko reikia – tu puikiai žinai. Stovėti vietoje ir kažko laukti – ne tavo gyvenimo būdas. Tik nepamiršk, kad kartais eiti ne vienai gali būti visai smagu.

Jei rankinę dažniausiai neši po pažastimi, tu labai subalansuota asmenybė, o tavo gebėjimo atsilaikyti prieš stresus galėtų pavydėti kiekviena! Kliūtys tavo kelyje atsimuša tarsi į sieną, nes tu žinai, koks tavo tikslas, ir nesidairydama judi link jo. Jei jau ėmeisi kokios užduoties, padarysi ją iki galo, kad ir kas nutiktų. O tuomet jau leisi sau atsipalaiduoti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis