Vyrai įvardijo, kokie stiliaus nesusipratimai juos atstumia

Nors dažnai sakom, kad puošiamės dėl savęs, sulaukti komplimentų labai smagu, o ypač iš priešingos lyties. Todėl COSMO nusprendė palengvinti tavo kasdienybę ir atskleisti, kokios stilistinės idėjos vyrus atstumia. Žvilgtelk, gal ir tau metas kažką keisti.

1. Ne paslaptis, kad vilioti linkusios merginos stengiasi parodyti visa, kuo apdovanojo motina gamta: ilgos ir grakščios kojos, liauna talija, išraiškinga krūtinė, gulbės kaklas - bet ar ne per daug atvirumo vienu metu? Mūsų apklausti vyrukai vienbalsiai sakė TAIP! Demonstruodama per daug atviro kūno vienu metu, sužavėsi nebent ieškantį lengvo grobio, nepakylėsi ir savo reputacijos. Taigi, jei segi trumpą sijonėlį, užsisagstyk palaidinę, o jei šią puošia gundanti iškirptė, verčiau mūvėk paprastučius džinsus.

Kim Kardashian, AOP nuotr.

2. Nors orai jau atvėso, iš mados dar nesitraukia patrumpintos palaidinės, apnuoginančios pilvą. Tokių gali sočiai prisižiūrėti vakarėliuose, baruose ir klubuose. Jei nusprendei vilkėti trumputę palaidinę, atkreipk dėmesį ar iš džinsų arba sijono juosmens laukan nesiveržia šoninės riebaliukų rinkelės. Nėra jos labai žavios... kaip ir iš korsetų, braletų ar kitų nugarą apnuoginančių drabužėlių besprūstantys nugaros riebaliukai.

Tulisa Contostavlos, AOP nuotr.

3. Mums vintažas patinka, o štai vaikinai jį įvertina ne visuomet. Močiučių stilius jiems nesuprantamas ir nepateisinamas dalykas. Tad po kaklu surišami kaspinai, klostyti midi ilgio sijonai, eglutėmis išmegztų liemenių ir golfų deriniai galimi tik tada, kai esi tamsiame kambaryje.

Miroslava Duma, AOP nuotr.

4. O kas girdėti apatinių fronte? Jokių kūno atspalvių! Šie vyrams primena protezus ir nė kiek negundo. Žinoma, mums be jų išsiversti sunku, nes ne po kiekvienu drabužiu galime vilkėti juodą, baltą ar aistringą raudoną apatinį trikotažą. Tačiau, jei laukia pasimatymas, verčiau pakeisk palaidinę ir pasipuošk labiau gundančiomis spalvomis.

Shutterstock nuotr.

5. Vasarą netilo kalbos apie mados pasaulį apėmusią džinsų maniją: džinsiniai marškiniai, kelnės, sijonai, švarkai, šortai ir kombinezonai. Taip taip, pastaruosius stumk kuo giliau į spintos gelmę, galbūt kombinezonai ir tinka sode, tačiau tikrai ne tuomet, kai nori palikti vaikinui gerą įspūdį. Net ir mada čia nepagelbės, vaikino akyse būsi sodininkė, ūkininkė arba tiesiog tokia... kaip sakoma, nuo žagrės.

Rita Ora, AOP nuotr.

6. Blogas ženklas - apsileidimas. Jei drabužiuose aptikai dėmę, skylę, o bateliai atrodo nutrinti ar gerokai aplamdyti, prieš susitikdama su vaikinu verčiau apdarus pakeisk. Netvarka nežavi, juk nenori pasirodyti nevalyva ir nerangi. Keičiasi sezono mados, todėl puikus laikas tai, kas sena, švystelėti šalin ir įsigyti šį tą naujo. Kad ir kaip mylėjai savo senąjį jaukų megztinį ar nudrengtus džinsus, su visais ateina laikas atsisveikinti. Tu tai gali!

7. Bateliai smailomis nosimis. Oi ne ne, ne tie, kuriais kaukši Victoria Beckham - juos dievina ir moterys, ir vyrai. Kalbame apie tuos, kurie madą valdė maždaug 2000-2007 m. Jų noselės buvo nusmailintos iki aštrumo, net kiek kilstelėtos aukštyn - štai tokie batai kuria lengvai prieinamos, raudonųjų žibintų gatvės sienas ramstančios merginos įspūdį. Tokio įvaizdžio juk nelinkėtum net konkurentei, todėl geriau juos stumtelėk šalin.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis