Tavo stilius pagal Zodiako ženklą

Astrologė Lilija Banaitienė teigia, kad planetų išsidėstymas kiekvieno žmogaus horoskope daro įtaką ir jo stiliaus pasirinkimui. Paskaityk, kas rašoma apie tavo Zodiako ženklą.

Avinas

Energetine prasme Avinams, kaip ir Liūtams, labiausiai tinka raudona spalva. Ji tarsi atspindi šių žmonių temperamentą, tvirtumą, ryžtingumą. Be to, padeda išsiskirti iš minios, kas Avinams (nors jie ne visada tai parodo) yra svarbu. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, mėgsta atrodyti ekstravagantiškai. Jos drąsiai rengiasi tai, ko kitos dailiosios lyties atstovės net pasimatuoti nedrįsta.


Paltas „Robert Kalinkin“, membershop.lt

Jautis

Šio ženklo moterims kokybė kur kas svarbesnė nei kiekybė, todėl dažniausiai jų spintos nelūžta nuo drabužių. Jos renkasi labiau klasikinio stiliaus, per daug neiššaukiančią aprangą, tačiau tokiu būdu pataiko į dešimtuką: nesvarbu, kalbame apie laisvalaikio, ar vakarinę aprangą. Jautukių charakterį geriausiai atspindi žemės atspalviai, pastelinės spalvos ir ypatingai žalsva. Ypatingą dėmesį šioms damoms reikėtų skirti papuošalams – geriausia masyviems ir originaliems, kurie pagyvintų gana santūrų bendrą įvaizdį.


Megztinis „Les Ateliers De La Maille“, membershop.lt

Dvyniai

Dvynių judrumas turi atsispindėti ir jų aprangoje – jaunatviškas stilius, neįprastos formos, ryškios spalvos! Klasikiniai kostiumėliai – ne joms. Na, bet jeigu jau reikia, tuomet šio ženklo moterys tikrai sugalvos akcentų, priversiančių į jas atsisukti. Dvynių ženklo moterų silpnybė – rankinės. Kuo jų daugiau – tuo geriau! Labiausiai Dvynes atspindi mėlyna, balta, gelsva spalvos.


Švarkelis „Jota + Ge“, membershop.lt

Vėžys

Šios damos paprastai rengiasi itin moteriškai, pabrėždamos savo figūrą. Vėžiukės neretai drabužius sieja su prisiminimais, todėl laisvos vietos jų spintose retai kada atsiranda. Na ir kaip gali išmesti suknelę, su kuria ėjai į pirmąjį pasimatymą ar sijoną, rastą močiutės spintoje? Užtai tavo stilius labai įvairus! Balta, mėlyna ir pastelinės spalvos labiausiai tiktų šio ženklo atstovėms.


Marškiniai „Glamour“, membershop.lt

Liūtas

Prabanga ir kokybė – du žodžiai, labai svarbūs Liūtėms. Jos labai rafinuotos, mėgsta atkreipti į save dėmesį, joms labai svarbu palikti gerą įspūdį, todėl drabužiai ir papuošalai pasirenkami labai skrupulingai. Geriausia spalva Liūto moteriai – raudona. Tačiau ne ryški, o prabanga alsuojanti vyno raudonumo. Juoda klasikinė suknelė, išryškinanti visus kūno linkius ir raudoni aukštakulniai – tobulas tikros Liūtės paveikslas.


Suknelė „Figl“, membershop.lt

Mergelė

Mergelės ženklo žmonės didžiausią dėmesį skiria detalėms. Prie jų aprangos prikibti neįmanoma: klostės ir siūlės guli tobulai! Kiekvienas drabužių derinys kruopščiai apgalvotas, viskas puikiai suderinta. Drabužiai gal ir per daug neišskirtiniai savo išvaizda, tačiau Mergelės šioje srityje labai išradingos – greit parinks tinkamus aksesuarus, sugalvos kaip įdomiau užsisegti diržą ir štai – pritrenkiantis vaizdas!


Suknelė „Awama“, membershop.lt

Svarstyklės

Svarstyklės renkasi ne populiarius prekės ženklus, o tai, kas jiems iš tikrųjų dera ir malonu nešioti. Įdomu tai, kad Svarstyklių ženklo moterys labai mėgsta dėvėti kelnes. Tačiau, būdamos romantiškos prigimties, jos būtinai prie jų priderins nėriniuotus marškinėlius ar elegantiškus batelius. Šio ženklo moterims ryškios spalvos nelabai tiks. Geriau rinktis pastelines.


Suknelė „Siyu“, membershop.lt

Skorpionas

Tai vienas seksualiausių zodiako ženklų, todėl Skorpionai mielai puošiasi kūno formas pabrėžiančiais drabužiais. Moterys drąsiai renkasi gilias iškirptes, dailius aukštakulnius. Tiesa, aistringosios Skorpionės nelabai mėgsta spalvas. Juoda, pilka – galbūt ir klasika, bet tokioms asmenybėms į savo gyvenimą tiesiog būtina įsileisti burgundiškai raudoną!


Suknelė „Miss Sixty“, membershop.lt

Šaulys

Šaulio ženklo žmonės labai vertina laisvę, todėl mieliau renkasi kūno judesių nevaržančius drabužius. Kostiumėliai ir pernelyg seksualumą išryškinančios suknelės – ne joms. O štai džinsai ir kiti laisvalaikio drabužiai – tai apranga, kuri karaliauja Šaulės spintoje. Mėlyna, violetinė, alyvinė ir rožinė spalvos labiausiai atspindi Šaulės natūrą.


Suknelė „Makadamia“, membershop.lt

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moterys žino, kad madinga yra ne tai, kas išreklamuota, o tai, kas tau tinka, todėl renkasi tokius rūbus, kurie dera prie jų figūros. Jos, kaip ir Jautukės, labai vertina kokybę. Pirkdamos paltuką ar sijoną, dėmesį pirmiausiai atkreipia į modelio sukirpimą, medžiagą. Nors Ožiaragės itin kruopščiai renkasi drabužius, iš tiesų nesiekia išsiskirti iš kitų, bandydamos kaip nors nustebinti kitus. Pilka, ruda, rusvai žalsva, neryški mėlyna – spalvos, kurias turėtų pamilti šio ženklo atstovės.


Suknelė „La Aurora“, membershop.lt

Vandenis

Vandenio ženklo žmonės – tikri individualistai. Jie renkasi tokius drabužius, kurie geriausiai išreiškia jų asmenybę. Vandenių stilius dažnai būna kiek neįprastas. Tai meniškos prigimties žmonės. Jie gali rengtis kaip hipiai, derinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus drabužius ir aksesuarus. Aplinkiniai šio ženklo atstovus neretai įvardija, kaip originalius žmones. Spalvos – kuo ryškesnės!


Megztinis „Jota + Ge“, membershop.lt

Žuvys

Žuvys mėgsta romantišką aprangos stilių. Moterys mielai renkasi šilkinius, aksominius, lengvai krentančius audinius. Jos mielai segi sijonus ar vilki dailias sukneles. Kaip ir dera Žuvims, labiausiai joms tinka žalia ir visi jūros mėlynumo atspalviai. Šio ženklo atstovės tikrai įvertins rankų darbo papuošalus. O dėl batelių Žuvytės tiesiog pakvaišusios!


Sijonas „Figl“, membershop.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis